Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Известия на Заключен екран
#1

128 ceramic edition от БГ,още свиквам след 6 г с ios,най-ме мъчи че няма или не мога да получавам нотификации на заключен екран.Иначе телефона е хит,определено.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш да получаваш ноутификации на заключен екран. Виж си permissions на приложенията.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#3

(2017-12-11, 20:51:47)Friz написа:  Можеш да получаваш ноутификации на заключен екран. Виж си permissions на приложенията.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Ами мисля,че съм задал правилно разрешенията,например получавам звук на viber,но не изскача,това имах впредвид,дали има настройка да изскача и оттам пряк път да влезна в app-,а?Така съкращавам операцията и се работи по-лесно,сега получавам само звук и подсветка при активиране на даден app,което определено затруднява.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Влез в settings->installed apps->viber->notifications и виж дали е маркирано lock screen notifications. От същото меню виж other permissions->show on lock screen. Също провери settings->lock screen & password->advanced settings->on lock the screen->show all notifications and their contents. Направи един рестарт и пробвай пак.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#5

@hurbo2211, провери за въпросните приложения дали си им активирал опцията за "автостарт".

 
Цитирай
#6

Всичко е както описваш,на мен също ми беше чудно,че настройките са правилни,а няма резултат.Само подсветка и нотификация в самия ап,горе лентата също,ще пробвам с друг тапет,благодаря все пакSmile

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

(2017-12-11, 22:14:16)NoMaD написа:  @hurbo2211, провери за въпросните приложения дали си им активирал опцията за "автостарт".
Автостарт също,забранил съм само сервизни смс,но то не е от значение тук според мен

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

По принцип и аз имам проблем с ноутификациите на viber на заключен екран от 2 ъпдейта насам, но аз съм с девелъпър ром. Мислех, че при стейбъл няма проблем.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#8

Всичко изглежда така за кажем,но без резултат,явно проблема не е само при мен[Изображение: be38763d28d957ac45f979b4d2071869.jpg][Изображение: 6ff18a8eea27fd9e3b65dcb7bb9546ce.jpg][Изображение: aeb3e47e1c3d1ab1de2acf3fa118afe9.jpg][Изображение: c4b5812231b6ad97d30cd9a8d9d6249d.jpg]

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

В Security провери за автостарт на приложенията, а не в настройките на самото приложение.

 
Цитирай
#10

И там са наред настройките,ще го преживея до следващия ъпдейт,ако трябва после ще слагам нов.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

От скрийншотовете които си прикачил не се вижда една от настройките на приложението, която съм описал, а именно под "други разрешениия" имаш "известия" вътре маркирай "известия на заключен екран".

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#12

Виж в Настройки - Известия - Управление на известията - Viber дали е така, както на снимката

[Изображение: 85937a286c78e60e.png]
Цитирай
#13

Сложи си оригиналната тема и тапет и пробвай.
Цитирай
#14

Същата работа и при мен на redmi note 4,никакви известия от фейсбук.Задал съм всички разрешения с последния глобъл стейбъл съм.Имам един стар телефон в колата  който ползвам за навигация,на него съм му портнал MIUI 9 на база андройд 4.4 и при него също няма известия от фейсбук.
Цитирай
#15

Аз намерих решение ,проблема е в Батерия/Упр.на изп. от прил. батерия/избор на приложения и там маркираме Без ограничения и рестартираме телефона.По подразбиране е MIUI икономия на батерия,но когато е така пак получавам известия обаче изчистя ли приложението от последни приложения известията пак спират.
Цитирай
#16

(2017-12-22, 19:43:48)Miro2210 написа:  Аз намерих решение ,проблема е в Батерия/Упр.на изп. от прил. батерия/избор на приложения и там маркираме Без ограничения и рестартираме телефона.По подразбиране е MIUI икономия на батерия,но когато е така пак получавам известия обаче изчистя ли приложението от последни приложения известията пак спират.

Еми заключи го в Последни приложения!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#17

(2017-12-22, 19:43:48)Miro2210 написа:  Аз намерих решение ,проблема е в Батерия/Упр.на изп. от прил. батерия/избор на приложения и там маркираме Без ограничения и рестартираме телефона.По подразбиране е MIUI икономия на батерия,но когато е така пак получавам известия обаче изчистя ли приложението от последни приложения известията пак спират.
А ти прочете ли въобще първия пост и заглавието на темата?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#18

Да прочел съм всичко и не напразно съм отбелязал ,че съм с redmi note 4.Не съм много сигурен но и MI6 предполагам е с MIUI9 Big Grin Big Grin   така че настройките които съм описал са горе долу същите.Аз не виждам проблем в това да се пише в ,,съседната тема'' при условие че интерфейса ни е 100...% еднакъв,пунктовете в настройките и т.н.. с изключение на това че може би някои от Вас вече са на бета орео.
Цитирай
#19

Имах в предвид, че става въпрос за известия на заключен екран, а не че въобще не се получават известия.
Цитирай
#20

А какво искаш да ти се показва по вайбър примерно? Направо самото съобщение на екрана? Има го като опция, в настройките на самия вайбър. Аз съм направил така, че да ми се показва само в лентата, че някой е писал нещо, иначе всеки може да прочете кой какво ти пише, не е много приемливо за мен. Big Grin Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#21

(2017-12-23, 11:00:35)Friz написа:  Имах в предвид, че става въпрос за известия на заключен екран, а не че въобще не се получават известия.

Е да и аз не съм обяснил правилно Big Grin  .Когато телефона  е отключен и приложението е отворено веднъж и го има в последни приложения известията идват.Изчистя ли го от последни ,извстията спират.Но заключен ли е телефона дори и да го има отворено в последните приложения известията спират,същото е положението и с месинджър...както и да е като се изключи икономията на батерия по приложения всичко е точно.
Цитирай
#22

Предавам се.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#23

Управлението на батерията не помогна, смяна на темата също. Това ме дразни все още, но ще търся решение в чужди сайтове. Проблема остава, което не ми променя мнението за апарата, продължавам да се радвам на дълга батерия и бърз процесор.

Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)