Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kodi (бивш XBMC) - Добавки/Устройства/Платформи
#26

PULSE това е сайта от който го инсталирах няколко кратно.

Ако си и на Windows само си добавяш add ons - ProxTube и си ги гледаш.

До колкото до видеото ми е първото и ..... Angel

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#27

Предполагам че има някакво ограничение на Bandwith-a и за това в момента ми дава invalid zip url.

Както и да е, инсталирах за проба Titanium build, което явно е същото като Pulse (като принцип).
Не виждам нещо кой знае какво. Един скин с инсталирани добавки Covenant, Bennu и т.н. Неща, които можеш и сам да си сложиш като добавки, а + това ми е и грозен интерфейса.
Цитирай
#28

По принцип PULSE го инсталирах като тест програма, след като гледах клипчета по youtube и нищо не ставаше се хванах и за PULSE, но определено ми хареса .
За сега съм с Kodi Lea 18 и няколко добавки поне вече мога да гледам Нова ТВ на компютъра.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#29

Как да се гледа Bulsatcom (Fusion TV) на Kodi (за тези, които имат акаунт)


Ето линк с видео инструкция: https://www.youtube.com/watch?v=UYCV0e48Gg0&t=2s

Zip-овете, които е необходимо да се инсталират през този процес ги поставям в този пост за директно сваляне.

Предимството да се гледа през Kodi?
1. Дава достъп до всички канали в абонаментния план, за разлика от андроид приложението, което е с орязани канали.
2. Няма ограничение на колко устройства се ползва (ако е през приложението или Web има ограничение).
3. Ако ползвате Kodi на телевизор, ще можете да си управлявате и сменяте каналите както все едно гледате телевизия. Програмите се зареждат в меню TV в Kodi, като списък с канали.

[Изображение: 19799884.png]

[Изображение: 19799883.png]

Най-важното от всичко. Трябва да се изключи ъпдейта на "request" скрипта, защото bulsat работи само с версия 2.9.1.

N.B! Не е обходима последната стъпка по зареждане на икони на телевизиите от отделен файл. В тази версия иконите се зареждат директно от xml файла. Т.е. нищо не правите отделно по този въпрос.


Прикачени файлове
.zip plugin.program.bscfusion-99.0.0.33.zip Размер: 538.56 KB  Сваляния: 58
.zip script.module.requests-2.9.1.zip Размер: 489.35 KB  Сваляния: 62
.zip script.module.garepobg-0.1.4.zip Размер: 19.18 KB  Сваляния: 63
Цитирай
#30

(2017-12-14, 12:51:33)GH0STFACE написа:  2. Няма ограничение на колко устройства се ползва (ако е през приложението или Web има ограничение).

Щом е така ще помоля някой добър самарянин да услужи с user и pass на ЛС.

#TeamPixel
Цитирай
#31

Искам да споделя, нещо относно настройката на булсат тв-то към коди.
След въвеждане на име и парола, постоянно ми излизаше "Module Import: Failed".
Каквото и да правих, винаги ми излизаше.
След доста търсене из форумите, някой беше написал, че паролата му била точно 16 символа. След, като я сменил, работата станала...
Реших и аз да пробвам, и взе, че стана .
Само дето постоянно сече, да кажем работи 7-8 секунди и спира за 2-3 секунди. Сега търся как да се увеличи буферът, ако може де .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#32

Аз не съм забелязал насичане със стандартните настройки. Може би има значение устройството на което се ползва.
Цитирай
#33

Имам няколко въпроса свързани с Raspberry Pi 3 и гледане на филми/сериали на обикновен Андроид таблет. 

- Търся някакво Андроид приложение за теглене/кеширане на филми и сериали които после да се гледат спокойно и офлайн(за да не хабят мобилния интернет). Тъй като е за баща ми трябва да има и лесен начин за български субтитри;

- Искам да инсталирам някакъв по-лесен софтуер на raspberry-то на което отново баща ми спокойно може да си гледа телевизия и филми/сериали по избор. Мъчих се с разни addons на Коди, но или не работят добре или са прекалено сложни и бавни за настройки и т.н. Смятам да пробвам LibreELEC и искам да знам как е там положението със субтитрите? 
ЗА телевизии ще търся нещо което да има поне основните български и чуждите спортни.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#34

За филми/сериали  - TerrariumTv  - достатъчно голям каталог с възможност и за изтегляне със субтитри.  
За спортни телевизии - Sport Schedule TV  - повечето спортни телевизии с много добро качество на картината. Поддържа и Cast към chromecast или android TV.
Цитирай
#35

Днес ми пристигна TV BOX TX3 mini- 2gb ram 16 gb rom. Инсталирах му последния ъпдейт, който позволява стартиране в андроид или в LibreELEC по желание. Така, че и аз се включвам в отбора. Главно ме интересува как мога да гледам телевизия на Kodi.
Цитирай
#36

Ако имаш булсат, ако не има за сеирсандък репо. Аз лично не гледам онлайн тв от коди, понеже da player е по лек и по бързо става с него. Коди ползвам за филми

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
Цитирай
#37

da player по-добър ли е от vlc player.
Цитирай
#38

Говорим за онлайн телевизия. Не качествата на самия плеър. Ако не знаеш за самия daplayer разгледай за него в гугъл.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
Цитирай
#39

Имах предвид по-добър ли е за онлайн телевизия.
Цитирай
#40

И двата са добри. На единия има листа бг която я забиваш и гледаш. На другия като намериш линк или файл гледаш. С две думи казано.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
Цитирай
#41

Благодаря, Митко. Всичко стана на 6.
Цитирай
#42

(2018-01-09, 15:42:48)mita6ki9 написа:  Имам няколко въпроса свързани с Raspberry Pi 3 и гледане на филми/сериали на обикновен Андроид таблет. 

- Търся някакво Андроид приложение за теглене/кеширане на филми и сериали които после да се гледат спокойно и офлайн(за да не хабят мобилния интернет). Тъй като е за баща ми трябва да има и лесен начин за български субтитри;

- Искам да инсталирам някакъв по-лесен софтуер на raspberry-то на което отново баща ми спокойно може да си гледа телевизия и филми/сериали по избор. Мъчих се с разни addons на Коди, но или не работят добре или са прекалено сложни и бавни за настройки и т.н. Смятам да пробвам LibreELEC и искам да знам как е там положението със субтитрите? 
ЗА телевизии ще търся нещо което да има поне основните български и чуждите спортни.

В Коди каквото го може на Андроид, това го може и на Малинката.

- Адони за теглене на сериали и филми са Sonarr и Radarr, които съм описал в горния ми пост. С 2 думи, свалят ти желаните филми и сериали на вътрешна или преносима памет и си ги гледаш после когато и където искаш без интернет. Субтитрите можеш същи да свалиш предварително през някой от адоните на subsunacs или opensubtitles.

- Ако ще е Коди няма лесен, няма труден. Либреелек дефакто е платформа, върху която е инсталиран Коди. Демек, ти реално виждаш само интерфейса на коди. Ако на баща ти това Коди го настроиш да си сваля филмите и сериалите с Radarr и Sonarr..ще му е много лесно да гледа, защото всичко идва подредено в библиотеките за Movies и TV Show.
Цитирай
#43

(2018-01-10, 12:30:37)mitkoandroid написа:  Ако имаш булсат, ако не има за сеирсандък репо. Аз лично не гледам онлайн тв от коди, понеже da player е по лек и по бързо става с него. Коди ползвам за филми

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Може ли линк за гореспоменатото репо?
Цитирай
#44

Малко ще раздвижа темата. Опитвам се да инсталирам Kodi 18 64 bit на Уиндоус 7 64 bit, но ми иаписва "Kodi спря". Пробвах с dev и beta 4 версиите, но всяка една ми изписва горепосоченото при стартиране на приложението. Гледам има Kodi 17.6 Kripton, но е за 32 bit машини. Та, може ли да има нещо по-специфично при инсталацията му и за това да не тръгва.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#45

Да не би да има някакъв проблем в твоята машина ?
На моята машина през VMware с Windows 7 64bit се инсталирва без проблеми .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#46

Не би трябвало, всичко си работи отлично, само Кодито не ще... Unknw_mini Даже на Уиндоуса съм му инсталирал всички ъпдейти, ако е от значение.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#47

Колеги някаква идея как да гледам максовете на коди (може и другаде асе примерно) на андроид тв / бокс. Диемите съм си платил и ги гледам от фюжън, но още 4лв за 2 мача на седмица не ми се дават.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#48

(2018-10-26, 07:54:50)Герчев написа:  Малко ще раздвижа темата. Опитвам се да инсталирам Kodi 18 64 bit на Уиндоус 7 64 bit, но ми иаписва "Kodi спря". Пробвах с dev и beta 4 версиите, но всяка една ми изписва горепосоченото при стартиране на приложението. Гледам има Kodi 17.6 Kripton, но е за 32 bit машини. Та, може ли да има нещо по-специфично при инсталацията му и за това да не тръгва.

Липсва ти Visual Studio х64

Може да си го дръпнеш и от тук
Цитирай
#49

(2018-10-26, 12:39:51)st34 написа:  Липсва ти Visual Studio х64

Може да си го дръпнеш и от тук

Исталирах го, но ефекта е нулев - отново "Kodi спря".

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#50

При мен така тръгваше, когато го ползвах на версии 15,2 и 16,1.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)