Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации
#76

Няма как да е взривяващ. Самсунг готвят телефон с гъвкав дисплей за началото на следващата година, според слухове. Пак според слуховете, цената ще е около и над 1800€. Та избор ще има - еволюция за 2 бона в лева или революция за 3600 и нагоре.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Аксесоари
#77

Не са ми попадали тези слухове, но се радвам, че узнах. Нека добре го измислят - пък тогава да го пускат Smile

Над силата е само умението да я владеем!
#78

(2018-06-25, 13:45:37)kayovas написа:  Няма как да е взривяващ. Самсунг готвят телефон с гъвкав дисплей за началото на следващата година, според слухове. Пак според слуховете, цената ще е около и над 1800€. Та избор ще има - еволюция за 2 бона в лева или революция за 3600 и нагоре.

Изпратено от моя MI MAX 2
Бета тестер и даваш 1800 ойро... Хммм как да не си го купиш с кеф?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
#79

(2018-06-25, 15:35:25)foxhd написа:  Galaxy Note9 S Pen is a pen with a soul. It may be the biggest update in the history of the S Pen.

Това звучи интересно. Потърсих малко повече инфо - има слухове, че "S Pen"-ът може да има bluetooth, говорител и микрофон Unknw_mini така, че чрез него да могат да се осъществяват разговори. И в добавка  Lol - с него да може се пише на хартия WTF?!? Huh Huh Huh  Ще се направя, че последното не съм го прочела  Lol Visslar

Над силата е само умението да я владеем!
#80

Май... Note 9 ще го пропусна..., ама като се знам какъв съм „льольо“...... Visslar

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
#81

И аз ще го "пропусна", защото чакам Note 10  Tongue  Но ще следя пътя до "заветната цел"  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
#82

И нека всеки сподели ще го купи или ще пропусне Big Grin

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • scorceni
#83

Да почакаме да излезе, тогава ще решаваме!
Малко като нероден Петко стана...

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
#84

То така става всеки път, та да се види, че като някой си купи телефон, кой знае какво си е купил. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#85

Духът на писалката е обект на тази публикация. В нея има пояснения за писането на хартия, което аз не разбрах съвсем ясно по-рано. Копи-пействам текста: "Една интересна спекулация твърди, че потребителите ще могат да „пишат“ на лист хартия с S Pen. След като обаче стилусът няма мастило, думите, „написани“ на хартия, ще се появяват само на дисплея на Galaxy Note 9."

Над силата е само умението да я владеем!
#86

(2018-06-25, 17:53:17)divna написа:  Това звучи интересно. Потърсих малко повече инфо - има слухове, че "S Pen"-ът може да има bluetooth, говорител и микрофон Unknw_mini така, че чрез него да могат да се осъществяват разговори.

Интересно как ще чуваш през стилуса. Може би трябва да си го пъхнеш в ушите.
#87

Много просто е: слагаш го до ухото си, както правиш с телефона. Не е като да няма такива за таблет/лаптоп.
#88

Фен съм на серията от години (преди Note 4, сега 8), но наистина не виждам какво толкова може да се подобри по телефона - може би малко по-голяма батерия и нещо повече по камерата като по-голям сензор. Очакваме с нетърпение скрития под дисплея четец за пръстови отпечатъци и напълно безрамковия преден панел, но на този етап те са само една химера за самсунг.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
#89

Samsung обяви, че представянето на Galaxy Note9 ще е на 9 август в Ню Йорк и както обикновено ще може да се проследи от всеки желаещ на живо чрез специалния видео стрийм в сайта на компанията или YouTube. В поканата не се споменава името на Galaxy Note9, а вместо това се посочва, че тогава компанията ще приветства следващия премиум модел в серията Galaxy.


[Изображение: ebcc34631843.jpg]

Източник: >>>>>>

 
#90

(2018-06-27, 18:51:04)NoMaD написа:   В поканата не се споменава името на Galaxy Note9, а вместо това посочва, че тогава компанията ще приветства следващия премиум модел в серията Galaxy.

Въдеото е за S Pen, тъй че ще е ноут.

Pixel 7 Pro Hazel 
#91

http://www.mobilebulgaria.com/news/43639...laxy-note9

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#92

Екстра, на 99% съм навит вече. Макар че за S10 корейците може и да подготвят нещо яко.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
#93

Очертава се добър телефон Note 9 , няма смисъл да им се става бета тестер на S10 . Бих го взел веднага но цената трябва да е не повече от 1400 лв с договор , при по висока цена ще ме принудят да взема iPhone 6,5 .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
#94

(2018-06-30, 08:20:08)hazART написа:  http://www.mobilebulgaria.com/news/43639...laxy-note9

Тези още ли вярват на Murtazin ? И не само те де. Този я кара на "една жена ми каза", но явно има още хора, които му се връзват на глупостите.
Само да напомня за твърденията му, относно капацитета на батерията на Note 7. Разминаването беше някакви си 100mAh "само", но това няма никакво значение.
#95

Муртазин е технологичен трол, който сам си вярва на измишльотините. Всеки фен бой с малко въображение ще направи по-добри измислици от неговите...

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
#96

Така като гледам, изобщо не се е докосвал до устройството, а това му "ревю" е изцяло на база слуховете в Интернет....В противен случай, щеше да знае и други подробности, но те за негово нещастие, излезнаха след "ревюто" и той няма как да ги знае.
[-] 1 потребител изказва благодарност на elcerebro за това мнение:
  • OliQueenBG
#97

http://www.mobilebulgaria.com/news/43669...0%B8%D0%B8

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#98

[Изображение: download_1.jpg]
http://nixanbal.com/novi-kadri-razkrivat...axy-note-9

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#99

Гърбът на телефона е адски грозен,дано все пак това да не е финалният вариант.

Те няма да дойдат всички цветове при нас, иначе и на мене не ми харесва гърбът, поне пръстовия отпечатък да е по-голям, но ме съмнява. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)