Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi-Fi прекъсва, когато слушам през Bluetooth колонка
#1

Притежавам galaxy s7. Редовно използвам 2 блутут колонки и блутут слушалки за слушане на музика и радио. Проблемът се състои в това, че когато слушам онлайн радио през wi-fi и блутут говорител, сигналът прекъсва постоянно - получават се често паузи между няколко секунди до минута. Ако слушам радиото през 4g и блутут - няма проблем. Ако слушам радиото през wi-fi, но блутут е изключен - също няма проблем. Няма значение и през какъв рутер и мрежа слушам, както и кое блутут аудио устройство ползвам. Имате ли идея за някакво решение на проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Bluetooth, Wi-Fi b/g/n и микровълновите фурни работят в един честотен спектър - 2.4 GHz. Пробвай да смениш канала на рутера си, да му намалиш мощността, да го направиш да работи с честотна лента 20 MHz (ако е настроен на 40 MHz) или и трите.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Нямаме микровълнова. Рутерът ми е Zyxel nbg-418n. Как да му намаля мощността? Притеснява ме, обаче, че и на други мест с Wi-fi го прави същото. Мисля си, дали може да е в телефона проблемът. През телефонът на жена ми - Galaxy j5 - всичко е наред. Само при мен го има това...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)