Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Nova Launcher [P10]
#1

Днес реших да закупя Nova Launcher понеже беше на изключително ниска цена и реших да го пробвам, но имам някакъв проблем. След известно време телефонът ми дава следната грешка - 
[Изображение: _Co5XqVqSx_Q0DzMBrEkwA.png]


Пробвах да преинсталирам програмата, но никакъв ефект. Някакви съвети? Някой ползващ Nova Launcher имал ли е подобни проблеми?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно ... Аз използвам нова от над 7 месеца и нямам никакъв проблем .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#3

И при мен дава същата грешка на P10 и на таблета - пак Huawei.
На останалите марки, които съм ползвал неже имало проблем.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

(2017-12-18, 19:54:05)BloodBullet написа:  Днес реших да закупя Nova Launcher понеже беше на изключително ниска цена и реших да го пробвам, но имам някакъв проблем. След известно време телефонът ми дава следната грешка - 
[Изображение: _Co5XqVqSx_Q0DzMBrEkwA.png]


Пробвах да преинсталирам програмата, но никакъв ефект. Някакви съвети? Някой ползващ Nova Launcher имал ли е подобни проблеми?

Не обръщай внимание,ползвай си Nova-та.И при мен се е случвало,макар и много рядко.Игнорирам го и така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)