Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus zenfone 4pro
#1

Интересно ми е, защо на телефона и изобщо на марката не се обръща толкова внимание. Хиляди тестове ревюта и реклами на китайските huawei, apple, samsung и т.н. а за асуса съвсем бегло. Различните сайтове като Digital.bg и подобни правят ревюта на едни и същи отбрани марки. Според характеристиките на телефона мисля, че достойно би се наредил сред водещите флагмани дори и доста по добър от тях.
Цитирай
Аксесоари
#2

Asus Z1 titan и Asus Z2 poseidon, сега пък друг модел. Купувай, тествай, отваряй тема - пиши.

 
Цитирай
#3

Ако темите не са на място и не ви харесват нека модернатора ги махне няма проблем. Просто ми беше интересно, защото не мога да намеря инфо, и реших тук да попитам, нали все пак е за това форума или???
Цитирай
#4

Темите са си на място, но няма кой да пише в тях - просто няма интерес към въпросния бранд.

 
Цитирай
#5

Интересно ми точно това, защо? Някой по запознат и е навътре в нещата да каже, не работят добре апаратите ли, забиват, правят проблеми ли??? Защото като гледам параметрите на въпросния телефон би трябвало по нищо да не отстъпва на другите. Интересувам се и питам, защото сериозно мисля следващия ми телефон да е от въпросния бранд, а телефона за който говоря ми допада доста.
Цитирай
#6

Телефоните си работят много добре и нямат проблеми, просто повечето хора си плуват в едно течение и не поглеждат встрани.
А Zenfoe 4 pro е т.нар. флагман, за който бих искал, но не мога да извадя 1500лв, иначе бих си го взел. Няма да намериш мнения за него, защото хората не дават много пари за нещо сравнително ново и непознато - ще си купят Самсунг или Хуауей, щото пазара е заринат с тях и всички ги хвалят. А някои ще кажат, че за тия пари ще си купиш две Ксиаоми-та (или както там се произнася) със същите параметри.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#7

Благодаря много, точно от такова мнение имах нужда. Още от както излезе zenfone 3 zoom гледам по обстойно телефончетата и тогава ако бях намерил повече за телефона може би щях да съм го купил. Сега zenfone 4 pro ме впечатли доста силно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)