Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изкривен телефон ?!?!
#1

Здравейте колеги,
използвам въпросният телефон двусимовия вариант от около 2 години, до сега никакви проблеми, само където не съм доволен от батерията - много бързо пада всяка вечер е на зарядното. Днес реших да си махна кейса да го почистя и с огромна изненада установих че телефона е изкривен ?!?! Въпрос номер едно.... как и на някой случвало ли му се е подобно нещо ?! И въпрос номер две има ли възможност това да мине за гаранционен ремонт ?
Благодаря Ви предварително и весели празници.

П.П. въпрос номер две отпада, тъй като съм го купил на 29-10-2015 Smile))
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го имам почти 2 години за батерията да пада бързо ,но тя е с малък капацитет все пак... а относно въпроса едва ли ще се изкриви/огъне от самосебе си и така пенсонирвай го и нов надали нещо ще може да се направи няма смисъл от ремонти. и да беше в гаранция щеше да отпадне. Покажи една снимка да видим колко е сериозно .

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Да не се е раздула батерията и тя да е деформирала телефона?
Цитирай
#4

Не знам как да кача снимка тук, така че давам линк към http://dox.bg/files/dw?a=88d1bf0eef
Иначе работи си без проблеми, няма проблем и с дисплея всичко е както си беше. Smile
Цитирай
#5

Прилича на телефон, който се носи в заден джоб
Току що погледнах моя, който също е на 2г и не е изкривен
Прилича на твоя единствено по олющеното на куплунга за зареждане.
Цитирай
#6

Точно на това прилича- на изкривен от джоб на тесни дънки, не е задължително да е заден, ако е в преден и в седнало положение също може.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

Аз затова казах, за да не се изкриви в тесни дънки, или да пада от горния джоб на ризата, като се наведеш, да се носи във калъфче (кобурче) на колана извън панталона, ама кой да слуша...

Huawei P8 lite ALE-L21 - В596
Цитирай
#8

Моя за две+ години употреба се криви по диагонал и от двете страни, и от към дисплея и от към гърба... Нося го само по джобовете, на яке, на панталон, винаги с кейс. Не съм забелязал проблеми с работата му, нито резлепено или фуга някъде по корпуса следствие от изкривяването. Споко, и моята батерия е всяка вечер на зарядното, няма как

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#9

(2017-12-21, 11:00:48)NASKQ написа:  Аз затова казах, за да не се изкриви в тесни дънки, или да пада от горния джоб на ризата, като се наведеш, да се носи във калъфче (кобурче) на колана извън панталона, ама кой да слуша...
Аз такива за колaна за смартфони никога не съм виждал, то мaй няма. Имаше преди за малките тип нокия с фенерче.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#10

Пробвай да го огънеш на обратно. В някои случаи се връща. Но ще трябва да спреш да го носиш в задния джоб. На телефончето явно ме му понася.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#11

Подвърждавам за телефон на 1г, носен от женакоято в грдероба си няма дънки, винаги носен в чантата,с твърдо калъфче изкарах го за проверка днес и по диагонал в двата срещуположни ъгъла беше изкривен. Смея да твърдя, че никога не е мачкан, притискан и подобни wtf?
Цитирай
#12

Чувал съм за някои модели, че имат фабрично изкривяване - за да се удари винаги на ръб при изтърване.
Но за този модел ме съмнява да има такава екстра. Просто е мек, като от пластелин...
Оправя се лесно на обратно, с леко усукване с ръце, използвайте гладка плоскост за да го коригирате (поставяйте го след всяко усукване на равна маса или плот за проверка).

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#13

..с противодействие в обратна посока и сила по преценка, а Wink

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)