Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A8 / A8+ (A5/A7 2018) е тук. Е и!
#76

Колеги как ви се струва зареждането на телефона?При мен е доста бързо със изключено бързо зареждане.За час качва от 14 до 92 % после забравих да го видя колко му е отнело до 100%.За 3 дни ползване съм доста доволен даже приятно изненадан.По 6-7 часа екран издържа при положение че това са му първите зареждания.Лицевото работи перфектно(само на слаба светлина малко се бави) с шапка без шапка и там съм спрял бързото действие.Пръстовия отпечатак е доста бърз.Сравнявам го с А5 2017.Екрана радва също ,добър ход да върнат ЛЕД известяването.
Цитирай
Аксесоари
#77

Честито!
Ами бързичко си е зареждането, когато не си играеш с апарата. Няма какво да се притесняваш дори и да е активирано "бързо зареждане".
Аз без ЛЕД известие едва дишам, но го разбрах едва като употребих телефон без ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#78

Благодаря,не устоях на офертата.Е живее се и без ЛЕД но е много по комфортно с него.Когато зареждам телефон го държа на офлайн освен ако не чакам обаждане.
Цитирай
#79

Офлайн пък защо?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#80

Най добър заряд и все някой ми звъни и малката щерка по навик взима телефона и тичайки тръгва да ми го носи.
Цитирай
#81

Дай дефиниция на "най добър заряд"?!? Безсмислена гимнастика според мен.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#82

Най бързо ми се зарежда телефона и после издържа повече време .Така си го правя не искам да убеждавам никой в правотата си.За мен това е начина е не го правя на всяко зареждане но повечето пъти да.
Цитирай
#83

здравейте колеги, от 2-3 седмици съм с телвфона и е бетон, доволен съм за сега, дисплеят е много добър, така и въпроса ми е, възможно ли е при отключване с пръстовият да вибрира, защото на всички др телефони е било така и сега, сякаш ми липсва това
Цитирай
#84

Здравейте препоръчайте ми кейс за А8 2018. Притеснява ме стъкления гръб на телефона и незная дали силиконов ще върши работа.
Цитирай
#85

Здравей колега.Силиконов кейс,или гръб,както аз го наричам,ще ти върши чудесна работа.Моят А8 е със такова "чудо на техниката" откакто го купих.Взех го от магазинче,което е срещу магазин АМСО/бул.П.Евтимий/,откъдето взех телефона.В момента нямаха оригинален,беше се изчерпал,та ме пратиха във въпросното магазинче.На кейса се мъдри надпис Roar,пасва идеално,не се пързаля в ръката,изобщо заслужава си.
Цитирай
#86

Аз си взех обикновен силиконов кейс за 2 лв от алито и ми върши перфектна работа. Още когато си купих телефона реших да не му слагам протектор на екрана (просто не ми харесва как седят), но май стъклото на А8-цата не е от най-здравите. Вече имам на 5-6 места драскотини по екрана. На старият ми телефон (също беше без протектор) за 2 години и половина имаше по-малко надрасквания.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#87

На жена ми А8 2018 е с обикновено силиконово гръбче и стъкло в/у целия екран, поръчвал съм ги от АлиЕкспрес за по 2-3 лв. и си е чудесно.
Цитирай
#88

(2018-12-15, 02:23:21)veslav написа:  здравейте колеги, от 2-3 седмици съм с телвфона и е бетон, доволен съм за сега, дисплеят е много добър, така и въпроса ми е, възможно ли е при отключване с пръстовият да вибрира, защото на всички др телефони е било така и сега, сякаш ми липсва това

Не съм виждал такава опция. Вибрира ако е грешен отпечатъка само.

(2018-12-15, 22:56:26)jikata_m написа:  Здравейте препоръчайте ми кейс за А8 2018. Притеснява ме стъкления гръб на телефона и незная дали силиконов ще върши работа.

От ebay може да си поръчаш. Потърси Galaxy A8 case и си харесай. Има PVC(твърди)/TPU(това е силиконов вариант) и дори в комплект със стъклени протектори на прилични цени.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#89

Здравейте и благодаря за съветите Smile Днес обикалях да търся кейс но не намерих в Монтана но ми предложиха 5 D протектор за 30 лв.Гледам в Aliexpres има и кейс и протектори и то на много ниска цена.Въпросът е дали са качествени тези от Aliexpres.
https://m.es.aliexpress.com/item/3291710...05c4f0e160
Цитирай
#90

Стартираният през декември 2017 Samsung Galaxy A8 + (2018), който е бил с Android Нуга наред с последните февруарски пачове за сигурност се очакава да получи и Android Pie: линк

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)