Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С кой модел на Xiaomi може да се плаща безконтактно на ПОС-терминал?
#26

(2020-08-10, 14:52:21)BGDropche написа:  12 часа SOT на Note 9 Pro???!??!???

Я пак че ми се замрежиха очите Big Grin Big Grin
Аз никога не съм голословен


Прикачени файлове Миниатюри
   

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
Аксесоари
#27

Между другото на доста добра цена си си взел телефона, и с ден доставка си е творчество направо ! 
А до колкото до Screenshot-a ще давам да разследват за реалността му Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#28

(2020-08-12, 06:21:07)Compare написа:  А до колкото до Screenshot-a ще давам да разследват за реалността му
Темата е Pixel Q,нека разследването продължи Smile

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#29

Офф: Тоя СОТ ме съмнява много.
Трябва да си на ниска яркост, черна тема без интернет и да четеш книга на телефона.

Няма как тва чудо да изкара и 6 часа екран в мое ръце.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#30

Всеки ползва различно, а може и индонезийския ром да е по-оптимизиран. Може да се ползва само на WiFi
Цитирай
#31

И аз си инсталирах индонезийския ром още преди няколко дена ,инсталирах и ползваните от мен програми и не мога да потвърдя писаното от @ivo777 батерията от сутринта от към 6 часа до вечерта до около 23часа е на около 40%. Не казвам че е зле но не е нещо ''УАУ'' да кажа, очаквах повече Xiaomi Mi Max 2 батерията беше и си е уникална !
Довечера и аз ще направя един Screenshot .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#32

На режим "нокиа с фенерче" сигурно и 15 ще направи
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#33

Не сме в детската градина да се лъжем или доказваме каквото и да е било,и да,с черна тема съм и съотношението беше 70% WiFi и 30% мобилни данни,но както и да го погледнем резултата си е впечатляващ,навремето със OnePlus 7T Pro успях да направя 10 часа SOT,но със забележката 100% на WiFi,така,че Xiaomi определено си заслужават адмирациите.
Забелязал съм,че след преинсталиране на телефона му трябва между 3-4 дена и седмица,за да развие батерията пълния си капацитет,а като цяло когато телефона е чисто нов - около 1 месец.
Самия факт,че претенциозен човек като мен,който винаги е ползвал само флагмани щом продължавам да търкалям това "умряло" Redmi значи има защо, телефона нито изглежда,нито се държи като средняк,напротив,звука на слушалки (с кабел) е нечовешки добър,снимките (с точната версия на Gcam) са неописуемо добри,никакви лафове и засечки + гореспоменатата батерия...при това за тези смешни пари...пък вие си пишете,каквото ви е на сърце,демокрация сме.

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • redsys
Цитирай
#34

За този ти пост,нямам думи,браво.Това е може би най-сериозния ти коментар досега Smile.Пояснителен,информативно полезен...
Цитирай
#35

Някой ползва ли часовник с NFC за плащане, че се оглеждам да сменя ми банда?

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)