Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на M6 Note
#26

И аз така мислех, а Мейзу имат ли промяна на настройките на дисплея, не само за температура, понеже си обработвам снимки на телефона и ми трябва колкото се може по-реални цветове да виждам, понеже с Xiaomi-то дълго време карах на някаква настройка с предилени цветове и като сложих друга бяха постни, но реални.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#27

Не. Само за топлината на цветовете. Но не знам във Флайм 6 да не са вкарали нещо ново.
Цитирай
#28

Дано да не са някакви пресилени. А андроид 8 очаква ли се скоро за този телефон ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#29

хаха те едвам 7 пуснаха, но....възможно е. Щом на М3 ноте ще пуснат 7, а е модел на почти 3г.
Цитирай
#30

(2018-01-18, 17:23:25)shotokanarai написа:   Щом на М3 ноте ще пуснат 7, а е модел на почти 3г.

Кога минаха 3г.
[Изображение: 20209612_m.jpg]
Цитирай
#31

Извинявай, объркал съм се явно. Моя беше 2015г. Но можеше и без заяждане, просто да споделиш и да ми кажеш, че имам грешка.
Цитирай
#32

Извинявам се,ако е прозвучало ,като заяждане.Не съм такъв човек,но моля те да ни обясниш как модел 2016 април си го закупил 2015 година. Huh
Цитирай
#33

Казах моя тел.е M2 NOTE, а не M3 NOTE. За това е 2015 г.

Някъде назад в темата мисля си споменах модела.
п.п.извинен си Smile)))
Цитирай
#34

Той М6 Ноут си излиза със седмицата, трябва да има, но дали ще е скоро..

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#35

Още го чакам, затова не пиша впечатления. На 17 е получил ЕДИ и уж 10тина дни след като е получил трябва да е при мен, амаа.. йок. Някой ой може ли да каже нещо по въпроса, макар че нищо сигурно няма.
RB449504910SG

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#36

А гаранцията като се поръча от Алиекспрес колко време е.И гледам че няма опция с DHL,та с обикновенните пощи хващат ли ги на митниците за доплащане.И ако го хванат от къде трябва да го зема.
Цитирай
#37

При наличие на гаранция, ще трябва да върнеш устройството обратно за твоя сметка - мисля, че беше едно година. Ако нямаш късмет и пратката тук бъде спряна за допълнителни митнически такси, ще имаш получено известие за това.

 
Цитирай
#38

А къде трябва да пише дали имам гаранция в алиекспреса и нали тука има официален представител на тая марка,защо не важи гаранцията тука.И гледах на 1 видео че за китайските зарядни има преходници,тука в бг продават ли се.
Цитирай
#39

Би трябвало да има и тук. Виж в общите условия на продавача, там трябва да пише за гаранцията.
Цитирай
#40

Не знам, ама аз още си чакам телефона. Колкото и добър да е това чакане не е нормално, мина ми вече мерака за него.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#41

(2018-02-12, 20:25:31)jiktak88 написа:  ....И гледах на 1 видео че за китайските зарядни има преходници,тука в бг продават ли се...
Да, продават се - във всеки магазин за 1 лев.

 
Цитирай
#42

(2018-02-13, 14:17:50)Rad0slaw написа:  Не знам, ама аз още си чакам телефона. Колкото и добър да е това чакане не е нормално, мина ми вече мерака за него.

От алито ли си го поръчвал и от кой търговец да знам,че мисля сега между 15-21 да поръчвам и аз.
Цитирай
#43

Получих го преди няколко дни и съм повече от възхитен. Сигурно 2 години им се канех на Мейзу и все не стигах до тях, голяма грешка. Всичко е изпипано от - до, планирах си след него да се върна пак на Ксиаоми, туко виж нещо ново са сложили, ама не, само Мейзу.
Дизайн и усещане - 7 по шестобалната
Пръстовия - адски бърз и всъщност е доста удобно отпред, мислех си, че няма да е.
Дисплея - никакви забележки
Батерия - ненормална, над 10 часа SOT, ще засека и ще ви покажа с точност. Зарежда се за под 2 часа.
Флайми - ми по-добър е от MIUI, няма да си крива душата, Ксиаомито ми е малко по-мощно, но с това Мейзу не може и да се мери.
иии любимото ми - камерите :
Предна - 16мп, няма какво да се обсъжда, вади ми всяка пора и черна точка, тоест, добра е и то много.
Задна - звяр, няма светло, няма тъмно, снимките са супер, втората камера е за бокето - супер точно и реалистично, днес правих сравнение с апарата ми и ме е яд, че съм се изръсил яко за апарат и цяла раница с обективи, а това чудо прави същото, вярно че снимките бяха при автоматични настройки, които не използвам попринцип, но е факт, че снимките от телефона са повече от добри.

Това набързо казано, надявам се скоро да направя и ревюто. Много готина машинка, поръчвайте. Досега не съм се кефил толкова на телефон, двойно на цената му да е пак бих ги дал, ако имате въпроси питайте. И не преувеличавам, много е добър, заслужаваше си чакането над месец и половина.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#44

Супер. Честито и безаварийно. С кеф да си го ползваш.
С коя версия на софта го взе Q или H?
Смятам до месец и аз да си го поръчам. Дисплея как е?
Цитирай
#45

Мерси колега. Взех Q, китайската версия, защото нямаше 4/64, син и глобален. Ползвам го на английски. Има малко йероглифи в няколкото останали китайски приложения, но аз не ги ползвам и не е проблем. В глобалната версия watermark-a на камерата пише Shot on Note6 и отдолу Quality for young, а тук отдолу йероглифи, но може да се маха. Другото, което ми се иска да е на английски е асистента, тип Сири, плямпа на китайски, нищо не и разбирам.
Дисплея е супер, цветовете са реални, не са засилени.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Защото а съм с NOTE 2 и той е с IGZO дисплей на Sharp. С една дума невероятен. Ти можеш да си сложиш H версията.
Цитирай
#47

@shotokanarai май не е с IGZO дисплей м6 ноута.
Иии да попитам..има ли manual mode в опциите на камерата за снимане в raw формат?
Всичко е ок вече. +1 черен от технополис 3/32.
Цитирай
#48

(2018-03-16, 20:23:06)falio написа:  @shotokanarai май не е с  IGZO дисплей м6 ноута.
Иии да попитам..има ли manual mode в опциите на камерата за снимане в raw формат?
Всичко е ок вече. +1 черен от технополис 3/32.

Екрана му е точно Sharp IGZO, единствения проблем на модела  че малко е игра на тото на какъв екземпляр ще попаднете дали ще е със Сони камера или Самсунг.
Цитирай
#49

Добре е телефончето Smile и батерията е трепач 9+ часа сот на мобилен интернет . Как да проверя с коя камера е?

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#50

Дайте малко снимки на слаба светлина на ауто Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)