Анкета: Какъв цвят е вашият LG V20? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Titan
75.00%
6
75.00%
Silver
25.00%
2
25.00%
Pink
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на LG V20
#1

Отварям тази тема/анкета, за да се преброим собствениците на
LG
V20

[Изображение: 39013063341_e09b34de5d_o.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

С удоволствие мога да кажа,че съм горд собственик на LG V20 - Titan.Точния модел е VS995 - Verizon т.е версията за САЩ.Това е за само протокола,иначе телефона си работи прекрасно и без проблеми по нашите земи.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#3

От мен един брой LG H990DS-Titan.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#4

schumisv и Chany, ще ви помоля ако може и да гласувате в анкетата!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

От вчера и аз съм с LG V20 H990DS - Титан.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#6

От 3-ти декември и аз съм отново в отбора с LG V20 H990DS Titan.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Здравейте,от днес съм със LG H990ds.като имам впечетления ще пиша.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#8

Честито за телефона! Ще те помоля да гласуваш и в анкетата!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Неволно дадох 3 вместо желаните 5 звезди.Как да коригирам.10Х

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#10

Говориш за звездите с които се оценява темата? Мисля, че можеш да натиснеш отново върху звездите и така да промениш.
Но аз имах предвид да гласуваш в анкетата за да се отчете гласа ти.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#11

Колеги, хайде да ни е честит самостоятелния форум за LG V20! Надявам се да сме активни и да се увеличим още.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

Браво на модераторите и благодарности за това,че имаме вече самостоятелна тема.LG V20 го заслужава.От мен имате подкрепа и разбира активността ми във форума на LG V20.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#13

ееее най накрая!!! Благодарско на модераторите!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#14

+1 Титан US996 US Cellular.Взех го изгодно от продавалника,без забележки,но ме метнаха,е е US996 Unlocked.Докато не го закачиш за компа,няма начин да разбереш какъв е.US Cellular сигурно е най-дървения вариант от всички.Най-сложното рутване от всичките ми телефони до сега.Добрите страни :
плавна работа,звук,екран,двойно почукване за отключване,IR,FM,сменяема батерия,дизайн,пасва добре в ръката ми.
П.С. ФМ само с къстъм ром,в оригиналния софт е орязан.
Цитирай
#15

Добре дошъл колега в отбора...със здраве и без аварийно ползване ти пожелавам.
При мен колега,беше почти същата дилема да ли US996 или VS995 Verizon.И след доста,четене и съвет от един познат,който работи в gsm-сервиз разбрах,че само VS995 Verizon е global unlock.И въпреки,че си бачка с неговия офиц.ФМ ....работи перфектно,не е орязан и всичко си работи до сега без проблеми.Получава си и глобален update без проблем.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#16

ЧЕСТИТО ! дано да нямаш проблеми!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#17

здравеите и аз се радвам от два дни на телевона lg v20 h910 titan
Цитирай
#18

Беше хубаво докато ми харесваше,сега жена ми има супер телефон,но тя не го осъзнава.
Цитирай
#19

Какво означава "докато ми харесваше"?

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#20

Точно това.Почти никви ромове.Педерастията на ЛГ да скопява телефоните според региона.Прекрасно желязо ,убито от създателя му.Пак към Шаоми,там поддръжката е на ниво.
Може би,щото устройството е USC996.
Цитирай
#21

Само да кажа, че не LG са ти махнали FM радиото, а тъпата американска политика. Иначе хардуерно си е същия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#22

(2018-04-05, 00:30:12)dudi4ek написа:  Точно това.Почти никви ромове.Педерастията на ЛГ да скопява телефоните според региона.Прекрасно желязо ,убито от създателя му.Пак към Шаоми,там поддръжката е на ниво.
Може би,щото устройството е USC996.
Тази политика на LG не от сега и когато си решил да взимаш тази марка,трябваше да се поинтерисуваш.И това,че няма много ромове и "глезотийки" за LG не е нещо ново и това не "убива" телефона или го прави скопен.Желязото си работи прекрасно и с този спартански софт-р.
А интересно ми е твоето мнение за абсолютниния сток на NEXUS какво ще кажеш.
Според мен когато искаш глезотийки и "шокоретети" си взимаш друга марка.Примерно Samsung...Имах едно време тази марка и да доста кастъм/шокаритетни/ромове съм сменил.Но моето заключение,че кой знае какво не получаваш от тях,освен и най-вече радост за окото
Затова и приминах на LG,защото тук на сток всичко работи перфектно и мазно.И това се обедих още от предния ми LG G4,който с месеци не бях го рестартирал примерно,а си бачкаше перфе.За сегашния няма какво да казвам,там е още по-добре.
Нищо лично колега..това е просто моето мнение за марката LG.

Весело посрещане на Великденските празници на всички колеги.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#23

Желая на всички безпроблемно ползване.Жена ми дори не знае този сайт,нито точно какво е получила.
Цитирай
#24

Здравейъе от известно време съм горд собственик на LG V20 H-990DS SILVER.За сега съм много доволен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)