Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel 6030X проблем при разговори
#1

Здравейте!
Телефона е Alcatel One Touch Idol 6030X и проблема е следния:
Когато телефона е в разговор, през слушалката не се чува нищо (но човека на другия телефон ме чува), когато се използва високоговорител или слушалки - няма проблем. 
Как мога да разбера дали проблема е слушалката и какъв точно е проблема, понеже телефона преди е нямал такива проблеми (не беше използван дълго време).
Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-06, 18:18:57)HristiyanB написа:  Здравейте!
Телефона е Alcatel One Touch Idol 6030X и проблема е следния:
Когато телефона е в разговор, през слушалката не се чува нищо (но човека на другия телефон ме чува), когато се използва високоговорител или слушалки - няма проблем. 
Как мога да разбера дали проблема е слушалката и какъв точно е проблема, понеже телефона преди е нямал такива проблеми (не беше използван дълго време).
Поздрави!
Възможно е говорителите да не работят коректно.
п.п. да попитам от люботиство - колко време мина откак си купил този модел и батерията му държи ли в момента?
Цитирай
#3

(2017-12-15, 17:15:33)petko93 написа:  Възможно е говорителите да не работят коректно.
п.п. да попитам от люботиство - колко време мина откак си купил този модел и батерията му държи ли в момента?

Телефона го имам от самото му излизане. Батерията държи точно 10 часа с много разговори и постоянен интернет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)