Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto Z - проблем или ??
#1

Здравейте колеги,отскоро съм собственик на телефона и засега съм много доволен.Има само един проблем,а именно когато тръгва да звъни телефона след първия тон има 1-2 секунди пауза и след това продължава...след което плъзгам надясно за да отговоря на обаждането и когато вече съм на зелената слушалка и пусна екрана се чува нещо като припукване ? Това нормално ли е или е някакъв дефект.При тих режим няма такова припукване

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами не е нормално. Но да ходиш и да се разправяш по сервизи за това пукане...ти си прецени. Може с някой следващ ъпдейт да се оправи. Прочети в XDA дали и при дриги го има този проблем.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#3

Телефона нов ли го взе ? С коя версия на софтуера си ?
Цитирай
#4

Чисто нов е телефона,правя актуализации в момента до сега 4 или 5 ще видя после как ще е..

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#5

Няма промяна след всички ъпдейти продължава да прицърква докато вдигам..когато е на безшумен режим няма проблем

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#6

Според мен е напълно нормално. Аз мисля, че се случва така, заради това, че се използва един говорител за звънене и разговори. Явно при превключване на режимите се чува.

Galaxy s6 lg g4
Цитирай
#7

(2017-12-30, 22:10:24)btonevvv написа:  Няма промяна след всички ъпдейти продължава да прицърква докато вдигам..когато е на безшумен режим няма проблем

 А след всеки ъпдейт правиш ли reset до фабрични настройки?  То е почти задължително..
Цитирай
#8

Съвсем не е задължително - зависи и каква е актуализацията.

 
Цитирай
#9

Преди бях с мото Х плей и също се използваше един говорител,но никога е нямало подобно нещо.Явно е дефект на телефона

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#10

Все пак прави ли ресет? Ако не си - направи. Определено не е нормално
Цитирай
#11

Направих и продължава да го прави...

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай
#12

На 4G ли си когато го прави. Пробвай на 2G дали ще го прави.
Цитирай
#13

И на 2G същата работа....

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)