Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до 6.0
#1

Здравейте колеги, макар и след толкова години, накрая и аз минах към G3 сектата. Сега обаче ме тормози идеята за минаване към Андроид 6. Виждам, че има добри отзиви за него, но не ми идва през ОТА. Чета теми за ъпдейтване с LG UP, но не вярвам в днешно време това да е най-лесния вариант, все си мисля, че има и по-лесен метод. И в крайна сметка, как е най-безопасно и удачно да го кача на 6? Има ли начин да го взема ОТА?

Благодаря.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-18, 09:40:11)Lenux написа:  Здравейте колеги, макар и след толкова години, накрая и аз минах към G3 сектата. Сега обаче ме тормози идеята за минаване към Андроид 6. Виждам, че има добри отзиви за него, но не ми идва през ОТА. Чета теми за ъпдейтване с LG UP, но не вярвам в днешно време това да е най-лесния вариант, все си мисля, че има и по-лесен метод. И в крайна сметка, как е най-безопасно и удачно да го кача на 6? Има ли начин да го взема ОТА?

Благодаря.
С LGMobile Support Tool, свържи си телефона към компютър и става веднага.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

^ Хм едно време с него лесно се префлашфаше Prada-та, явно още е жива тая програмка Smile Ще го пробвам, дано стане, благодаря Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Потвърждавам успешен ъпдейт с програмата. Само че тръгна през опцията на програмата "update recovery", а не през нормалния начин, който уж се предлга за ъпейт. Но стана и то лесно, благодаря

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)