Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro

Здравейте. От днес и аз съм собственик. Телефона е хубав, но не мога да свикна с дисплея. Под ъгъл виждам различни цветове... В смисъл трудно ми е да обесня. Сякаш долу червенеещ. Като променя ъгъла и се променя. Някой забелязал ли е това?
Сега забелязах, че при по голяма яркост се оправят нещата. Как да го настроя оптимално за да виждам еднороден екран?
Аксесоари

Едва ли ще се оправи. Амолед е това и на ниска осветеност му лъскат всичките недостатъци. Некоректни цветове - изявени точно в розовеене по краищата и липса на бяло, което се предава като сиво. Такива хубави лсд-та имаха Хуавей, какво им трябваше да се хващат по масовата мода и акъла на Самсунг и вече и Епъл.
Това е нещото, което ме спира да си взема и аз про версията.

Едно от първите ми питания в темата беше как е качеството на дислея спрямо този на Нот 8, който ползвах по-рано и който за мен за разлика от масовото мнение въобще не е качествен.
А то няма и как този в мейта да е п-различен...ама.
А всъщонст има ли някакво инфо кой произвежда дисплейте за Мейт 10 Про ?

Аз пък не забелязвам такива промени в цветовете, освен когато беше залепен фабричния протектор. Самото фолио правеше гадни "черги" по дисплея.
Сега като го сравня с Р8-цата на жена ми, погледнато под ъгъл LCD-то й има доста по-кофти изображение, чак сивее.

 

(2018-01-24, 10:04:36)rumo написа:  Едва ли ще се оправи. Амолед е това и на ниска осветеност му лъскат всичките недостатъци. Некоректни цветове - изявени точно в розовеене по краищата и липса на бяло, което се предава като сиво. Такива хубави лсд-та имаха Хуавей, какво им трябваше да се хващат по масовата мода и акъла на Самсунг и вече и Епъл.
Това е нещото, което ме спира да си взема и аз про версията.

Едно от първите ми питания в темата беше как е качеството на дислея спрямо този на Нот 8, който ползвах по-рано и който за мен за разлика от масовото мнение  въобще не е качествен.
А то няма и как този в мейта да е п-различен...ама.
А всъщонст има ли някакво инфо кой произвежда дисплейте за Мейт 10 Про ?

Предимствата на OLED пред  LCD са предостатъчни за да не пишеш подобни глупави твърдения. https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%B5%...D1%80.html

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow

За предимствата не съм казал нищо.
Става въпрос за недостатъците и те са точно такива + още други, ама айде тях ще си ги прочетеш сам
Статийки из форумите да си чете който иска.
Аз съм ги ползвал всичките топ модели с амолед през годините и проблемите колкото и да ги развиват са все тези.

Или проблема ти е бил в протектора или прекалено се вживяваш. Никакви промени на цвета при промяна на ъгъла. Освен ако не го гледам под близо 180 градуса, което е смешно.

Pixel 7 Pro Hazel 

Виждам се ви казвам. Проблема е по вертикала. Непосредствено хоризонтала. Когато клатят телефона пред очите ми по височина... Не знам дали ме разбирате. Бялото става червено. Няма петна. Просто под ъгъл се вижда не бяло. А е някой от Варна няма ли да слива неговия

Да го *ба в автоматичния коректор...
Мисля си да махна стъклото. Чакам другите от Али и махам това

Сега го клатя пред очите ми. Сменя си цвета, като хамелеон.

От протектора е 100 %

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-01-24, 16:23:34)dwd написа:  
Сега го клатя пред очите ми. Сменя си  цвета, като хамелеон.

Това сигурно е от протектора. Ако не си отлепял фабричния.
Но голяма част от евтините стъклени, също под голям ъгъл променят цветовете.

 

Дано, че не мога да се зарадвам истински.

Ами колега махни протектора и виж! Аз ако съм няма да издържа и ще го махна за да видя, а на да чакам да дойде другия протектор

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Чакам пратка от алито довечера. В пощата е. Ще видя. И аче не знам. Голяма грознотия е. В момента клавиатурата ми червенее. Горе и в средата е бял или не знам. Когато го погледна отгоре под ъгъл... всичко е точно. Другата седмица съм в командировка и като знам, какъв палач принцип съм малко ме е страх да махам протектора.
Пп. Откъде да махна дописването на клавиатурата?

Нали ти е пристигнала пратката , махни го и пиши тук какво е положението

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Драматизирате ми се струва. Аз съм с оригиналния протектор и всичко е точно.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro

vargala81 написа:Въздържайте се от писане в общи теми. Отваряйте си тема, за това което ви вълнува, като предварително потърсите, дали някой вече не е пуснал такава тема.  Lock 
Lock


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)