Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Double tap to wake отказа
#1

Както пише в заглавието. Минимум от третия пък благоволява да проработи. Иначе най-много да светне екрана за секунда и пак да угасне (не говоря да се вижда lock screen, просто светка подсветката, без пикселите да изобразяват нещо). За приспиване работи всеки път. Решение на проблема малко се съмнявам, че ще ми предоставите, по-скоро въпроса ми е да очаквам ли bootloop (втори; април/май го взех от сервиза) скоро?
Мамата му да *ба и боклук, само да изтече гаранцията и директно в OLX. Angry

ZTE Grand X Pro
Xiaomi Mi3 64GB Black

LG G4 Metalic Gray
1+ 5T 8/128 Midnight Black

1+ 8T 8/128 Lunar Silver
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-13, 15:02:53)Konvict написа:  Както пише в заглавието. Минимум от третия пък благоволява да проработи. Иначе най-много да светне екрана за секунда и пак да угасне (не говоря да се вижда lock screen, просто светка подсветката, без пикселите да изобразяват нещо). За приспиване работи всеки път. Решение на проблема малко се съмнявам, че ще ми предоставите, по-скоро въпроса ми е да очаквам ли bootloop (втори; април/май го взех от сервиза) скоро?
М*м**а му да *ба и боклук, само да изтече гаранцията и директно в OLX. Angry
Колега моя е на година и половина и от половин година не ми работи double tab to wake... Също както го описваш, та не мисля, че това ще доведе до bootloop!

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

K20 Pro Premium Edition 12/512
Цитирай
#3

И при мен същия проблем. Преинсталирах няколко пъти откакто проблема съществува, включително и Андроид 7, но проблема остана. Което говори, че е хардуерен.
Цитирай
#4

Четох няколко теми за тоя проблем, решение няма! Примирил съм се, поне се заключва

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

K20 Pro Premium Edition 12/512
Цитирай
#5

Не знам, чувствам се като абориген, когато ми се налага да натискам бутона отзад за да си видя известията/часа Big Grin Да идва по-скоро май месец да го разкарвам...
Благодаря за отговорите.

ZTE Grand X Pro
Xiaomi Mi3 64GB Black

LG G4 Metalic Gray
1+ 5T 8/128 Midnight Black

1+ 8T 8/128 Lunar Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)