Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации
#1

[Изображение: galaxy-note-9.png]


Galaxy Note серията на Самсунг се превърна в "черешката на тортата" в портфолиото на компанията през последните години в много аспекти. Устройствата се отличават с по-голям дисплей от стандартната S серия, по-голяма батерия (каквато обаче не видяхме в последния модел от тази серия по обясними причини), последно поколение камери и разбира се с наличието на S Pen. Въпреки фиаското, което претърпя Note 7 заради експлоадиращата батерия, продажбите на Note 8 подобриха всички рекорди на компанията, което означава, че "провалът" Note 7 вече е забравен и всички погледи са насочени към следващия модел от тази серия...

Към цялата статия -->

-
Аксесоари
#2

2018 ще е годината на "евтиното"...

Samsung Galaxy S10+ Green
#3

В какъв смисъл ?
#4

В смисъл такъв, че повечето флагмани ще удрят тавана. Всяко тримесичие печалби.

Samsung Galaxy S10+ Green
#5

Идеята за отключване, описана в статията ми допада много Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#6

Дано да не се наспами и тази тема и да се получи интересна дискусия. Определено ще се следят слуховете за Note 9 отблизо.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#7

Чакаме с нетърпиние този убиец на конкуренти флагмани !!!
#8

Винаги са уникални машини телефоните от Note серията им. Само да не беше с такъв голям екран 8цата е страхотен телефон, но с тези размери и 6.3" дисплей не е много телефон за ежедневна употреба. Или трябва да го заробиш с кейсове и протектори или трябва да прежалиш едни 1.8-2к лв Smile
#9

Откакто открих Ноут серията наистина не мога да си представя да взема друг телефон.Писалката ми улеснява в пъти живота.Чудел съм се защо другите производители не почнат да правят някакъв подобен продукт.Не съм някъкъв фен бой на Самсунг и веднага бих пробвал да кажем аналогично решение от Хуавей.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#10

Аз пък съм на обратното мнение имал съм Note 1,Note 2 ,Note 3, Note 4 и за малко Note 8 и общо за всичките съм вадил писалката максимум 20 пъти Smile .
#11

Аз имах Note 3 преди години, купих го след като имах Galaxy S2, който пък смених с S5.
Доста си ползвах писалката, като накрая я изгубих. И това ми е второ губене на стилус, след като няколко години преди това изгубих писалката на Nokia 5800.

А иначе Note 9 си изглежда доста солидно и сериозно устройство. Това със скенера за отпечатък ми харесва много.
#12

А Note серията надгражда ли по някакъв начин Galaxy линията, като изключим писалката? Предполагам, че няма концептуални разлики или греша?

Аз бих пробвала с писалката, особено за въвеждане на текст ще е удобна, за прецизност при работа по дисплея... Притеснва ме обаче съхраняването - има ли предвидено място в кейсовете? Изобщо как стои този въпрос?  Ако ще я трявба да я мисля да не я загубя, нещо не съм във възторг  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
#13

Писалката си стои в телефона,даже има опция телефона да сигнализира ако стилуса е далеко.Note серията ми вършеше страхотна работа именно заради стилуса,но минах на Galaxy заради размера.Сега пак се замислям за един Note.
#14

Предполагах, че топлата вода е открита, но се радвам, че има потвърждение Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#15

(2018-03-01, 19:25:47)divna написа:  "особено за въвеждане на текст ще е удобна"

Не виждам как ще е удобна за това?! 
Примерно за въвеждане на тескт от няколко абзаца 
как ще добренесе тази писалка не ми го връзва акъла.
Имал съм и рядко съм я ползвал и то най-вече за игри.
Хубава глезотийка е, но за текст по добро от клавиатурата
няма. Виж за редакция на текст с по-голяма прецизност - върши 
работа в сравнение с някои кебапчести пръсти.

Huawei P 40 Pro    Angel
#16

Имаше един период от няколко месеца, в който бях без маникюр и пишех с лекота. Сега, не, че е голям, но докосвам "клавишите" на клавиатурата под ъгъл и се случва да нацеля съседна буква. Мъжете се предполага, че нямате точно такъв проблем.

Не обичам да пиша от телефона, но понякога се налага Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#17

Не се знае,може някои други да имат подобен проблем,живеем все пак във свободни времена. Big Grin
Някакъв измислен бенчмарк на Note 9,далеч от реален и краен продукт:
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-29918.php

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#18

Само едно щи кажа С пен е уникална бюлд ин екстра, която никой друг бранд не предлага в смартфоните си!
#19

@Tsekist ти от тях кои ползваш, не че се заяждам, просто питам, че аз попринцип бих си взел Note, но тая писалка като знам, че почти няма да я използвам, и все се замислям за какво ми е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#20

Не е сигурно дали няма да я ползваш, докато не ти падне в ръчичките  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
#21

Е как няма да я ползваш. Не ти ли е по-удобно да пишеш с нея ръкописно, отколкото да набираш буква по буква. Сутрин е страшно удобно да си напишеш задачите с писалката вместо на тефтер.
#22

hazART,аз най-много ползвам писалката за "умното избиране". Избирам нещо което ми трябва извличам текст, телефони и т.н. Ползвам я много да снимам неща в нет-а които са ми харесали. Много често я употребявам да пращам указания нарисувани върху карти и т.н. Другото което винаги ми влиза в употреба да записвам бележки ,най-често телефони по време на телефонни разговори. И последната най-честата употреба е когато гледам клипове или телевизия с писалката много точно управлявам времевата линия . За писане почти не я използвам ,защото със Swipe става по-бързо.Е понякога използвам ръкописното разпознаване и си работи достатъчно точно но за мен е по-важна бързината. Забравих и "увеличаването" - също постоянно го ползвам да разглеждам в нет-а картинки които не са достатъчно големи-примерно в Pinterest

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#23

(2018-03-02, 20:42:05)divna написа:  Не е сигурно дали няма да я ползваш, докато не ти падне в ръчичките  Big Grin

Ти обаче май се зариби за Note хаха наскоро гледах клип най добрата С9ка е Ноут8 чакаме август месец абсолютния Крал на смартфоните
#24

(2018-03-02, 20:46:16)anatol06 написа:  Е как няма да я ползваш. Не ти ли е по-удобно да пишеш с нея ръкописно, отколкото да набираш буква по буква. Сутрин е страшно удобно да си напишеш задачите с писалката вместо на тефтер.

Явно никога не си ползвал такава.....
На 7 - 8 см по хоризонтала не виждам колко думи ще напишеш с 
писалката ръкописно???
Ако си пишеш задачите съкратено с по 2-3 букви, може и да ти се получи!!!
Не се заяждам просто говоря от личен опит!
А и сега се сещам, че да уцелиш точната буква от клавиатурата с върха на
тънката писалка ми се струваше по-трудно, от колкото със пръст......

Huawei P 40 Pro    Angel
#25

(2018-03-02, 23:17:24)Tsekist написа:  Ти обаче май се зариби за Note хаха наскоро гледах клип най добрата С9ка е Ноут8 чакаме август месец абсолютния Крал на смартфоните

Така е Smile Мисля, че ще ползвам и писалката  Tongue  Но май не се целя в девятката, а по-скоро в десятката, но ще видим Smile Да не се заричам и да не казвам голяма дума Smile
Не ми пречи да следя и да се информирам какво се случва Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)