Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A8 и A8+ официално представени
#1

Samsung официално представи новите Galaxy A8 и A8+.Телефоните включват 18,5:9 AMOLED infinity display и двойни предни камери,както и поддръжка на очилата за виртуална реалност Gear VR.
http://www.mobilebulgaria.com/news/41908...1%80%D0%B8

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

"The Galaxy A8 will be priced at €499, while the A8+ (2018) will cost €599. These prices are for Europe, but you can expect them to carry comparable price tags in other markets. Samsung hasn’t yet told us where these phones will launch, but we expect that information to be made available as and when the company starts selling them in early January."

Това е евентуалната цена от статия на sammobile. Ето и линк към статията: https://www.sammobile.com/news/samsung-g...lus-prices
Изглежда, че ще е едно доста добро телефонче в средния клас на Самсунг.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#3

1000/1200лв среден клас!?!? Ай сиктир...

За по-малко пари, има много повече като телефони! Красиви и елегантни устройства, но цената е малоумна! Ми то S8 е на тея пари вече!
Цитирай
#4

Точно в този ценови диапазон са средния клас телефони. 1800+ са високия клас, а останалите китайски боклуци в що годе добра опаковка са под 1000. Нормални са си цените, а и повечето хора не ги вадят в кеш парите, а си ги купуват с планове.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#5

(2017-12-19, 11:11:52)MUFC написа:  1000/1200лв среден клас!?!? Ай сиктир...

За по-малко пари, има много повече като телефони! Красиви и елегантни устройства, но цената е малоумна! Ми то S8 е на тея пари вече!

Такава е тя, вече Big Grin Предпочитам миналогодишен флагман за 7-800 лв. който ще е 2 пъти по-добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

1800++ високия клас???? Та там има 3 телефона значи, и те са повече за дик-енларджмънт , отколкото за евридей юсидж! Lol Lol Lol
Като гледам, високия клас са от 1000 до 1500лв. 1+5T, S8, V30, G6, U11, P10, Mate10, XZ1, iPhone 8...все флагмани, и все там!  Няма как да наредим до тях и Самсунг А8, нали? Grater
А средния клас, аз го виждам в 500-800лв диапазона. И гледайки темите на Самсунг за оплаквания и дефекти, които съставляват 90% от мненията в целия форум, ми е чудно кои са тия "китайски боклуци" под 1000лв, които наистина са боклуци? Щото аз оплаквания от хубавите марки не виждам....а интересно че и пазарния дял прогресира...сигурно щото са боклуци....
Bu Visslar
Цитирай
#7

(2017-12-19, 11:19:50)CuBG написа:  Точно в този ценови диапазон са средния клас телефони. 1800+ са високия клас, а останалите китайски боклуци в що годе добра опаковка са под 1000. Нормални са си цените, а и повечето хора не ги вадят в кеш парите, а си ги купуват с планове.
Това какъв клас е ако може да ми каже някой...[Изображение: 019fb118950f4b75623eb87721a9e2b9.jpg]

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#8

Фактически погледнато цената->характеристики за пресен телефон е нормална. Понеже ако си спомняте S8/S8+ излезнаха на 1550/1650. Note и той беше 1800-1900лв. Да съгласен съм, че цената е висока за среден клас на Самсунг, но вече явно ще е така. Даже S9 така като гледам, вече ще го очаквам на 1000 евро да излезе и той. Big Grin

ПП: А и нека не забравяме нещо, S9 ще излезе евентуално Март месец (поне така се говори), което е нормално ако излезе на цената на Note 8. Тогава разликата ще се върже за А8 и S9 или среден клас и флагман. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#9

Е не мога да я харесам новата тенденция в дизайна на Самсунг и това си е!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#10

(2017-12-19, 13:03:06)Pelikana написа:  Фактически погледнато цената->характеристики за пресен телефон е нормална. Понеже ако си спомняте S8/S8+ излезнаха на 1550/1650. Note и той беше 1800-1900лв. Да съгласен съм, че цената е висока за среден клас на Самсунг, но вече явно ще е така. Даже S9 така като гледам, вече ще го очаквам на 1000 евро да излезе и той. Big Grin

ПП: А и нека не забравяме нещо, S9 ще излезе евентуално Март месец (поне така се говори), което е нормално ако излезе на цената на Note 8. Тогава разликата ще се върже за А8 и S9 или среден клас и флагман. Big Grin

Фактически погледнато виж аналога му от Хуавей без да знам кой е и кажи пак дали цената е нормална.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#11

(2017-12-19, 15:34:27)bobyn написа:  Фактически погледнато виж аналога му от Хуавей без да знам кой е и кажи пак дали цената е нормална.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Да цената е висока, както казах след това. Ама аналога на Хуавей още не е излезнал както и този за който говорим в момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#12

В момента Samsung Galaxy S8+ струва 1200лв., иначе телефончетата са перфектни, и характеристиките отговарят на класа и дизайна е готин, но ако някой мисли да си вземе 1 от 2 най-добре ще е с план, иначе няма смисъл. Тя цената ще падне все пак.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Дизайна на S8/S8+ се ядваше някак си с това издължено тяло основно заради извития дисплей, сега стоя плосък и дълъг дисплей телефона мяса на някое горзно дистанционно .. пък тея заоблени ъгли направо са върха на тъпотията. За цената не ми се коментира, защото се вижда последните 1-2 години на къде вървят нещата, както се казва чесито на будалите !
Цитирай
#14

На мен пък точно дизайна на S8 ми изглежда като на дистанционно. Тук ширината някак си по-пасва на височината на телефона. Имах Мейт 9 с 2.5 D стъкло и това най-много ме дразнеше. Не искам никакви извивки, защото реално не виждам никаква полза от тях а само недостатъци. Първо, че не можеш да си намериш свястно предпазно стъкло, което да не струва 40 лв. и да предпазва целия екран.
Второ, че при падане почти няма шанс да оцелее.
И трето, че за 9 месеца и 10 сменени клавиатури (включително и платени), така и не можах да свикна с писането.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Оляха са с тия цени. Ама като има балами да ги купуват постоянно ще ги вдигат.
Цитирай
#16

не съм някакъв маниак на тема бенчмаркове, но този резултат Антуту 83910 е смешен на фона на цената, която се иска за тези телефони. Явно са насочени към заблудените хорица, дето като видят Самсунг с удължен дисплей и ахват от кеф, въпреки всичко друго. Big Grin

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#17

Тук не става въпрос да си маниак. Или гледаш или не гледаш бенчове. Аз например няма да гледам, независимо дали телефона е 300, 1300 или 3000лв.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#18

Той телефона като не те привлича и все си намираш оправдание да не го купуш, колкото и бенчмаркове да гледаш няма файда. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

Не ме разбра. Пак. И да ме привлича няма да ги гледам.

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#20

Какво има да те разбирам, като не пиша на тебе.
Иначе ще е добре да са подобрили пръстовия отпечатък, защото на стария ми телефон, не беше много бърз, както и на Samsung Galaxy S7 и Samsung Galaxy S7 Edge.
И големия модел няма да се продава при нас http://nixanbal.com/v-balgariya-shte-se-...no-ne-i-a8

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

@bobyn реално телефоните под някаква сума, няма смисъл да се гледат бенчмаркове, но все пак дава някаква представа как ще се представят в ежедневието.

@хазарт той телефона не, че не ме привлича, но си правят майтап с хората с тези цени. До колкото гледах в нета не е много ясно какъв точно е процесора и ГПУ-то , но за тези пари едва ли ще си заслужават според мен. По-добре Г6 за няколко стотака надолу, 5Т или дори С8, да не намесвам китайските "боклуци" Хуауей и Шайоми.

Но нека да излезе да го видим на живо и да съберем някакви реални мнения, па може да се окаже че е някакъв неочаквано голям хит Big Grin

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#22

@mg говоря попринцип, то че няма да се окаже голям хит няма, но поне да си заслужава парите.
Тия телефони са преки конкуренти на Huawei Mate 10 Lite, на който цената е доста по-ниска.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

(2017-12-19, 18:03:00)mg22 написа:  не съм някакъв маниак на тема бенчмаркове, но този резултат Антуту 83910 е смешен на фона на цената, която се иска за тези телефони. Явно са насочени към заблудените хорица, дето като видят Самсунг с удължен дисплей и ахват от кеф, въпреки всичко друго. Big Grin

Ми то на Doogee mix е същия резултат, а телефона e 160 $.
Цитирай
#24

Нищо учудващо в цените те всяка година се вдигат Smile При цена на S8/S8+ 1330 и 1500 лв няма как да ги пуснат за 700 лв....S8 за 1000лв може да се намери в някой гаражен магазин или онлайн магазин и после четем хиляди теми как са отказали гаранцията.......
Цитирай
#25

Не знам какво се учудвате,колеги.Цените са такива каквито са!Който го иска ще го купи независимо от цената,а да не говорим,че във нормални държави където НЕ ти плащат 20 лв. надник за ЦЯЛ ДЕН,а доста повече...можеш спокойно да си позволиш този апарат.Ще бъде доста по-евтин Март,Април и т.н.Сами са лидер в продажбите и си позволяват да го слагат на феновете без вазелин.Въобще не ме учудват цените дори.Като цяло А-серията до сега не е била евтина.Всичките им апарати от А-серията винаги са били с неоправдано висока цена и тези тук не са изключение,но ми е през мигача за цената след като НЯМА да го купувам.Колкото до самите телефони..ми харесват ми,привличащи вниманието с външен вид са и това е безспорен факт.За мен са по-красиви дори и от S8,но пак казвам..това не означава че ще си купя един от тях..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)