Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lenovo Vibe S1 lite,проблем.

мнение 1 от elmarr

Имам Lenovo Vibe S1 lite,от вчера само свети без да звъни с мелодия.Влизам в настройките му в звици,мелодии и там ги няма андройдските мелодии.Как да ги накарам да се появят.
Цитирай

мнение 2 от Gravedigger

Предполагам че възможностите са две.Или да върнеш заводските настройки или да префлашнеш софтуера на телефона.Това е ако си сигурен че преди това не си бутнал някъде нещо без да разбереш,или че не си включил или изключил някоя опция в настройките на телефона.
Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite
Цитирай

мнение 3 от elmarr

Телефона си работеше,но почна да се изключва сам,докато стана,че като звъни някой само свети без да издава звук.Връщах му заводските настройки няколко пъти.Там където трябва да си избереш мелодиите,като натиснеш изписва "Настройки спряха",и ме изхвърля от менюто.
Цитирай

мнение 4 от Gravedigger

Значи ако не се е прецакало нещо по хардуера на телефона,би трябвало да се оправи проблема с флашване на нов софтуер на телефона.
Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite
Цитирай

мнение 5 от jolg_16

Имам проблем с Lenovo Vibe S1 lite, ако някой може да помогне - след като изключа и wi-fi, и мобилния интернет, продължавам да имам интернет ?
Цитирай

мнение 6 от Be6i4

Как спираш интернета? С 1 или 2 сим карти използваш телефона?
 Xiaomi MI6 & Huawei P9 Lite
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android