Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro

При мен всичко е 6

Pixel 7 Pro Hazel 
Аксесоари

Колеги, не мога да подкарам HDR клипове от Youtube. Настройката за HDR просто липсва.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 12cfd16e8523879014b5f6178d895f54.jpg]

Huawei Mate 10 Pro

Ограничено е от приложението. Отвори youtube през Chrome и му задай да се зареди като десктоп версия. Не съм гледал hdr до сега и не знам дали това ти трябва

[Изображение: sfktc6.png]


Прикачени файлове Миниатюри
   

Pixel 7 Pro Hazel 

Благодаря за отговора, но и там я няма опцията. Между другото скоро ще имаме OTA и съдейки по това, което пише ще имаме подобрение в потреблението на енергия при включен Wi-Fi.[Изображение: 9ba01dc9e0b24bd57c41e8f2440d532a.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

Интересно, аз още нямам никаква инфомация за актуализации.

Иначе единственото което искам от един ъпдейт сега е "Double tap to wake", не знам как въобще им идва на ъкъла на някои производители да махнат тази функция при все, че са преместили сензора за пръстов отпечатък отзад.
Искам с потупване да си видя нотификациите, няма значение че бил бърз сензора и нямало нужда от Double tap to wake

 

При наличието на AOD (Always on display) се обезмисля тази функция. Друг е въпроса ако не ползваш AOD, тогава вече не е лошо да има Double tap to wake, но се предполага, че обикновено всеки ползва AOD.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9

Е, аз не ползвам АОD.
Да видим, ако получим ъпдейт до Андроид 8.1 (а в него Double tap to wake ще е вградена функция), дали бат китаец ще я изреже и от там. Smile

 

AOD е само за вградените приложения. Демек известия за обаждания и смс-и и подобни. Друго щеше да е всичко да показва.

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-01-17, 13:23:44)acronym написа:  Интересно, аз още нямам никаква инфомация за актуализации.

Иначе единственото което искам от един ъпдейт сега е "Double tap to wake",  не знам как въобще им идва на ъкъла на някои производители да махнат тази функция при все, че са преместили сензора за пръстов отпечатък отзад.
Искам с потупване да си видя нотификациите, няма значение че бил бърз сензора и нямало нужда от Double tap to wake

И аз те подкрепям на 100%!
"Double tap to wake" ще бъде адски удобно.

А дали в бъдеще ще има отключване с лице или нямаме подобни сензори?

Huawei P 40 Pro    Angel

V10 има фейс ънлок и аз го очаквам. Но подобрената версия ще е в п20. Имаше видео с допълнителни сензори към мейт 10 как работи.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

(2018-01-17, 12:00:47)vladols написа:  Благодаря за отговора, но и там я няма опцията. Между другото скоро ще имаме OTA и съдейки по това, което пише ще имаме подобрение в потреблението на енергия при включен Wi-Fi.

Снимката от твоя телефон ли е? От къде е купуван?
Защо при нас и помен няма от тоя ъпдейт... ? Smile

 

От няколко дни ми се струва, че дисплея и изобщо цветовете на телефона са някак по бледи.
Като махна отметката за автоматично регулиране на контраста и дам докрай, пак не ми се струва много осветено.
Някой да е забелязъл нещо подобно или да знае дали не съм активирала нещо, което аз не се сещам.
В настройките на екрана ми стои включена настройката на резолюция на екрана "умна". Цветови режим също ми е отметнат режим "ярък".
Особено на бял фон се забелязва доста. Някак жълтее екрана.
Не съм включвала настройката за комфорт на очите.

При мен е така когато пусна комфорта на очите иначе екрана е по ярък от на S8 на максимален контраст

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

(2018-01-18, 09:40:38)acronym написа:  Снимката от твоя телефон ли е? От къде е купуван?
Защо при нас и помен няма от тоя ъпдейт... ? Smile
Да, снимката е от моя телефон. Закупил съм го от Технополис. OTA още не е дошъл, просто това ми показва приложението. От него се информирам за бъдещи ъпдейти.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

A кое е това приложение?

 

(2018-01-18, 14:44:09)acronym написа:  A кое е това приложение?
Заповядай.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro

Някой знае ли как да премахна вибрацията? При свързване преди започване на разговор,при задържане върху навигационния док или върху някое друго приложение .

(2018-01-18, 22:24:25)cherniq написа:  Някой знае ли как да премахна вибрацията? При свързване преди започване на разговор,при задържане върху навигационния док или върху някое друго приложение .

Без руут не можеш да я махнеш.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 

Тази вибрация е важна защото докато набираш някого телефонът облъчва най-много, за това не е добре да ти е до главата в това време. Държиш в ръката вибрира и слагаш до ухото.

И все пак би трябвало да се изключва. Мисля, че на Мейт 9 се изключваше от настройки на разговор.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

(2018-01-19, 15:01:39)vargala81 написа:  И все пак би трябвало да се изключва. Мисля, че на Мейт 9 се изключваше от настройки на разговор.

Не се изключва и при него.В момента ползвам този модел.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 

И при P9+ не се изключва. Но както казах, има логика.

Супер полезна опция наистина. Аз iPhone-те си ги джейлбрейквах специално заради няколко туейка и един от тях беше вибрация при свързване.
eksoldier е много прав за облъчването.

 

Е колко да облъчва? То вече повечето сме облъчени от Чернобил.....

По темата: екстрата е много удобна но не мога да държа телефона встрани и да го
чакам да вибрира, че да го опра до ухото си..........
Плюс това екрана ще му свети, докато не го опра в ухото и батерията ще пада по-бързо
примерно! За мен е удобно, че ме известява кога другата страна е вдигнала за да се
фокусирам върху разговора. Докато звъни си водя разговор с друг около мен или си
мисля моите работи..........Smile

Huawei P 40 Pro    Angel

Много добро представяне на Mate Pro, направо отвя конкуренцията Smile
https://youtu.be/TOKCZpmHwxw
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)