Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 Pro
#76

Поздрави на всички настоящи и бъдещи ползватели на телефона. Ползвам го вече две седмици. Тела е уникален, батерия, бързина на работа. За камера още нямам време, на пръв поглед много добра. Накратко, най-добрия Андроид който съм ползвал. Сменил съм доста. Фен съм на Самсунг, ама вече не. Телефона е от Мтел. На 4.12. когато беше официалния старт на предлагането попитах в магазина, на 6.12.беше в ръцете ми, чак се учудих колко бързо стана. Все пак Мтел е. Та това е от мен. Поздрави!

Андроид фен
Аксесоари
#77

Питах дали лед нотификацията е за всички приложения и как е с пуш известията?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#78

При мен на всичко което ползвам си свети. Вайбъра ми направи номер един път като цял ден не получавах съобщения и после като го отворих се появиха на куп.
#79

Процесорът е уникален. На местата където съм засекъл леко (почти незабележимо) насичане, сега го няма.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
#80

Проблема не е в телефона,  а в приложенията които не са оптимизирани за Орио.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
#81

Някой тествал ли е двусимовите му възможности?
И двете ли са активни и може ли и на двете да се ползва мобини данни едновременно?

https://youtu.be/MZbKEbLt4gs
#82

Не, телефона не е dual active. Последния такъв от серията беше Mate 8.

POCO F5 12/256 GB





#83

И защо трябвя да се ползват едновременно данни от двете сим?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#84

Да прав си, не се замислих, като го писах Smile
#85

(2017-12-22, 07:49:07)ronnie72 написа:  Не, телефона не е dual active. Последния такъв от серията беше Mate 7.

Mate 8 е последния от серията с две активни карти.В нета четох че е с два постоянно активни 4g модули.Затова ми е интересно дали няма и два радио модула за разговори.Все пак в някой мрежи/при нас го няма все още/телефонията минава през 4g клетки.

(2017-12-22, 09:51:25)eksoldier написа:  И защо трябвя да се ползват едновременно данни от двете сим?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Ако ползваш два оператора и имаш пакет интернет и при двата,след изчерпване на бързите мегабайти само даваш отметка на другата карта и продължаваш.Отделно може да има места кадето на единия оператор да е по-лошо покритието и пак да се възползваш от това.Не съм си играл с терефона все още,но ако се окаже че е дуал сим актив ще го взема най-вероятно.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
#86

И сега лесно става ползването на нет от двете сим. Няколко клика. Вече за губенето на обхват и нет нямам идея има ли изобщо такава опция и при две активни сим да минават данните от тая с обхват...

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#87

Кажете приложение за споделяне на екрана с лаптоп например? През мобилни данни или wifi освен хромкаст.
#88

Примерно това:
https://play.google.com/store/apps/detai...ket.mobile

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#89

Вчера го изпуснах без да искам и направо се притесних. Обаче оцеля. Има само две леки драскотини върху фабричния протектор.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
#90

Наистина всички бройки идват на 0% заряд

https://youtu.be/EiPs8bDNOvU
#91

Е, трябваше да се види в тубата, на хората тук не може да се вярва...

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#92

Ми не всички Big Grin. Моят беше на 62% като го извадих от кутията, и да аз си я разпечатах, тоест беше си чисто новичък
#93

Има и забравени явно. Служител в huawei София е казал на мой приятел купил телефона, че всички са с изтощена батерия.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
#94

И при мен беше без грам ток. В магазина на Мтел го зарежда ха 5м.за да ми го включат за тест.

Андроид фен
#95

И аз се сдобих със синята версия и за сега съм доволен.

Pixel 7 Pro Hazel 
#96

Хайде вече има няколко собственика,пробвайте от едната карта да наберете другата и споделете какъв е резултата.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
#97

Не е дуал актив - няма да може да се набере др карта. От 2 3г го махнаха дуал актива и отделен слот за сд карта.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
#98

Все пак ще пробвам довечера
Едит Нямаше нужда да пробвам. В настройките на телефона си пише, че не става.
   

Pixel 7 Pro Hazel 
#99

Ясно.Кофти но явно така ще е в бъдеще.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 

(2017-12-23, 15:40:38)nastykb написа:  Не е дуал актив - няма да може да се набере др карта. От 2 3г го махнаха дуал актива и отделен слот за сд карта.

Huawei Mate 10

P9 е с две активни карти и щом вече са махнали тази функция, значи това е последният мохикан с дуал активни карти.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)