Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Губене на wi-fi връзка и рестартиране !
#1
Exclamation 

Здравейте, 
Преди време моето LG G3 започна да се рестартира само и то многократно на ден. Реших веднага, че проблема е както предния път с батерията и веднага поръчах нова. Сега съм с новата батерия, но при използването му когато е свързан към wi-fi / мобилни мрежи / bluetooth, телефона се рестартира отново сам и след това немога да активирам интернета и bluetooth  по никакъв начин. Оправя се единствен след като аз го рестартирам и дори не всеки път става от един рестарт. 
Предния проблем беше преди 1 година, смених батерията и нямах никакъв проблем до този момент.

Arrow Моля изгледайте видео клипа, който заснех с проблема :
https://vimeo.com/246590957?activityReferer=1
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, това е проблем в дънната платка LG G3 D855 (европейската версия) имат много проблеми с платките.
Проблема се оправя със следните неща :
1.Отваряш задния капак
2.Махаш батерията
3.Взимаш часовникарски отвертки и отвинтваш винтчетата
4.Махаш пластмасовия панел лесничко е на G3
5.Внимателно разкачаш всички конектори на дъното (дисплей, камери и т.н.т)
6.Вземаш платката и търсиш в гугъл (LG G3 Schematics) така наречената схема.
7.Вземаш станция с горещ въздух и колофонена пастичка (турската е 1.50 върши чудесна работа) от всяка железария можеш да я купиш. Пускаш горещия въздух на 100 градуса нанасяш пастата върху чипа нагряваш с малък накрайник постепенно до 280-300 градуса. Като през това време натискаш с пинцета върху самия чип внимателно. Спираш въздуха и продължаваш да държиш пинцетата докато изстине (3-5 минути).

Това е вече няма да имаш проблем с Wi-fi / Bluetooth модула и рестарирането !
С уважение,
Георги
Цитирай
#3

(2018-01-01, 23:17:08)h3tr1k написа:  Здравейте, това е проблем в дънната платка LG G3 D855 (европейската версия) имат много проблеми с платките.
Проблема се оправя със следните неща :
1.Отваряш задния капак
2.Махаш батерията
3.Взимаш часовникарски отвертки и отвинтваш винтчетата
4.Махаш пластмасовия панел лесничко е на G3
5.Внимателно разкачаш всички конектори на дъното (дисплей, камери и т.н.т)
6.Вземаш платката и търсиш в гугъл (LG G3 Schematics) така наречената схема.
7.Вземаш станция с горещ въздух и колофонена пастичка (турската е 1.50 върши чудесна работа) от всяка железария можеш да я купиш. Пускаш горещия въздух на 100 градуса нанасяш пастата върху чипа нагряваш с малък накрайник постепенно до 280-300 градуса. Като през това време натискаш с пинцета върху самия чип внимателно. Спираш въздуха и продължаваш да държиш пинцетата докато изстине (3-5 минути).

Това е вече няма да имаш проблем с Wi-fi / Bluetooth модула и рестарирането !
С уважение,
Георги

Здравейте колега,
да попитам може ли да се ползва поялник или пистолет за горещ въздух ,вместо станция с горещ въздух?
Благодаря предварително
Цитирай
#4

Има ли развитие по темата? И при мен е така, ако някой може да оправи проблема, да пише на лични, плащам си.Така бях и аз до скоро.
https://youtu.be/CAiu3jzKExk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)