Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на M6 Note
#1

Има ли някой въпросния телефон, от къде го е закупил. Искам да го взема от алиекспрес с дхл доставка, но нито един търговец не предлага от вече няколко дни въпросния телефон с този вид доставка.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм му мераклия, но ще изчакам да се поопарича. В амазон го има, но цената е 280 евро за 3/32.
Цитирай
#3

Нямам въпросния телефон, но предполагам до около месец ще го има при официалния вносител. При първа възможност ще го разгледам и ще напиша впечатления.
Цитирай
#4

Скъпичък идва от амазон! По темата, не го виждам и аз без митници и от Алиекспрес.
Цитирай
#5

ДА наистина скъпичък. Остава рискуваш с митниците. И 20% ДДС да платиш, пак е по евтино от Европа.
Цитирай
#6

Ама много време става с нормалната доставка, пък на мен ми трябва колкото се може по-бързо . Да не са им забранили нещо да рабптят с dhl, защото наистина имаше поне 3-4 търговеца и след два дни нито един.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#7

Нямам си на идея. Не съм се интересувал за доставката, защото още не ми е дошло време дс си го купувам. Би трябвало да нямат забрана.
Цитирай
#8

Не е само Мейзу, а и други сериозни китайски производители. Всички са се фокусирали във азиатския пазар. Не полагат големи усилия да се бутат в Европа и Америка. За сега евтино и надеждно китайче, май са само Шаоми. Или рискувате митница.

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#9

Отново пуснаха, да поръчвам ли, някой казват, че с dhl  е сигурна митницата, аз пък съм останал с впечатление, че точно с тях не минава. Да се застраховам ли като му кажа примерно да го пише част за мотор с цена 10$ или подарък, пък каквото стане, а и кога почва тяхната едномесечна нова година ? Xiaomi ми писна следващия може пал да е такъв, сега пак китайче - M6 Note или Nubia M2, като много клоня към Мейзуто.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#10

Няма да има митница със сигурност само ако е от европейски склад. Иначе гаранция няма. А и при цена 200$ ще платиш 40 ддс. Не е кой знае какво, като сума. Тъкмо ще споделиш впечатления от тел.че и аз съм му хвърлил окоSmile))
Цитирай
#11

Благодаря. Този мисля да поръчвам, 4/64 син, голям е красавец. Европейските складове много са им надули цените. Ако не е глобален ром проблем ли е, може ли да го сложа без компютър. Искаше ми се син 4/64 с dhl доставка, глобален ром и зарядно европейски стандарт, понеже при вско вадене бъркам в контакта за адаптера и е много досадно, ама няма.. дано след седмица да се похваля.
П.П. как ще се държи този процесор, Ксиаомито ми е с по-мощен, а е вече остарял, игри не играя.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#12

(2017-12-20, 01:06:24)Rad0slaw написа:   а и кога почва тяхната едномесечна нова година ?
От 15 до 21 февруари 2018 г.
Цитирай
#13

Ами то май между G и А версията голяма разлика няма. В един бранд дето за Бг не те касае. G е серфицитирана от Гугъл и идва с директно вградени Ютуб и гугъл маркет. А на А ще трябва ти да си ги инталираш, както е на всичките А и G флайм версии до сега. И гледам на G имаш опция или Мback бутона да си ползваш или варианта с трите функционални гугъл бутона. Но според мен с тях се убива удоволствието от Флайм.
Мисля, че имаше търговци които предлагат китайския модел с евро зарядно, като опция.
Цитирай
#14

Чаках банките да отворят, че да вкарам пари и да поръчвам, обаче видях това       
Син M721H няма, а на мен точно това ми трябваше, eu зарядно, глобална версия и ъпдейти, понеже в момента нямам компютър да сменям ромове, а и в друга темар тук ми казаха, че dhl задължително ги спират и май взех да се разобеждавам за този телефон.

Edit : Китаеца ми писа, че глобалната версия е само в черен цвят, на другите не може да им се сложи глобален ром, само мултиезичен, при който нямам ота ъпдейти. А и с дхл може да прати само китайската версия, което е единственото положително нещо в цялата история. Не че се съмнявам в познанията му, може да не сме се доразбрали, но ако някой некитаец иска син, червен или сив цвят трябва да го ползва или на китайски или без ота ъпдейти ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#15

До преди 2 седмици имаше глобалната синя, но нещо изчезна. И сега гледам, че има само сив и сребрист. Ако не бързаш изчакай, сигурно пак ще се появи...въпрос на време. Иначе Q версията я има и червена...
Цитирай
#16

Честита нова година, извинявам се, че така се проточи тази тема. Мога ли да си ползвам Q версията в България ? Има ли английски и ще има ли ъпдейти, ако кажа на китаеца да не ми слага мултиезичен фирмуеър ? В али-то няма син глобален, на друго място също не намирам, а не ми се чака Господ знае колко за това ако китайслата версия не става за тук ще поръчам черен, колкото и да ми се искаше син.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#17

До колкото знам разликата в Q и H версиите са в една чедтота В3, която за Бг не ти трябва. Другото е, че Н е сертифицирана от Гугъл и си идва с фабрично инсталиран гугъл услуги. А в Q версията се кара както досега, от аппл.приложението си ги инсталираш. А за ъпдейтите би трябвало да си получаваш за китайската версия. Гледам всички ревюта от руснаци, италианци и всвкакви други са с Q версията и си бачка, няма грижи.
Цитирай
#18

Мнооого ти благодаря, колега. Поръчал съм и чакам син, 4/64, като сме се уговорили с китаеца да не го пипа, чист го искам без мултиезичен фърмуер, за да имам ъпдейти. Ще направя едно подробно ревю като дойде. Също каза, че ще го пише 10$, като цяло беше много отзивчив и ми отговори на глупавите въпроси, 360лв излезе и да мине митница не е голям проблем, ако не мине ке ги изпием тея 70 лева  Big Grin  Storstark

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#19

Моля. Дано бързо пристигне. Сподели после как е. Smile
Виж това: https://www.youtube.com/watch?v=3LCItmBCR2E

Е щом се налага ще се помъчим да ги изпием я, няма зян да стават Smile
Цитирай
#20

Да, руснаците ми казаха, че мога да сложа глобален ром на китайска версия като сменя ID. Това ли е цялата работа, с това ли сменям ID и го правя глобален ? Мога ли директно като го извадя от кутията да го направя или трябва още нещо ?
А китайската версия няма ли по-бързи или по-чести ъпдейти от глобалната или на едно ги пускат ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#21

Май да, нали ти пратих клипSmile
Иначе би трябвало да получаваш ъпдейти, но не съм сигурен, че китайската версия на софтуера е по добра. Може и да имаш някое и друго вградено китайско приложение.
Иначе кога се очаква да пристигне телефонът ти?
Цитирай
#22

Предполагам могат да се махат китайските приложения, ама всъшност ще сложа глобалната, българския си е предимство. При мен трябва да е от 23 Януари до 6 Февруари. Дано да е със сони камерата, че май е доста по-добра от тази със Самсунг сензора.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#23

И как се разбира това?
Аз смятам си поръчам директно глобалната версия черната.
Цитирай
#24

Ми така четох Big Grin Чиста работа, щом те устройва черния цвят, той също е супер готин - мат, обаче аз исках нещо по-различно. А я виж това, дали е от настройките, понеже не съм чел да е с различни дисплеи, не ме кефи така да жълтенее, ако и моя е тскс предполагам като сложа глобалната версия ще се оправи.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#25

Не мисля, че е от версията, а от самия телефон. Ние със съпругата си купихме навремето М2 ноте от експанзис. Бяха едно към едно еднакви. Моя се развали, не успяха да ми гооправят в нужния срок и ми върнаха парите. Купих си същия от амазон, пак глобална версия. Ми имат разлика в дисплеите. При моя бялото е с една идея розов оттенък и яркоста на авто е по слаба от нейния. Но това се забелязва само ако сложа двата тел.един до друг. Аконе ги сравняваш директно въобше няма да забележиш тези разлики.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)