Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение Samsung Connect
#1

Здравейте, приложението "Samsung Connect" може ли да се използва, като дистанционно? Всичката техника ми е Самсунг, свързах си повечето неща в това число и телевизора, но не виждам как мога да сменям програми и др. т.е да го ползвам, като дистанционно възможно ли е ?

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам още го нямам телефона утре престига но виж какво прави тоя в https://www.youtube.com/watch?v=890M6nLhmbU

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

При мен всичко си работи отлично ...
И на Нота и на С8+ ...
[img][Изображение: 19776702_m.jpg][/img]

Като поискаш да здвоиш устроиствата системата ще ти поиска код. Този код се изписва на екрана на телевизора. Четири цифрен е . Пишеш го на телефона и си готов.

Аз лично използвам три телевизора и при трите работи на Ура. Но имаше няква подробност при прехвърлянето между тях...

Тук има една малка подробност, плюс по скоро. Когато свържеш телефона с ТВ и свържеш една мишка (без значение каква) с преходника от комплекта, към телегона получаваш док станция но доста по евтина Smile

Аз лично свързвам една блутот мишка, поставям телефона на зарядното и си обработвам снимките и видеота на голям екран. Изключително удобно е . Звука се чува перфектно през аудио системата.
Всичко, което можеш да правиш на телефона го правиш на голям екран и е много удобно особено за обработка на снимки, видео и документи...
по същият начин можеш да включиш и клавиатура...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#4

Свързвам примерно телевизор, но не мога да намеря дистанционно управление. Имам 3 варианта ще прикача снимка. Само да допълня, не ми иска код а само ме попитва на телевизора искам ли да здвоя правя го и пак е това което ми дава като възможностти


Прикачени файлове Миниатюри
   

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай
#5

Коя година ти е телевизора ?
Телевизор от 2016 нагоре имаш възможноста да ползваш със Samsung Connect на пълна пара.
И в моя случаи е така 2013Година ми е телевизора и той така показва.
За това ако ти трябва дистанционо спешно може да ползваш SURE което работи на повечето телефони и телевизори.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

Всъщност най-новият ми телевизор е от 2015. Другитеса 2013. Нямам проблем с връзката. Не е от годината. Нещо друго е.

Пробвай да ъпдеитнеш телевизора до последния Тайзан за модела. Трябва да се получи.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#7

Имаш ли друг телевизор добавен? Аз имам 2 телевизора на Самсунг, на 32 инчовия го намери и дистанционното го има.
Но, на твория 50 инчовия ми го показва както на колегата @traxex92.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#8

Трябва всекии път при прехвърляне между двата телевизора да вкарваш кода от екрана на телевизора. Ще ти го изпише когато ръчно избереш към кои телевизор да се включиш...

При автоматичното свързване ще те свърже към последният към, които си бил свързан...

Всъщност, не. Излъгах Ви. И при мен така се получава. Само единият ми позволява да управлявам с дистанционото. Имаше някакеи подробности, но сега не мога да си спомня какво беше. Със сигурност могат всички, но сега просто не помня как беше...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#9

Моя телевизор е 42 инча модел 2015, ако това има значение ?

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)