Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Набиране на Global Beta тестери за Андроид О
#1

Цялата информация на този линк:


http://en.miui.com/thread-1344092-1-1.html
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще видим кога ще го пуснат, тая година се забавиха много. Миналата година за ми5 отдавна имаше халва. Като цяло за ми6 до сега не е имало "затворена" бета така, че ще почакаме и ще видим.
Цитирай
#3

Ами мисля че точно по това време беше пак.
Ще проверя и ще допълня поста.
А и тук става въпрос за глобална.


https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1352465 8ми декември е имало китайска бета вече
Цитирай
#4

И аз говоря за глобалната. Нещо има станаха много устройствата и трудно ги поддържат щом до сега нямаше "closed global beta" за ми6.
Цитирай
#5

За всички Beta съм кандидатствал за Mi6, досега без резултат. Малко е замазване на очите на хората това ми се струва... Може и да наемат хора, а може и просто да карат всички да карат да си мислят, че има почти готов ром.  Visslar

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

В QQi групата "Mi 6 Beta Team Global" за сега сме само 45 човека, което е много малко. Иначе писаха да чакаме орео, но естествено не писаха кога   Big Grin
Цитирай
#7

Е, нали съм постнал ореото. Никой не го е тествал още май
Цитирай
#8

Глобално бета орео още няма.
Цитирай
#9

Мултиром
Цитирай
#10

Дойде.
[Изображение: 549af31e56b9f41032064cd6ab7660be.jpg][Изображение: a6a189163d04bea433d488cdaf443126.jpg]

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Ето линк:
http://bigota.d.miui.com/7.12.28/miui_MI...a8_8.0.zip

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#11

Някакви проблеми с него? Има ли по-нова версия след 2-ри Януари?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

Има по-нова версия от днес 8.1.4 Като цяло няма сериозни бъгове освен малък батери дрейн. Мисля, че за сега не си заслужава нищо ново или подобрено. Ноутификациите ги върнаха на старите, не са новите и по-добри от последните ъпдейти.
Цитирай
#13

Мерси за отговора. Аз сега сложих miui.pro да ги тествам малко тях. Ром-а идва с Magisk 15 вкаран вътре.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

Е това MIUI PRO, по- добре ли е от xiaomi.eu ?
Цитирай
#15

(2018-01-05, 12:37:38)milenorcev написа:  Е това MIUI PRO, по- добре ли е от xiaomi.eu ?

Ами има по-нова версия от Xiaomi eu, затова заложих на него. Е не само, но това ми беше главната причина. Не сменям често ромове на моя основен телефон. Иначе няма  OTA update, така че xiaomi eu е с крачка напред, ако това ти е важно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)