Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на M6 Note
#76

И аз мисля, че е от Флайми версиятаа и затова чакам 7-та, която май ще е след 5 дни, или просто ще я представят след 5 дни. Другия ми проблем е замръзването и крашването предимно на YouTube, Facebook и Instagram, отначало беше окей, обаче после дойде това и е много дразнещо. Дали ако съобща за тези проблеми някок ще ги отрази в следващия ъпдейт ? Иначе телефона е пушка, за тези пари все някъде трябва да му е слабото място, камерата е най-силното място на модела.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#77

При мен няма никви забивания и замръзвяния Smile Направо не мога дс повярвам, че телефон за толкова пари може да е толкова добър Big Grin . Преди това бях със самсунг с8 и разликата е единствено в малко по-добрия дисплей и камерата.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#78

@Rad0slaw защо не пробваш да го преинсталираш с изчистване на данните. Може нещо да се е бъгнало при предишната инсталация.
Цитирай
#79

И аз си мисля, че това ще помогне, но имам към 4к снимки и доста файлове, което си е голяма занимавка с облаци.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#80

Няма нужда от облаци. Правиш бекъп, качваш папката бекъп на компютър, преинсталираш и после връщаш папката в телефона и възобновяваш файловете.
Цитирай
#81

@Rad0slaw, ъпдейтна ли на флайм 7? Я кажи как е. Аз се чудя дали да не слагам китайския флайм.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#82

Не съм, ще експериментирам, само кажете как, понеже ота май не става, а и ме интересува дали след това ще мога да мина на официалната седмица ота или вече ще съм бета тестер, също - файловете ми ще останат ли като мина на бетата.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#83

Незнам и аз как става с точност. През флайм комюнити клиента китайския става работата ама как точно незнам

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#84

Аз го сложих още тогава. Харесва ми, макар че е бета се държи по-добре от стабилна на Флайми 6. Няма много нови функции или поне аз не съм се поразровил, но проблемите, които имах вече ги няма (за микрофона не знам). Новото е търсачкатс на приложения като скролнеш по еджа от ляво или дясно, камерата е променена, също има и лицево отключване, което е много бързо и няма пропуск, даже и в тъмното работи.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#85

Как да го махна тва Big Grin искам да сложа дейли ъпдейти, тук има бъгове с първата бета версия на Флайми 7. Когато някой ми звънне и използвам функцията 4те светкавици да се редуват не спират, днес така ми звъняха докато спах и като се събудих още си светеха светкавиците. При отключване се чува два пъти звука, което си е дреболия, но пък дразни. Батерията е зле, пада по-бързо, а SOT брояча не работи. Камерата е брутално зле, не знам заради новия модел ли така я осраха, обаче с Флайми 7 е много зле (попринцип по сравнения я даваха, че е по-добра от тая в про 7, пък той е флагман). GPS проблема ми отначало се беше оправил и нямаше засечка, сега пак се появи. Наред с всички тия проблеми има и плюсове. Не искам да връщам Флайми 6, щото много свикнах с фейс ънлока, даже почти не ползвам пръстовия. Та, ако може да ми помогнете да сложа някой нов ъпдейт, дето се предполага тея проблеми да са оправени със 7.8.4.22 съм.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#86

Незнам аз как. Ако разбираш руски може дс четеш в 4pda. И на мен ми се иска да сложа китайския флайм ама кофти като няма упътване на английски

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#87

Ми аз днеска му счупих дисплея Big Grin Виж има много клипове в тубата. То по-скоро за минаване от китайска към глобална, ама не може да няма и обратното. Точно, че всичко е на китайски и аз не мога да се оправя.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#88

Сложих китайския флайм. Не трябваше да сменя id, а директно флашвам update.zip

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#89

Здравейте,
От три дена съм и аз със телефона.Гледам че няма отделна тема.Ако може по запозназнатите да споделят разни идеи и хитринки тука.
Цитирай
#90

Честито. Телефона е супер. От къде го купи. И кой модел е точно
Цитирай
#91

Благодаря!Купих го от Технополис. Двоумях се между него и М6.Засега това,което не ми харесва в телефона е че в телефонния указател,азбуката отстрани е на латиница и не ми върши работа,защото имената са ми на кирилица и когато търся име трябва да скролвам или да ползвам търсачката.Също така една малка част от имената на функции или тяхното описание е на английски език.Езикът не ми е никакъв проблем,просто предпочитам всичко да е на български.
Цитирай
#92

Здравейте. Тези дни се надявам да си поръчам най-после телефона, но имам дилема, коя версия да си взема 3/32 или 4/64. Не играя игри, използвам основно нет, снимки и офис пакета на майкрософт.
Цитирай
#93

4/64 Smile

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#94

Smile
Кратко, ясно и неразбраноSmile

п.п.шегувам се
Цитирай
#95

Във всички случаи 4/64 е по-добре. Аз съм със 3/32 всичко върви бързо и гладко. Ако имаше 6/64, като си го купувах, бих взел 4/64

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай
#96

Ясно благодаря. И други покрай мен така казват, макар че имам 10 приложения на кръст, а игри не играя.
Цитирай
#97

"Колкото повече, толкова повече"
За сега стигат и 3 гига ,но ако смяташ да го ползваш по дълго ще почне да се напъва.
Цитирай
#98

Сегашния го ползвам 3 г. Следващия докато издържи или докато работят приложенията на негоSmile
Не обичам сменям вещите си често. А SOT как е?
Цитирай
#99

СОТ зависи от ползването Smile при мен е от 6 до 9/10 часа.

Sent from my M6 Note using Tapatalk
Цитирай

(2018-06-14, 18:52:46)shotokanarai написа:  Сегашния го ползвам 3 г. Следващия докато издържи или докато работят приложенията на негоSmile
Не обичам сменям вещите си често. А SOT как е?
Май е Screen On Time. Колко време е включен дисплея.

Lenovo A536
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)