Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 10 в България?
#1

Има ли някой колега от форума, който си е купил чистата версия на телефона? Загледал съм се по него и тъй като не е за Европа, го намирам в няколко от нашите сайтове но не знам как стои въпроса с гаранцията в официалния сервиз на Huawei София. Ако има купена бройка, моля да сподели от къде ...за колко...впечатления от апарата и т.н Благодаря предварително  . Поздрави

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-14, 23:17:39)emporio написа:  Има ли някой колега от форума, който си е купил чистата версия на телефона? Загледал съм се по него и тъй като не е за Европа, го намирам в няколко от нашите сайтове но не знам как стои въпроса с гаранцията в официалния сервиз на Huawei София. Ако има купена бройка, моля да сподели от къде ...за колко...впечатления от апарата и т.н Благодаря предварително  . Поздрави

Колега, въпросният модел не се предлага официално в Европа и поради тази причина не се сервизира от оторизирания сервиз на Хуауей  (Сръчко сервиз на ул.Леге ) Така че ако се закупи от магазините със сив внос нещата стават със сервиза пълна лотария, да не се налага ремонт!
Цитирай
#3

От ситител си го взех веднага като го пуснаха. C185 регион - май арабските страни се води. Нямам забележки. Единственно още чакам ъпдейта 128...и през филмуеарфайндера не ми дава да ъпдейт на, че още не е апрувед ъпдейта

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#4

С185 е Middle East and Africa.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)