Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на M6 Note
#51

Ето малко :р на автоматичен режим. в 19:55 съм ги правил не е много тъмно[Изображение: cc2bc61353450093977b1baf77171f3e.jpg][Изображение: 3515198a46fe9767edb5726a067c0779.jpg][Изображение: b2e7fc87522cb232a2db86b046cbe425.jpg]

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-03-26, 18:56:57)falio написа:  Ето малко :р на автоматичен режим. в 19:55 съм ги правил не е много тъмно[Изображение: cc2bc61353450093977b1baf77171f3e.jpg][Изображение: 3515198a46fe9767edb5726a067c0779.jpg][Изображение: b2e7fc87522cb232a2db86b046cbe425.jpg]

Sent from my M6 Note using Tapatalk

Живееш близо до моят дом. Страхотни снимки.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#53

Като за цената си добре снима

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#54

Eййй много заралии бре Smile
Ето кой ще ми даде да разцъкам апарата ако реша да го взимам, че технополис ме изнервиха Smile
Цитирай
#55

Аз до месец смятам да си го поръчам, но от Алито. Първо, че излиза по евтино и второ не знам Технополис от де ги вкарват.
"Един от големите китайски производители на смартфони MEIZU стъпва у нас, като по този начин ще изпревари популярния в Китай доставчик Xiaomi. Ексклузивен вносител на MEIZU на българския пазар ще бъде TCCM - най-големият дистрибутор на мобилни устройства и аксесоари в Централна и Източна Европа."
Та тия хубавци заключват мейзу акаунта и като си купиш от тях Мейзу и не можеш да се логнеш. Само гмайл акаунта работи. Е не е проблем инсталацията на скайп, вайбър и т.н. Но нямаш Мейзу акаунт.
Цитирай
#56

(2018-03-28, 14:01:01)shotokanarai написа:  Аз до месец смятам да си го поръчам, но от Алито. Първо, че излиза по евтино и второ не знам Технополис от де ги вкарват.
"Един от големите китайски производители на смартфони MEIZU стъпва у нас, като по този начин ще изпревари популярния в Китай доставчик Xiaomi. Ексклузивен вносител на MEIZU на българския пазар ще бъде TCCM - най-големият дистрибутор на мобилни устройства и аксесоари в Централна и Източна Европа."
Та тия хубавци заключват мейзу акаунта и като си купиш от тях Мейзу и не можеш да се логнеш. Само гмайл акаунта работи. Е не е проблем инсталацията на скайп, вайбър и т.н. Но нямаш Мейзу акаунт.

Мейзу телефоните които се продават в Технополис са официален внос и с гаранция към оторизирания сервиз Булграм и поради тази причина цената е малко по-висока. Относно Мейзу акаунта няма такова нещо, всичко си работи по него и няма никакво заключване. Не знам от къде черпите такава грешна информация. Наистина цената от Алито е по-ниска, но като пристигне тук плащаш 20% ДДС и липсата на официална подръжка у нас нещата изглеждат не толкова евтино. Така че не знам дали си заслужава риска за някакви си 40-50лв. спестени.
Цитирай
#57

Хайде да няма такова нещо. Купих на майка ми Meizu M2 от TechMart, който е точно от TCCM и е със заключен Мейзу акаунт. Не е да съм го чул само някъде.
Цитирай
#58

(2018-03-28, 16:39:13)shotokanarai написа:  Хайде да няма такова нещо. Купих на майка ми Meizu M2 от TechMart, който е точно от TCCM и е със заключен Мейзу акаунт. Не е да съм го чул само някъде.

Не знам може навремето да е било така, но вече новите модели които между другото не се внасят от TCCM а от новият дистрибутор за Източна и Централна Европа латвийския TFN Trading не са със заключен акаунт. TCCM останаха да внасят само Нокиа, САТ, Honor и Doro. Докато TFN Trading внасят HTC, Meizu, Xiaomi, ZTE, Alcatel и LG.
Цитирай
#59

Аз казах за TCCM как е положението. Нямам си на идея кой е вече дистрибутора и за това попитах, за да се обърне внимание на това.
Цитирай
#60

Аз го взех от технополис и няма никви акаунти Wink

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#61

Не можеш ли да се логнеш в Мейзу акаунта си?
Предполагам, че Мейзу не са го махнали във Флайм 6.2
Цитирай
#62

Не бе логна съм се. Всичко е ок. Флайм 6.1.4.1 глоблната е последния за тоя телефон

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#63

Разбрах вече. Трябва малко повечко да ми се обяснява самоSmile))
Честито и със здраве да си го ползваш. Като посъбереш мнение драсни някой редSmile))
Лек ден!
Цитирай
#64

Аз моя го взех от али екпрес дойде за 23 дена и беше деклариран като андроид флаблет за 17$ и не го хванаха на митницата.Телефона направо лети,камерата е добра обаче нещо тва отключване със жестовете много трудно става сравнение със стария Мх4.Нз заради по новата версия на флайм ли е или е от дисплея.И още нещо телефона си е доста голям като тухла нз защо не ги правят по малки - това е единственото което ме дразни.
Цитирай
#65

голема батерия голям тел

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#66

Забравих да кажа че от батерията съм много доволен като я сравнявам със Мх4.
Цитирай
#67

Кога ще има Флайми 7 ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#68

Нямам си на идея Smile гледам че с китайския флайм са доста по-напред пт глобалния

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#69

Аз съм с китайския - 6.1.4.7А (от 16 март), обаче има дразнещи бъгове и чакам Флайми 7.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#70

Аз съм с глобалния и няма никви ядове Smile

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#71

Някой който използва телефона ако може да каже как работи при него отключването със жестове(плъзгането нагоре за отключване когато екрана е изгасен),защото при мене става супер трудно,обикновенно след 3тото плъзгане.И не мога да разбера дали е от флайма или някоя настройка.
Цитирай
#72

При мен работи перфектно. И почукването 2 пъти също. Със стъклен протектор съм.
Като пробваш с плъзган пробвай да направиш по-дълго плъзгане..горе долу на целия екран.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#73

[Изображение: 21374248_s.jpg] [Изображение: 21374249_s.jpg] [Изображение: 21374250_s.jpg] [Изображение: 21374251_s.jpg] [Изображение: 21374252_s.jpg] [Изображение: 21374253_s.jpg] [Изображение: 21374254_s.jpg] [Изображение: 21374255_s.jpg] [Изображение: 21374256_s.jpg] [Изображение: 21374257_s.jpg]
гугъл и стоковата камера :]

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#74

Знаете ли дали може да се оправи звука от микрофона на по-шумни места ? Пръщи ужасно и нищо не се чува при запис на видео, иначе при гласово от месинджър е по-добре, но пак не е окей. Също и "тагването", рядко хваща, не знам от слаб GPS ли, какво е. На открито в повечето случаи няма проблем. Позволил съм да се използва GPS, ама йок.. Обичам да пътувам и обикалям, пък в същото време съм човек в социалните мрежи и сещате се.. трябва да се тагна Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#75

Аз нямам проблеми с тагването. Да не е нещо от флайм версията? За звука незнам..в 4pda някъде мярнах нещо че звука бил кофти при 4к видео и имаше фикс.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)