Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro
#51

(2017-12-18, 09:58:03)gstavrev написа:  Имам молба към собствениците на телефона. Споделете как се държи батерията при реална употре*а, че по сайтовете и ревютата има доста противоречива информация Smile

Аз съм много доволна от батерията, но се надявам да не е за кратко.
С много интензивно ползване, аз съм голям консуматор, всичко работи на макс, изкарвам по повече от 24 часа. 
Обикновенно го зареждам вечер и после чак на другата вечер късно. 
През нощта не пада изобщо заряда. Това просто ме изуми, при положение, че всичко ми работи и получавам имейли и други известия.

(2017-12-19, 14:02:11)gdavidoff написа:  Колеги вече има OTA за нашите телефончета!!!
[Изображение: AQiCFB9l.png]

И при мен дойде актуализацията, ще видим след нея как ще е положението.
Аксесоари
#52

При моето ползване 2 сим и без да спирам нищо телефончето ме изкарва спокойно 2 дена. Това е най-издръжливия телефон който съм имал. За справка предния беше LG V20 ден и половина максимум.
Имах проблеми с откюлчването на дисплея но след ъпдейта май всичко се оправи Big Grin

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
#53

Аз пак да помоля за снимки от телефона.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
#54

(2017-12-19, 18:08:26)gabrieladinolova написа:  Аз съм много доволна от батерията, но се надявам да не е за кратко.
С много интензивно ползване, аз съм голям консуматор, всичко работи на макс, изкарвам по повече от 24 часа. 
Обикновенно го зареждам вечер и после чак на другата вечер късно. 
През нощта не пада изобщо заряда. Това просто ме изуми, при положение, че всичко ми работи и получавам имейли и други известия.


И при мен дойде актуализацията, ще видим след нея как ще е положението.
 Мислех че темата е създадена да се споделя коректна информация... особено за хората които искат да си закупят телефона и следят постовете. В начлото още написа че телефона се зареждаза малко повече от час. Да може но не от 0-100. От 0-100% над 1ч30мин. И да дрейн има 2-3% за една вечер. Ако всичко ти работи може и повече да е. Телефона е доста добър в топ3 със сиг. но нека не се споделя грешна информация. Хората които се колебаят между няколко устройства четат тези теми които уж трябва да помогнат при избора.
#55

(2017-12-19, 23:00:07)shikera написа:   Мислех че темата е създадена да се споделя коректна информация... особено за хората които искат да си закупят телефона и следят постовете. В начлото още написа че телефона се зареждаза малко повече от час. Да може но не от 0-100. От 0-100% над 1ч30мин. И да дрейн има 2-3% за една вечер. Ако всичко ти работи може и повече да е. Телефона е доста добър в топ3 със сиг. но нека не се споделя грешна информация. Хората които се коле*аят между няколко устройства четат тези теми които уж трябва да помогнат при избора.
Точно за това искам да видя реални снимки от телефона понеже искам да го взема

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
#56

Погледни във Flickr. От видяното там съм се насочил към модела.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#57

(2017-12-19, 23:04:35)eksoldier написа:  Погледни във Flickr. От видяното там съм се насочил към модела.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Колега, гледал съм много снимки. Искам да видя необработени снимки от тук, от хора тук във форума и мисля, че ще са по реални снимките пуснати тук от бг потребителите които го имат до момента

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
#58

(2017-12-19, 23:00:07)shikera написа:   Мислех че темата е създадена да се споделя коректна информация... особено за хората които искат да си закупят телефона и следят постовете. В начлото още написа че телефона се зареждаза малко повече от час. Да може но не от 0-100. От 0-100% над 1ч30мин. И да дрейн има 2-3% за една вечер. Ако всичко ти работи може и повече да е. Телефона е доста добър в топ3 със сиг. но нека не се споделя грешна информация. Хората които се коле*аят между няколко устройства четат тези теми които уж трябва да помогнат при избора.
Не разбрах какво ви се стори некоректно в моята информация. Всичко съм ви написала както е. Аз не съм нито рекламен агент на производителя, нито ме интересува дали вие или X ще си го купят. Вие искахте информация и ви я предоставих. Телефонът като модел и параметри е моя избор след като прегледах доста предварителна информация и се рових и търсех. Не съм имала нужда някой да ми държи ръката в избора, та после да го обвиня за него. Моля преди да ми давате определения за некоректност да помислите дали просто не си търсите повод за конфликт. И да както написах и в първата информация зареждам телефона изключително бързо. Всяка вечер го зареждам за по малко от един час. И когато в края на вечерта го включа, това не означава, че е бил на нула заряд.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
#59

Не търся конфликт с никой. Информацията трябва да е точна с конкретни цифри придружена или скриинове, както правят останалите колеги. Телефона зарежда бързо от 0-50. От 90-100 му трябват 30мин. ( все пак батерията е 4000mAh).
Със здраве да си ползвате устройството, но все пак добавяйте и точни цифри към красивите думи.
#60

(2017-12-20, 08:49:01)shikera написа:  Не търся конфликт с никой. Информацията трябва да е точна с конкретни цифри придружена или скриинове, както правят останалите колеги. Телефона зарежда бързо от 0-50. От 90-100 му трябват 30мин. ( все пак батерията е 4000mAh).
Със здраве да си ползвате устройството, но все пак добавяйте и точни цифри към красивите думи.
Термина трябва и вменяване на някаква отговорност или задължение ще ползвате и изисквате не от мен и не в свободен форум. Първо не сте искали скрийнове и точни цифри и второ съм написала това, което е според мен. Има други места, където има търсената от вас информация. А може би ако не бяхте веднага започнали с нападката за некоректност и просто бяхте поискали допълнително информация и скрийн, моята реакция нямаше да е такава. Хубави празници и на вас и вземайте ги по леко и бързо тези решения, все пак говорим за телефон, а не за здраве или живот. P. S. И тази нощ батерията ми не е падала с нито един процент. Smile Smile Smile

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
#61

Най-добре да покажете един скриншот от зареждането с 3C Battery Monitor. Тъкмо ще видим колко бързо е и зарядното. Най-добре е като падне батерията до десетина процента. Ето как изглежда:[Изображение: ccc1bc23362915e0ee39a5599bd67535.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#62

(2017-12-20, 09:57:51)eksoldier написа:  Най-добре да покажете един скриншот от зареждането с 3C Battery Monitor. Тъкмо ще видим колко бързо е и зарядното. Най-добре е като падне батерията до десетина процента. Ето как изглежда:[Изображение: ccc1bc23362915e0ee39a5599bd67535.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
 Засега не съм го оставала до 10 %, защото ми трябва почти непрекъснато и се старая да го заредя до 100 %, ползвайки само оригиналното зарядно.
Сега по празниците като ми е малко по свободно, ще се опитам да го направя този тест, който сте приложили. 
Мисля, че вие схванахте, че все пак съм жена и много много тези по специфични неща и приложения за батерията, тоест тази по специфична информация не ми е силата и изисква определени усилия от мен, за да приложа такава информация. Затова бях дала моето обяснение и моята информация с която разполагах и която наблюдавам при ежедневното ползване. Мога да направя сравнение с предишният ми апарат отново Huawei P9.
#63

Ето един видео тест който е достатъчно показателен:
https://youtu.be/VB28hRxe7Zs

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#64

Къде ги намерихте тези телефончета????От 2 седмици търся във Виваком и все няма!!

SGS 2....SGS3.....Lenovo Vibe P1......HUAWEI Mate 10 Pro
 - Mocha Brown
#65

(2017-12-20, 10:46:54)valiomustaka62 написа:  Къде ги намерихте тези телефончета????От 2 седмици търся във Виваком и все няма!!
Аз от Виваком, но беше много трудно. Все нямаха и единият ден имаха една бройка за която ме уведомиха, че е запазена. Аз направих дребен скандал, че уж нямат политика за запазване и че ме връщат при положение, че имат апарат и, че аз идвам с пари да го купя кеш. И тъй нямаха избор и ми го продадоха. Явно няма достатъчно бройки, особено сега за празниците. От познат знам, че най зареденият им магазин е този в Мола на Цариградско шосе в София, забравих му името и там има по голяма вероятност да го имат.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
#66

Аз едвам се докопах до последната синя бройка в Технополис Сердика. След ъпдейта батерията се справя още по добре.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
#67

Направил съм 2-3 снимки и все още нямам време да го поразцъкам повече, че ни е доста натоварено покрай приключване на годината и разни проекти. Изгледал съм доста снимки както и EXIF информацията им, за да съм сигурен, че няма кой знае каква обработка.
Тези тук са едни от най-показателните за възможностите на камерата - https://www.flickr.com/photos/139181924@...728162158/

Моя е от Мтел. Отидох поръчах го и след 3 дена си го взех. Но наистина има голямо търсене.

 
#68

@vladols хард ресет прави ли след ъпдейта? Явно падащото меню на закл. екран са го премахнали на Ореото...не е бъг.
И при вас ли камера не зуумва на 20мп?
#69

(2017-12-20, 14:35:53)shikera написа:  @vladols хард ресет прави ли след ъпдейта? Явно падащото меню на закл. екран са го премахнали на Ореото...не е бъг.
И при вас ли камера не зуумва на 20мп?
Не съм правил, защото не съм сметнал за необходимо. Изтеглих Full OTA (или пълен пакет) и засега батерията е по-добре. И при мен лентата за известия и бързи настройки не излиза, но пък липсата ѝ не ми прави толкова голямо впечатление.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 2348b118654cc6d4c42692a29e258a05.jpg][Изображение: 89e5982a3c0d88ea0d34d13338386f24.jpg][Изображение: 18391e9dfc7fa9b066f10fa0fb7e1966.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
#70

Почти 7ч. екран... много добре. Не са много телефоните от този клас които могат да го постигнат.
#71

Ето и снимка за бързото зареждане. [Изображение: ca00524bc4d95e885b05bea81b381731.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
#72

Чукни там дето са %/h и ще се покаже мАч. Да видим по ясно.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#73

(2017-12-20, 17:55:17)eksoldier написа:  Чукни там дето са %/h и ще се покаже мАч. Да видим по ясно.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Дано съм разбрал правилно. [Изображение: 0aaef35087a8d585af152efa3aaa43e9.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
#74

Хм странно, не е в хиляди явно това са ампера, не милиампер.
До сега не съм виждал с 3 още пове с 4А да се зарежда. Наистина е много бързо!

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#75

В калдата има статия за новото лицево разпознаване което е пробвано с мейт 10, но с прикрепени нови сензори. Което значи, че няма да ни огрее нас. То да видим дали ще имаме ъпдейт за фейс разпознаването от хонор в 10.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)