Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промени в Политиката на услугата Samsung Cloud
#26

Този мейл от 5.12 е малко по-различен от онзи, кото имахме на 8.12, но съдържанието е същото. А аз вече тотално се обърках какво променят и какво спират ... Какво ще остане ... Така или иначе - на 11.01.2018г. няма да настъпи края на света Smile Скоро ще разберем Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#27

Добре, значи зайчето излезе, браво на Дивна, че се свърза със Самсунг и ги предупреди за т.нар. scam. Мен лично ми е през айде да не казвам къде за самсунг клауд, но точно разсъждение от типа "а колко е лесно е да погледнеш еди-кво-си, вместо да съобщиш за потенциална измама" води до подобни ситуации. Аз също се свързах със съпорта, и отговора им беше много подобен, с разликата, че вече са предупредени от няколко потребителя.
Цитирай
#28

Именно, мен най-вече ме интересуваше - ако пак получа такъв мейл от непотвърден подател - дали да му обръщам внимание Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#29

Добра вечер на всички. Извинявам се, че поста не е по темата, но искам да попитам Divna нещо...
След като вече си имаш приказка с Самсунг защо не им зададеш въпрос за SAMSUNG PAY?
Защо не е достъпно в България и ще бъде ли някога ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#30

Мисля, че дори и в Индия работи. Много ми е странно на мен, и те са държа а от третия свят, дори и по зле от нас, но като става въпрос за технологии и ъпдейти няма как да се сравняваме. Имат неограничен Интернет от години + Samsung pay и са едни от първите които получават ъпдейти.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Не съм се интересувла от тази функционалност. Не ми е проблем да попитам, но е добре преди това да се информирам за какво питам Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#32

Samsung Pay не опира само до включване на България в страните които го поддържат.Трябва да се постигнат договорки с банките и с Борика, което отнема време и ресурси.България е малък пазар и едва ли Samsung ще се затичат скоро да си въведат тази услуга.
В Канада, която е една от държавите с най-високо проникване на кредитни и дебитни карти, Samsung Pay беше пуснат експериментално преди една година като поддържаше само кредитни карти на една банка.Преди един месец започна да поддържа още една банка и дебитни карти, но все още трите най-големи банки в страната отказват да го въведат.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
Цитирай
#33

Достатъчно глупости се изписаха в тази тема. Прочетете това и говорете пак дали е официално/измама/scam:
https://account.samsung.com/membership/n...N000003055

И нека обобщя: Samsung Cloud няма да спре работа. Ще бъде спряна само възможността за съхранение на настройки на приложенията в него.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#34

Е, сега поне на мен ми стана ясно какви промени предстоят. Нищо драматично  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#35

(2017-12-13, 10:41:29)ivkos написа:  Достатъчно глупости се изписаха в тази тема. Прочетете това и говорете пак дали е официално/измама/scam:
https://account.samsung.com/membership/n...N000003055

И нека обобщя: Samsung Cloud няма да спре работа. Ще бъде спряна само възможността за съхранение на настройки на приложенията в него.
Именно това се опитах да кажа малко по-назад. Освен това друг потребител вече беше съобщил, че е не е получавал мейл, а му е излязло уведомление като се логнал в Samsung Cloud. Съпорта са идиоти и да им пишеш е само загуба на време, ама иначе било супер, че ги предупредихме за страшния скам, който всъщност не е скам, освен за великия съпорт Smile Както и да е, за мен е тъпо, че махат тази функционалност. Не знам защо го правят.
Цитирай
#36

Има напреднали потребители, които сте в тези води от години, всичко Ви е ясно от пръв поглед. Има и други, които тепърва нагазваме в тях и се опитваме да се ориентираме някак. Лутаме се, то е ясно, разбирам, че е много дразнещо за напредналите, но ... 
Аз се ориентирах по темата, обаче и се радвам за това. Изчетох пак текстовете за синхронизиране, бекъп и възстановяване и ми стана ясно. Влязох си и в самсунг профила - за първи път влизам там, видях и съобщението. За мен персонално - дискусията беше полезна.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#37

Не е въобще дразнещо, напротив. Хубаво е, че човек иска да разбере истината. Дразнещото е жалкия съпорт на Самсунг, на който въобще не може да се разчита. Те нямат абсолютно никаква информация за нищо, отговарят със стандартни темплейти и като цяло са напълно безполезни.
Цитирай
#38

А, днес пробвах и чата - беше ми любопитен подхода. Преди не съм успявала да започна чат, защото не съм била логната  Big Grin Bu  Започнах да си общувам с "робот"  Big Grin  Любезен беше, каза, че е начинаещ и ако не се справи с въпросите ми - ще ме насочи към сътрудник с по-високи компетенции. Стигнахме до сътрудника, но за да ме пренасочи kym rawilniq - трябваше да си посоча версията на телефона и като казах "Не знам" ... той направо си глътна граматиката - не очакваше такъв отговор  Big Grin  Посмях се  Lol

Аз наистина не знам кой вариант от изброените S8+ имам  Big Grin Къде се вижда това?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#39

Какви варианти? Европейска версия SM-G955-F.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Бяха изброени варианти с имена - запомних Verizon, T-Mobile и още разни ... не бяха с букви и цифри, като SM-G955-F Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#41

Е това са американски версии. Ти си с европейската версия както и всички купени от Европа.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Бяха изброени повече имена, не запомних всички. Нашата няма ли си име?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#43

Изброените от теб са оператори, не модели Galaxy. По-добре да си чатиш с някой готин пич и да си говорите мръсотии във фесбук. Със сигурност ще е по-забавно и полезно от роботи или висшата им форма - индуси и пакита Big Grin
Цитирай
#44

Как мога да изтрия всичко което е във Samsung Cloud...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#45

(2017-12-13, 21:30:21)divna написа:  Бяха изброени повече имена, не запомних всички. Нашата няма ли си име?
Ами тук не съм чувал да ги водят с някакви имена. Едни версии са.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)