Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Note 3 е телефона с най-добрата камера, правен някога от Xiaomi
#51

трябва да е като на Mi 6 по принцип


но нещата опират и до ром.
Ми 6 има Нуга и Орео и 4 разновидности на рома....
Цитирай
Аксесоари
#52

Абе предлагат ми един Note 3 за 420 с гаранция ,иска му 500 ама е съгласен 80лв надолу.Та се чудя.

Sent from my Pixel Experience using Tapatalk
Цитирай
#53

Ами взимай, за мен офертата е добра. Камерата е много добра за парите си - сравнявал съм ги с други по - скъпи телефони и мога да кажа, че е малко по - добра от Galaxy S7,Huawei P9 и iPhone 7. С ръчните настройки, стига да ти се занимава, стават много добри кадри. Това са ми впечатленията от стоковия ром, колегите с EU ром могат да дадат различни мнения
Цитирай
#54

(2018-08-21, 12:10:11)Dvalchev написа:  Ами взимай, за мен офертата е добра. Камерата е много добра за парите си - сравнявал съм ги с други по - скъпи телефони и мога да кажа, че е малко по - добра от Galaxy S7,Huawei P9 и iPhone 7. С ръчните настройки, стига да ти се занимава, стават много добри кадри. Това са ми впечатленията от стоковия ром, колегите с EU ром могат да дадат различни мнения
Офертата е добра,но разбрах някои неща за него ,че реално не е в кондиция .

Sent from my Pixel Experience using Tapatalk
Цитирай
#55

Зависи за какво го взимаш - кое за теб означава, че не е в кондиция - само не казвай face unlock Big Grin
Цитирай
#56

(2018-08-21, 12:32:49)Dvalchev написа:  Зависи за какво го взимаш - кое за теб означава, че не е в кондиция - само не казвай face unlock Big Grin
Проблеми със сензори.

Sent from my Pixel Experience using Tapatalk
Цитирай
#57

Аз предполагам, че камерата на Mi Note 3 е същата като на Mi6. На жената купих google pixel преди половин година и мога да кажа, че снима много по-добре от моя Mi6 във всички ситуации. Не че нещо разбирам от камери и снимки, но като погледна едно и също снимано с двата разликата не е малка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#58

Да, мисля че е абсолютно същата, но няма база за сравнение с пиксела. За сензорите не са ми известни болежките.
Цитирай
#59

Нямам проблеми със сензорите. Единственият сериозен проблем при камерата на Mi Note 3, който откривам, са артефактите (размазвания) при 4K видеото (но аз и без това снимам на 1080p). Всички версии ROM-ове, които пробвах (Global 9.6.2.0 и 9.1.4.0, xiaomi.eu 9.5.1.0) го имат. Това би трябвало да е софтуерен проблем и да го решат по някое време. MIUI 10 още не съм пробвал, тъй като чух че камерата там е с по-лошо качество от MIUI 9. Иначе камерата си е много прилична, горе-долу на нивото (или много малко под) Galaxy S7 и iPhone 7. Тепърва ще пробвам и Google Camera, която казват че е по-добра.
Цитирай
#60

https://www.kaldata.com/телефони/xiaomi-...92141.html


Дали този софтуер ще подобри реално и значително камерата на нашите машинки ще си проличи едва като получим прословутата актуализация.
Цитирай
#61

Ами оправиха нещата доста в miui 10. даже има портретен режим на предната камера също.
Но от юни до средата на август не бяха ок нещата в бета версиите.
Само китайския ром има подобрения.
Глобалния не се знае нищо за него. Дали и кога ще има орео и миуи 10...
Цитирай
#62

Въпрос към тези, който правят нощни снимки със стоковата камера: как се справяте при ниска осветеност без статив и липсата на нощен режим, понеже след всеки ъпдейт нощните снимки стават по - зле.
Каквито и настройки да сложа от ръчния режим, снимките са кофти. Благодаря на всеки отзовал се :-)
Цитирай
#63

Някой снимал ли видео в slow motion и после да го редактира като избере само една част да е в slow mo , а останалата нормално видео?
П.п след заснемане на видеото, не ми дава да избера/редактирам коя част да бъде в slow motion и коя не
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)