Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чуплив дисплей
#1

Здравейте,

На 02.12.2017 смених невероятния Huawei P10 Plus с Note8.. Причината беше, че исках Note и като верен фен на модела го взех, когато можах. 10 дни по-късно, след носене в джоб, дисплея на телефона се НАПУКА. Да, не го бях наврял в калъф, но да си вземеш бижу и да го облечеш ми се струва тъпо. Та, да си знаете, този телефон е супер ЧУПЛИВ! За 1.8к не си заслужава покупката. Всичко може да е невероятно, но когато се потроши РАМ, процесор, цветове и тн. не те интересуват. Явно проблемът с дисплеите е сериозен, понеже официалният форум на Самсунг е пълен със снимки и оплаквания, но всичко остава там. Тук и двата официални сервиза отказаха гаранционно обслужване с диагноза "дислеят е счупен", което е очевидно! Срамота за Самсунг!

 
Аксесоари
#2

Моя не излиза от джоба /предния/ когато съм навън. Нямам протектори, калъфчета и т.н. Не знам как си го потрошил, но от 15.09. насам нямам една драскотина даже....

Huawei P40 Pro+
#3

(2017-12-15, 18:24:08)buddha написа:  Моя не излиза от джоба /предния/ когато съм навън. Нямам протектори, калъфчета и т.н.  Не знам как си го потрошил, но от 15.09. насам нямам една драскотина даже....

+1 

Никъде не съм чел да пише, че телефон е идиотоустойчив.

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
#4

Колега от твоята тема оставам с впечатление, че телефонът от самосебе си е получил пукнатини в дисплея. Така ли стана в действителност или все пак си го ударил докато сте го носили в джоба?
#5

Аз съм с кейс на гърба и без никакви протектори на екрана. От 15ти септември го имам и все още нямам никакъв Damage по него.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#6

Никога не съм слагал нищо по телефоните си, нося ги в преден джоб. По едно време бяха два едновременно S8+ и Ноута, никакви щети ... Явно си го притиснал рязко без да усетиш към нещо по-твърдо
#7

Виждал съм зверски падания на телефони без последствия и такива наглед безобидни изпускания, при които дисплея става на сол. Колегата може да е ударил телефона докато му е бил в джоба на остър и твърд ръб и да не е обърнал внимание на момента. Нека сподели все пак какво е станало за да не гадаем на сляпо.
#8

Колегата е с едно единствено постче във форума и въпреки че е "верен фен на модела" е с "невероятен Huawei". Само на мен ли ми насмърдява нещо?

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
#9

Аз следя и XDA форума където никой не споменава за само-счупване на дисплея на този модел телефон. Ако става въпрос за елементарно хейтерство ще е много жалко. Ще се радвам ако създателя на тази тема вземе участие и даде повече информация за случилото се.
#10

Да. Точно. Ще е добре да внесе повече подробности за напукания дисплией от джоба.... 

Автора,  пусни снимка в оргинален вид, че станахме много любопитните.

 И моя стана на 3 месеца, без грам драскотина.
#11

Моя стои в джоба но е с протектори ,изплющя се на теракота от половин метър и нищичко му няма

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#12

То май-всички притежатели на Ноут8 искат да чуят дали е тролене или истина?
Моя падна по гръб, само лепенка имаше отзад и нищо му няма...

Samsung Galaxy S10+ Green
#13

Ако агресивната рекламна кампания на Huawei включва и подобен форумен подход, много много жалко.....

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
#14

Всичко бях чувал, но телефон от само себе си да се счупи в джоб не бях. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#15

Аз кампанията не разбрах само. Даже какъв смисъл има темата незнам. Да откаже поне 1 човек от покупката на телефона ли? Някой МОД да я трие и към коша да я засили. Няма полезна информация тук и смисъл няма да стои в раздела.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#16

Човекът е верен фен на Ноут серията, във форума е от 2012г. и това му е първо мнение. Сигурно влиза рядко тук, но би било добре да се обоснове детайлно, преди да го обвиняваме в каквото и да било.
#17

И "прекрасния" huawei който е сменил за Ноте 8.....
Прав е колегата....темата е за коша

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
#18

(2017-12-17, 09:36:29)hazART написа:  Всичко бях чувал, но телефон от само себе си да се счупи в джоб не бях. Big Grin

Честно да ти кажа възможно е.Старата ми Ноут 4 пада сто пъти и всеки път изтръпвах но нищо й нямаше само отстрани лайсната имаше следи.Един  ден обаче както се разхождах с кучето я вадя от вътрешния джоб и дисплея се спука от сензора до външния ръб

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#19

Преди малко изтървах телефона на пода с екрана надолу от метър височина, протектора пострада само. Добре, че другото е непокътнато.
#20

С тези големи букви се чете идеално, на мен не ми пречат. Този дето пусна тази тема можеше спокойно да снима спуканият дисплей и да пусне снимката тук за да не говорим наизуст. Щом няма снимка се сетете колко този човек изобщо притежава това устройство.
#21

Така като гледам няма да има обосноваване или качване на снимка да видим за какво иде реч.  Според мен темата цели друго, а моето мнение е също за нейното изтриване.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
#22

Хайде стига вече. Продължавате да вдигате темата вместо да потъне.
#23

(2017-12-18, 12:59:48)Georg написа:  Преди малко изтървах телефона на пода с екрана надолу от метър височина, протектора пострада само. Добре, че другото е непокътнато.
И при мен падна от около метър и тридесет върху дисплея, но покрит от капака на оригиналния Clear View Stand Cover и дисплея се напука. Какво пази не знам, но за толкова пари според мен не би трябвало. Със С7 едж със същия калъф за модела е падал няколко пъти и нищо му няма.
#24

Здравейте, не знам дали се чупи лесно дисплеят, но аз ако изпусна моят, ще съм умрял преди той да докосне земята.  Big Grin Единственото наблюдение, което имам е, че диспеят се дере много и много лесно, не го нося с нищо друго в джоба, но вече имам шест микро драскотини (забелязват се само на почистен дисплей). Собственик съм на такъв от средата на декември. Smile

П.С.
На мене поблемът ми е с драскането, ако не е станало ясно. Smile

| SM-N910C | SM-N950F |
#25

Аз също имам няколко микро драскотини но от 2 ден имам много малка дълбока където чак нокъта задира, ама каквото такова Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)