Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Показва икона а не градусите на времето
#26

(2017-12-21, 09:25:48)mark6 написа:  Настройки - разрешения- други разрешения М8



[Изображение: 74da7bdf3a5d22171a303b83eb4eba6f.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Пак изчезват градусите...
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-12-21, 10:33:36)NoMaD написа:  Във Weather Mate (Weather M8) я има въпросната опция за избор - вероятно там.

И кой в крайна сметка е най- добрия доставчик?
Цитирай
#28

Карам с вградения. Абсолютно неточни данни за града в който живея. Предпочитам да вляза в синоптика или в дали вали на Емо Чолаков. Там също има доста голяма разлика в прогнозите на двата сайта.
Цитирай
#29

(2017-12-21, 12:18:44)patronaroker написа:  И кой в крайна сметка е най- добрия доставчик?
В крайна сметка най-добрия доставчик е GisMeteo.

 
Цитирай
#30

(2017-12-21, 12:40:59)NoMaD написа:  В крайна сметка най-добрия доставчик е GisMeteo.

Е да, но липсва като възможност за избор.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#31

(2017-12-21, 12:22:26)Pinto_mm написа:  Карам с вградения. Абсолютно неточни данни за града в който живея. Предпочитам да вляза в синоптика или в дали вали на Емо Чолаков. Там също има доста голяма разлика в прогнозите на двата сайта.
И аз си карам със стоковото приложение. Абсолютно точни данни за града, в който живея, а на клоуна Чолаков му нямам доверие.

 
Цитирай
#32

(2017-12-21, 08:25:38)patronaroker написа:  Приложението наистина е много добро, но имам един малък проблем. Активно е само докато е отворено. В момента, в който изчистя работещите приложения от левия бутон и иконката за градусите горе изчезва. Как може да се направи така, че градусите да си стоят постоянно- както е часа, мрежата, иконката за батерията?


Оправи ли го, че и при мен е така.
С Настройките от Разрешения не стана.
Иначе е готино ...
Цитирай
#33

Това са моите настройки  video
На заключен екран използвам темата Black RUS за да се вижда времето
Цитирай
#34

(2017-12-21, 18:26:17)Hukkku написа:  Оправи ли го, че и при мен е така.
С Настройките от Разрешения не стана.
Иначе е готино ...

Дал съм му всички разрешения + автостартиране. Като изчистя с Х-са отворените приложения, иконката с градусите горе до часа изчезва. Интересното е, че като проверя след малко градусите са се появили, а при проверка ми излиза, че нямам отворено приложение. Явно автостарта задейства иконката с градусите.
Цитирай
#35
Thumbs Up 

(2017-12-22, 10:34:55)patronaroker написа:  Дал съм му всички разрешения + автостартиране. Като изчистя с Х-са отворените приложения, иконката с градусите горе до часа изчезва. Интересното е, че като проверя след малко градусите са се появили, а при проверка ми излиза, че нямам отворено приложение. Явно автостарта задейства иконката с градусите.

Tummenupp

(2017-12-21, 20:29:29)mark6 написа:  Това са моите настройки  video
На заключен екран използвам темата Black RUS за да се вижда времето

Storstark

(2017-12-21, 20:29:29)mark6 написа:  Това са моите настройки  video
На заключен екран използвам темата Black RUS за да се вижда времето

Storstark
Цитирай
#36

(2017-12-21, 20:29:29)mark6 написа:  Това са моите настройки  video
На заключен екран използвам темата Black RUS за да се вижда времето

Здравей, изпробвах всичко, което сте дали като разрешения и т.н., но не се появява на заключен екран. От къде мога да се снабдя с тази тема Black RUS, за да я изпробвам като пореден опит да се яви това пусто време на заключен екран?

Благодаря

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#37

И при мен не се появява на заключен екран.Отключвам го и виждам градусите.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)