Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Your browser is heavily damaged by (4) virus!!!!!!
#1

Сутринта, както си ровех в gol.bg, ми се появи тази ГАД. За две години не съм имал проблем с вируси и си признавам, че ме стресна  Bu . За малко щях да натисна "repair".

Прочетох тук, че било спам:
https://blog.yoocare.com/remove-browser-...cam-popup/
и хората пишат да се влиза в safe mode, после да се свързвам със сервиз.

Някой да се се сблъсквал с такъв проблем, за да махна тази гадина без да го давам на сервиз, че не ми се остава без телефон?

Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ти трябва сервиз. Кой браузър е пострадал? В настройките на телефона, избираш "приложения и известия", може да се наложи да изтриеш браузъра. Ако е Хром, като му зададеш 'деактивиране' ще те попита дали да го върне във фабричния вариант.  Може и от самите настройки на браузъра, да ми изтриеш хронологията, историята, кеш и каквото още може.

П.П Случвало ми се е, така че не се плаши. Оправя се, за секунди.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Изчистих, каквото намерих - хронология, история, кеш. Дано не се появи пак Smile.
Цитирай
#4

Ако този спам е още там, ще ти се появи веднага, щом пуснеш браузъра. Това не е вирус, каквито има за Уиндоус. С кой браузър, ти е бил проблема?
Сложи Мозила и добави uBlock Origin. В настройките на добавка, задай всички списъци. Така няма да имаш проблеми, с такива агресивни спам реклами.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

С google chrome съм. Досега не се е появило отново Smile. Ако имам проблем, ще пробвам Mozilla.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)