Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на apk?
#1

Здравейте!
Имам Philips с андроид и имам проблем с инсталирането на приложения през TV File commander. Открива приложението на флашката но при опит да се инсталира опцията е неактивна. В настройките опцията за неизвестни източници е включена. Имаше някаква врътка да се получат нещата но не откривам информацията която ми е необходима. Ако някой има идея ще съм му благодарен да я сподели.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами пазят си хората андроида най вероятно е фабрично заключено,иначе сервизите ще се напълнят с андроид тв. Моя съвет е ако може сложи си aptoide ако може и оттам вместо от плейстора инсталирай каквото ти душа иска.
Цитирай
#3

Само ми е интересно как ше инсталира aptoide, след като не може да инсталира нищо с файловия мениджър.
murphy, инсталирай ES File Explorer File Manager от Google Play TV и пробвай от там да инсталираш.


Цитирай
#4

(2017-12-20, 22:53:28)eleena написа:  Само ми е интересно как ше инсталира aptoide, след като не може да инсталира нищо с файловия мениджър.
murphy, инсталирай ES File Explorer File Manager от Google Play TV и пробвай от там да инсталираш.

Не се получава! Явно в новия софтуер на телевизора има някакви ограничения. Имаше решение на проблема но съм забравил точно каква гимнастика се правеше.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#5

Някой пробвал ли е да гледа телевизия чрез Da player ?
Телевизора е Sony KD-43XF7596

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

На моя тв. гледам Da Player.

И твоя е андроид никакъв проблем да го инсталираш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#7

Root-вал ли е някой тоя телевизор и въобще има ли смисъл да се Root-ва?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

Имали начин да се теглят автоматично субтитрите от subsunacs.net със следните TV .apk-та :
BeeTV
TeaTV
Terrarium TV
Titanium TV
Cinema_HD
CotoMovies

Ако знае някой и му е удобно да спедели друго TV .apk с което става ,Моля Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#9

Инсталираш си приложение което ползва външни плеари по избор, примерно Cyberflix, инсталираш си Коди и чрез него гледаш и ползваш субтитрите на subsunacs. и opensubtitles. И не си задръствай телевизора с толкова приложения, те са с едно и също съдържание.
https://morpheustvapkdownload.com/c1berf...load-page/
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#10

Мерси много за отговора но проблеми имам с КОДИ Настройки, иначе и аз така се бях ориентирал но ...!
Да прав си почети еднакви са.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#11

Инсталирай си репото на Марто, за начинаещи е най лесно, вътре има и субтитрите и добавки за Коди, също което не ти е ясно може да попиташ и прочетеш в форума.Коди е малко трудно отначало но свикнеш ли му по добро няма.
https://kodibg.org/forum/thread-532.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#12

Знам, Мерси много но както вече писах, занимавах се с Коди и не ми допадна, една седмица работеше после ден не работи и еи такива приключения не са ми приятни.
Добре е замислено но много бъгави програмки .Поне Коди и аз не си допаднахме .
За сега поне ще си ги гледам филмите явно от NUC-a който ми е зад телевизора .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#13

Ползвам го над година на Сони тв. с Андроид но съм платил и Реал Дебрид за да имам постоянни потоци от добавките в Коди, безплатно не става.
За ползване само като плеар с субтитри както ти искаш от друго приложение ако си го настроил правилно не ти трябва платен Реал Дебрид и всичко ще работи нормално, но пак потоците и от приложението което се ползва независимо кое, не са постоянни.
С няколко думи, безплатно приложение което работи постоянно, дали в Коди или външно, няма такова.
Само платените като HBO GO, Netflix(няма БГ. субтитри), Real Debrid в Коди работят постоянно.
Цитирай
#14

На мен ми трябва само да гледам филми .
В момента не ми се плаща за такива услуги ако ще и да струва 1 еврак на месец .
Просто гледам начини от който да си оставя сегашният NUC който ползвам в друга стая и да си ползвам андроид телевизора с пълна мощност Smile ,но като не става не става .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)