Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации

(2018-08-21, 18:21:04)martoo написа:  Да сериозно от там гледам! А не от някакви гаражни магазини и като опре до гаранция и да пляскам с ръце.  Аз си купувам телефоните официален внос, а не вкарани от Индия.....

Еми както си прецениш твой са си парите. Аз съм купувал от "гаражните" магазини както ги назоваваш и никога до сега проблем с гаранция или проблем с апаратите не е имало. Понеже всички големи магазини надуват цените много стабилно, както ти казвам 450лв разлика за 1 и същи апарат не е нормална.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аксесоари

Най-доброто нещо ,което самсунг може да направи е да слее S+ и Note сериите в една . Защото S9+ и Note 9 са практически един и същ телефон . Поне миналата година имаше повече разлики между S8+ и Note 8 (двойна камера и 6gb ram ) .

Трябва да премахне S серията и да се появи Note и Note+ ,като разликата в двата да е само в наличието на писалка при Note+. Това е според моите разбирания и желания, а доколко те са основателни и правилни е съвсем друга бира. Може тази моя идея да е и напълно абсурдна Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Emilian00

Ами, Note e Note - заради писалката. Note без писалка  Huh Huh Huh

За тези, които правим разлика между S и Note - е добре да ги има двете линии. За тези, които не виждат съществена разлика - какво, като излиза ново устройство на всеки 6 месеца - с малко или повече ъпгрейд, спрямо предходното Smile Потребителят не губи от това, производителят също  Wink

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • preparatos, tonus

(2018-08-15, 17:01:42)slavia_13 написа:  Вече го поръчах от Теленор и поръчката ми е потвърдена. Ще върна стария ми Ноут 4 (перфектно работещ) и Ноут 9 ще ми излезе около 1050лв в брой (при подновяване на съществуващ договор за 24м.). За съжаление отстъпката при връщане на стар телефон важи само при плащане в брой, проверено е.

И аз се записах през Теленор. Дано са читави бройките з операторите.От утре чакаме. Такъв убавец се чудя с какъв ненатрапчив кейс да обличм. Note 4 ми беше със led cover,ама му умряха ламбите бързо.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra

Тези които са поръчали от Теленор какъв цвят сте си избрали, защото и аз направих преордър към тях? Който получи модела първи да пише дали е едносимова или двусимовс версия.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Note говори сам за себе си със своето име, преведено от английски "бележка". Липса на писалка с името ноут няма да е разумно.
Led cover-a най-вероятно е спрял, защото се е намокрил. Иначе и аз свързвам led cover с ноут серията.

(2018-08-22, 14:22:55)gog написа:  Тези които са поръчали от Теленор какъв цвят сте си избрали, защото и аз направих преордър към тях? Който получи модела първи да пише дали е едносимова или двусимовс версия.
То ще има ли едносимува версия въобще при нас?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-08-22, 14:11:19)jiometala написа:  И аз се записах през Теленор. Дано са читави бройките з операторите.От утре чакаме. Такъв убавец се чудя с какъв ненатрапчив кейс да обличм. Note 4 ми беше със led cover,ама му умряха ламбите бързо.


И аз не искам да го загрозявам този красив телефон и смятам да е Clear cover - оригиналния прозрачен гръб. Като си взех Ноут 4, който ползвам 3 години смених много кейсове през първата година, а другите 2 му се наслаждавах без такива глупости и не го изпуснах нито веднъж. От самото начало обаче ме е шубе да го нося ей така, така че съм се насочил към прозрачен тътнък кейс, отпред не смятам да лепя стъкло, въпреки че в youtube гледах ревю и останах с добро впечетление от едно тънко стъкло, което почти не си личеше, че го има. В отогоер на друг въпрос: поръчах син, малко да разнообразя от това черно, третата опция ми е много женска Smile Сигурно щях да изпадна в известна дилема, ако се предлагаше и четвъртия цвят, но не се стигна до там. Синьото според мен е красиво и различно, а и първият ми телефон с Андроид - S3 беше син Wink

А жълтия карбонов гръб фабрично ли ще се предлага?

Huawei P 40 Pro    Angel

(2018-08-22, 19:43:39)doktorra написа:  А жълтия карбонов гръб фабрично ли ще се предлага?

Това мисля , че е някакъв скин. Даже съм убеден Smile Просто в някои ревюта го рекламират и затова показват телефона по този начин.
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • doktorra


Според това видео е скин и даже в информацията са дали линк за поръчки понеже са спонсорирали видеото.От 5 минута на клипа https://dbrand.com/shop?utm_source=jerry...ity%20Test

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • doktorra, slavia_13

Пристигнаха 2та броя които бях поръчал. Лилавия отлита след няколко часа към България, а синия ще остане за известно време.

[Изображение: 23005077.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 2 потребители изказват благодарност на CuBG за това мнение:
  • divna, preparatos

CuBG, моля те да споделиш впечатления за телефона. От 10 месеца съм с айфон Х, бях решил да си купувам големия 6,4 инч. айфон, но междувременно си поръчах Ноут 9 и се чудя кой да оставя. Интересуваме как се представя батерията, както и камерата. Предварително ти благодаря.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Батерията няма как да я тествам защото телефона не е мой за използване. Но ще ми бъде достъпен в общи линии всеки ден за всякакви други тестове. Само го включих за да сложа гугълския акаунт, да пусна софтуерна актуализация и да ъпдейтна всички приложения. Това което ми направи впечатление е че е changelog-а на ъпдейта който имаше наличен пишеше че са добавили опция на Super Slow Motion да се избира запис между 0.2 и 0.4 секунди като за сравнение няма такава на S9. Сега бързам за летището и утре като се прибера от работа ще задълбая повече в телефона.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 2 потребители изказват благодарност на CuBG за това мнение:
  • divna, Dowper

CuBG, благодаря ти, ще чакам още отзиви от теб!

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Тук в Бг от днес ли щяха да ги разпращат или от утре?
А и някои да е получил 2 обаждане че ще му го пращат и за кой ден!
Аз щото още не съм .

Edit: от утре започват. Днес до края на деня са предварителните записвания

Здравейте, много критики отнесоха операторите относно промоцията за Ноут 9, които се оказаха неоснователни. Мога да потвърдя, че днес преди обяд получих модел Ноут 9, в цвят нощно черно от Теленор. Предлагат към телефона и оригинален силиконов калъф на Самсунг на цена 35 лв. Ако ще връщате телефон и ще искате допълнителна оценъчна стойност на апарата, може да си разпечатате протокол 2, защото в магазина на Теленор го нямаха и трябваше да го свалят от сайта, но аз се бях подсигурил в това отношение.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • slavia_13

(2018-08-23, 11:35:06)gog написа:  ..., които се оказаха неоснователни. ...

Дали ... сякаш сравнено с едни други оператори не е точно така, но как да е ...друга тема ...

(2018-08-23, 00:13:08)CuBG написа:  Батерията няма как да я тествам защото телефона не е мой за използване. Но ще ми бъде достъпен в общи линии всеки ден за всякакви други тестове. Само го включих за да сложа гугълския акаунт, да пусна софтуерна актуализация и да ъпдейтна всички приложения. Това което ми направи впечатление е че е changelog-а на ъпдейта който имаше наличен пишеше че са добавили опция на Super Slow Motion да се избира запис между 0.2 и 0.4 секунди като за сравнение няма такава на S9. Сега бързам за летището и утре като се прибера от работа ще задълбая повече в телефона.

O.4 sec за 960fps? Защото S9+ получи отдавна ъпдейт за 0,4 sec ,но мисля за 480fps . После ще го проверя ,че в момента телефона не е в мен Smile. Можеш ли да направиш едно бързо сравнение на дисплеите на Note 9 и S9 ? На всякъде пишат ,че дисплея е значително по-добър от на Note 8,но никъде не го сравняват с S9/S9+( в магазина ми се сториха напълно еднакви) .

(2018-08-23, 11:35:06)gog написа:  Здравейте, много критики отнесоха операторите относно промоцията за Ноут 9, които се оказаха неоснователни. Мога да потвърдя, че днес преди обяд получих модел Ноут 9, в цвят нощно черно от Теленор. Предлагат към телефона и оригинален силиконов калъф на Самсунг на цена 35 лв. Ако ще връщате телефон и ще искате допълнителна оценъчна стойност на апарата, може да си разпечатате протокол 2, защото в магазина на Теленор го нямаха и трябваше да го свалят от сайта, но аз се бях подсигурил в това отношение.

Здравей, въпросния калъф прозрачен ли е и в кутията на телефона ли се намира или се дава отделно?

На мен ми предложиха черен силикон, в кутията не знам дали има друг кейс (едва ли), тъй като телефончето реших да го взема за подарък за съпругата ми, ще е изненада отвсякъде за нея. Не очаквах, че днес някой ще ми се обади, тъй като едва във вторник потвърдих преордъра, но ме изненадаха приятно от оператора.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Martoo, точно жена ми отлетя за България, а S9ката я дадох на нея така че няма да мога да ги сравня Smile. На теория поне дисплея сравнен с Note 8 би трябвало цветово да е малко по-добре калибриран и при максимална яркост по светъл но в общи линии толкова.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

(2018-08-23, 12:07:17)gog написа:  На мен ми предложиха черен силикон, в кутията не знам дали има друг кейс (едва ли), тъй като телефончето реших да го взема за подарък за съпругата ми, ще е изненада отвсякъде за нея. Не очаквах, че днес някой ще ми се обади, тъй като едва във вторник потвърдих преордъра, но ме изненадаха приятно от оператора.

Еееее, супер си решил Smile Tummenupp За жена е перфектен телефон  Heart  Днес ходих да го гледам - с нагласата, че ще имам среща с тухла, защото така ми се видя Note 8 - при първата ни среща. Да, ама не - толкова, ама толкова ми хареса, доооста се учудих. Лек, малък, елегантен, супер. Нямам грам, ама грам съмнение, че това желая, само ще почакам още малко  Big Grin И съм с малки ръце, въпреки това - никак не ми големее в тях. Даже си го снимах в ръката - да си припомням колко идеално пасва Big Grin . Иначе след 20 мин. ще започна да се чудя дали така ми се е сторило, и дали не си въобразявам. За първи път в живота си съм в такъв захлас от телефон  Heart Heart Heart

Над силата е само умението да я владеем!

Компанията Samsung показа как се произвеждат Galaxy Note 9. B ĸлипa e пoĸaзaнa poбoтизиpaнaтa пoтoчнa линия в зaвoдa в гpaд Kyми, Южнa Kopeя. Имeннo в тaзи фaбpиĸa ce пpoизвeждaт и тecтвaт нoвитe cмapтфoни нa Ѕаmѕung.

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • divna, doktorra, fifth_root, preparatos
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)