Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации

(2018-08-20, 17:40:01)rumo написа:  Силно се съмнявам да има нещо, щото до сега е имало само въздух Smile

A не е ли това
https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...W/p/595252

Ама и аз живея с тая надежда и си поръчах само няккави протектори с мокро залепяне
CuBG@ Йма ли някаква разлика в страничната извивка на дисплея м/у 2-та Нота?
Че го рекламираха да е с по-изправен дисплей
Май е това, но нещо не са му написали правилно името, а и евтино ми се вижда Smile
Аксесоари

(2018-08-20, 17:40:01)rumo написа:  Силно се съмнявам да има нещо, щото до сега е имало само въздух Smile

A не е ли това
https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...W/p/595252

Ама и аз живея с тая надежда и си поръчах само няккави протектори с мокро залепяне
CuBG@ Йма ли някаква разлика в страничната извивка на дисплея м/у 2-та Нота?
Че го рекламираха да е с по-изправен дисплей
Има разлика да, удебелена е рамката където свършва извивката което го прави по-малко Infinity дисплей тъй като черната рамка е много по видима и виждаш къде свършва дисплея.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Зак Нелсън от YouTube канала JerryRigEverything тества издръжливостта на Galaxy Note 9
Най-после Bixby бутона може да се маха Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Самсунг започват много здраво да боксуват на едно място ....Повече от месец ползвам вече Mate 10 pro успоредно с S9+ и разликите са минимални....а разликата в цената огромна . Китайците много здраво започнаха да им дишат във врата и ако Самсунг не представят нещо впечетляващо в лицето на S10 нещата отиват на зле..... За мен това не е нов Ноут...дори претоплена манджа не мога да го нарека . Добре че поне дисплеите им са на топ ниво,скоро там няма кой да ги стигне Smile .

Мен ме дразни това, че Infinity дисплеите и тая извивка бяха 'уау' ефекта преди 2-3 години, защото беше нещо ново, не виждано, иновативно и т.н. (не говоря, дали въпросните дисплеи са практични, за работа) и изведнъж се започва реклама на това, че дисплеите едва ли не са по красиви, по-практични след намаляне на въпросната извивка.
След като си взех S9+ бях леко разочарован, не знам дали се дължи на черният му цвят или просто дизайна му е такъв, но спрямо външният му вид s7 edge по ми допадаше, естествено извивката при s7 edge е по-голяма, но пък често има проблем със случайно натискане на закривените страни и тогава чувствителността се променя на дисплея.
Въпрос на лично мнение е според мен ...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White

(2018-08-21, 14:48:49)martoo написа:  Самсунг започват много здраво да боксуват на едно място ....Повече от месец ползвам вече  Mate 10 pro успоредно с S9+ и разликите са минимални....а разликата в цената огромна . Китайците много здраво започнаха да им дишат във врата и ако Самсунг не представят нещо впечетляващо в лицето на S10 нещата отиват на зле..... За мен това не е нов Ноут...дори претоплена манджа не мога да го нарека . Добре че поне дисплеите им са на топ ниво,скоро там няма кой да ги стигне Smile .

Я-я-я къде я таз огромна разлика? 200-300лв е разликата в момента. Нищо огромно няма в разликата в цената. Разликите аз лично не смятам, че са минимални. На Ноут акцента тази година беше Писалката. Там се напънаха, а не в самият апарат тъй като както всички останали няма какво да предложат (или по скоро не желаят на този етап) кой знае колко по добро от това, което са сложили.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2018-08-21, 15:20:17)Pelikana написа:  На Ноут акцента тази година беше Писалката. Там се напънаха, а не в самият апарат...

Само ползвателите му да не я напъват, че се чупи много лесно!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

(За триене, тъй като е имало добро почистване тук.)

(2018-08-21, 15:20:17)Pelikana написа:  Я-я-я къде я таз огромна разлика? 200-300лв е разликата в момента. Нищо огромно няма в разликата в цената. Разликите аз лично не смятам, че са минимални. На Ноут акцента тази година беше Писалката. Там се напънаха, а не в самият апарат тъй като както всички останали няма какво да предложат (или по скоро не желаят на този етап) кой знае колко по добро от това, което са сложили.

В технотата е 450 лв разликата ,къде ги видя 200-300?

(2018-08-21, 14:48:49)martoo написа:  Самсунг започват много здраво да боксуват на едно място ....Повече от месец ползвам вече  Mate 10 pro успоредно с S9+ и разликите са минимални....а разликата в цената огромна . Китайците много здраво започнаха да им дишат във врата и ако Самсунг не представят нещо впечетляващо в лицето на S10 нещата отиват на зле..... За мен това не е нов Ноут...дори претоплена манджа не мога да го нарека . Добре че поне дисплеите им са на топ ниво,скоро там няма кой да ги стигне Smile .


Имам възможност да заменя ноте8 с ноте 9, но като гледам, че излизането на mate 20pro наближава и ако са верни характеристиките, са точно като за мене - 7 инча с батария 5000 мач....Та се чудя, дали не е по-добре да изчакам, да го видим мате 20про....Не робувам на марки, но данните силно ме впечатляват. С подобни характеристики трябваше да бъде и ноте 9...Май ще трябва, да пусна нова тема.... Tongue


Прикачени файлове
.jpg 2018-08-21_180755.jpg Размер: 26.87 KB  Сваляния: 50

(2018-08-21, 16:52:44)martoo написа:  В технотата е 450 лв разликата ,къде ги видя 200-300?

Само като видя цената на ПРОМОЦИЯ в Технотата и ми става лошо......1660лв.....ти сериозно ли само там гледаш? Защото от сега ти казвам, че веднага ти го намирам на 1200лв без дори да ровя из google. На 300лв разлика ги намерих 2та модела ако се поровя може и да падне до 200-250лв.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аз днес го разгледах телефона във Виваком и честно казано, не съм никак впечатлен. В ръката ми се видя по-голям от Note 8. Веднага се опитаха да ми набутат нов договор за 9-ката ,но не мина номера. Единственото което би ме накарало да го взема ако има подобрение с батерията,но не мисля,че ще е нещо фрапантно. Един час повече не ми решава проблема с неколкократното зареждане през деня.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

(2018-08-21, 17:23:19)Pelikana написа:  Само като видя цената на ПРОМОЦИЯ в Технотата и ми става лошо......1660лв.....ти сериозно ли само там гледаш? Защото от сега ти казвам, че веднага ти го намирам на 1200лв без дори да ровя из google. На 300лв разлика ги намерих 2та модела ако се поровя може и да падне до 200-250лв.

Да сериозно от там гледам! А не от някакви гаражни магазини и като опре до гаранция и да пляскам с ръце.  Аз си купувам телефоните официален внос, а не вкарани от Индия.....

(2018-08-21, 18:21:04)martoo написа:  Да сериозно от там гледам! А не от някакви гаражни магазини и като опре до гаранция и да пляскам с ръце.  Аз си купувам телефоните официален внос, а не вкарани от Индия.....

+1 Приятел си взе S8+ от такъв гаражен,явно английски и още е с Андроид 7. Ъпдейти не получава,а за гаранцията да му мисли той.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C

И ето как две камери са по-сложна технология и в някаква степен и по-добри от три, ама който кълве китайски цифри рискува, защото там, където китайците са сега, корейците отдавна са минали.

[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • divna, Marto.g

Прекалявате... Следващата намеса ще е по твърда.
Колеги, моля ви, като видите спам, вместо да го подклаждате, просто натиснете бутона "Докладвай"
Ще бъде много по ефективно.

(2018-08-21, 17:36:20)hitman написа:  Аз днес го разгледах телефона във Виваком и честно казано, не съм никак впечатлен. В ръката ми се видя по-голям от Note 8. Веднага се опитаха да ми набутат нов договор за 9-ката ,но не мина номера. Единственото което би ме накарало да го взема ако има подобрение с батерията,но не мисля,че ще е нещо фрапантно. Един час повече не ми решава проблема с неколкократното зареждане през деня.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Не ти се е "видял" колега. Той си е по голям. Разликата в камерите, РАМ-а, батерията, паметта също май ги пропускаш. Според мен, разликите между двата телефона са много повече от колкото приликите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • Dowper

(2018-08-21, 22:51:04)vladdark написа:  Според мен, разликите между двата телефона са много повече от колкото приликите.

Още един отличник по маркетинг..... Big Grin

от 6.3 на 6.4 инча, това си чиста подигравка.

Микрон по-широк е и микрон по-нисък от 8цата. За мен телефона е най-доброто което може да се купи днес но и в същото време не е телефон който да си струва ъпдейта от Note 8/S9+. Но за човек който е на пазара за нов телефон или с друга марка, по-добро няма да намери. Този който поръчах за роднина ще пристигне утре при мен според проследяващия номер и ще си поиграя по-обстойно с него и настроя за собственика преди да го предам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Милиметър и половина ширина в комплект с почти милиметър дебелина (0.9) , веднага носи усещане за по голяма тухла. Вземи тури на ноут 8 един смотан, тпу гръб, и ще усетиш веднага разликата.


(2018-08-21, 23:08:09)preparatos написа:  Още един отличник по маркетинг..... Big Grin

от 6.3 на 6.4 инча, това си чиста подигравка.
Ами не, не съм отличник в нищо. Просто реалист. А ти не каза абсолютно нищо смислено. Изтъкваш разлика, твърдейки, че не е никаква разлика... Facepalm1

Пожелавам ти да си купиш един такъв, след като намираш в него много разлики. Аз мисля, да изчакам мате 20про и после да направим паралел, къде има разлика в кавички и къде са без кавички....Smile

Защото освен една по причина батерия, според мен, друго няма повече съществено и стойностно от 8цата, което да ме подтикне да го сменя....

На вкус и цвет, товарищей нет... както са казали братушките. Чакай си китайчока.

Е то понеже Корея не е в Азия... дето са китайците, там и корейците. Само, че първите имат хипер икономика, другите - стабилна и развита , но не и на нивото на Китай икономика.

Гледам го тоя Note 9 - ми въобще не е грозен гърба, както се твърдеше - готин е, има вид, хич не е зле. Иначе да е ъпгрейд - не е ъпгрейд ако идваш от предно или по-предно поколение. Но ако идваш вече от три поколения назад или от друго у-во - да, това е the complete package определено, разбира се, и предложенията на Huawei.

(2018-08-21, 23:34:04)preparatos написа:  Пожелавам ти да си купиш един такъв, след като намираш в него много разлики. Аз мисля, да изчакам мате 20про и после да направим паралел, къде има разлика в кавички и къде са без кавички....Smile

Защото освен една по причина батерия, според мен, друго няма повече съществено и стойностно от 8цата, което да ме подтикне да го сменя....



Успех. Аз и месец по-късно се опитвам да свикна с mate 10 pro и нещо не успях. И сега го продавам. В интерес на истината пробвах и sony, не се задържах и там. Явно ще се откажа за сега да сменям марката, защото просто не успявам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper

Не ми стана много ясно, защо ме цитира, ама карай. И на теб успех с продажбата....

Защото и аз тръгвам със същите нагласи когато сменям марката, както стана сега и с mate 10 pro.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)