Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+
#1

Не знам дали е проблем в софтуера на телефона или приложението не е оптимизирано за Nougat, но когато заключа екрана със Screen Off and Lock отключването може да стане само с пин или графика, но не и с пръстов отпечатък, лицево и ирис разпознаване. Досега съм го ползвал на всички телефони безпроблемно и съм свикнал с него. Не искам всеки път да натискам power-бутона за да го заключа. Писах отзив към приложението в Google Play, но няма резултат.
Цитирай
Аксесоари
#2

@tsvetan24,ти сериозно ли обвиняваш телефона заради това скапано приложение?После се чудите защо телефоните ви не работят правилно..Smile.Не искам да се заяждам,но имам чувството,че хабер нямате какво правите с тия телефони.Даваш на приложението администраторски права,няма и да проработи по начина,който желаеш.Успех и полека с приложенията,че после много се реве.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

@tsvetan24, не знам как при теб винаги е работело безпроблемно като аз съм го тествал това приложение на S6,S7,S7 Edge и винаги ми е искало пин вместо пръстов отпечатък. Странно.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Здравейте
Днес ми изчезна хоум бутона при заключен екран , не съм включил енерго спестяваш режим.
Как мога да оправя този проблем? Званях на Самсунг съпорт но ми казаха да върна заводски настройки а на мен не ми се прави това, та ако има начин да оправим проблема споделете.
Благодаря предварително
Цитирай
#5

tsvetan24
Не работи нито едно приложение за заключване на екрана, в смисъл нормално. Без значение про, свободно, хакнато. На нугата е така Нищо, че на накои в опциите дават, че работят с пръстов отпечатък и т. н. Аз лично пробвах няколко и все тая. В Руския форум един се беше ам амбицирал и провери почти всички такива приложения, резултата е същия.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#6

(2017-05-05, 13:30:20)ValentinTrendafilov написа:  Здравейте
Днес ми изчезна хоум бутона при заключен екран , не съм включил енерго спестяваш режим.
Как мога да оправя този проблем? Званях на Самсунг съпорт но ми казаха да върна заводски настройки а на мен не ми се прави това, та ако има начин да оправим проблема споделете.
Благодаря предварително

Хоум бутона стои видим само при Always on display. Дори и невидим - бутона е чувствителен на натиск - натисни леко по-силно и ще се появи и екрана ще запали.

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#7

Ясно, ще мина и без него.
Цитирай
#8
Thumbs Up 

(2017-05-05, 13:30:20)ValentinTrendafilov написа:  Здравейте
Днес ми изчезна хоум бутона при заключен екран , не съм включил енерго спестяваш режим.
Как мога да оправя този проблем? Званях на Самсунг съпорт но ми казаха да върна заводски настройки а на мен не ми се прави това, та ако има начин да оправим проблема споделете.
Благодаря предварително

Отиваш на Lock screen and Security>Always On Display>Content to show първата и третата опция е да е видим хоум бутона
Съжалявам но аз ползвам моя телефон на английски и не знам как точно са преведени менютата
Цитирай
#9

Добра вечер на всички. Имам едно питане .
Някой може ли да ми каже как да си изключа вибрацията на уведомленията, но да остане активна за входящите повиквания ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#10

Добра вечер.
По някакъв начин си изключих 3Д ефекта на екрана, а ми харесваше. Вобще не ми го предлага вече като опция при сняна на тапета. Някаква идея какво съм натворил ?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#11

Някои може ли да ми даде съвет какво да променя за да мога да свалям теми или тапети.? Изписва ми това всеки път когато опитам да сваля нещо. Има само няколко по подразбиране и това е ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#12

@ nedelchev nikolai - Имаш ли регистрация в Samsung - иска се за да сваляш теми и икони.
Цитирай
#13

(2017-05-11, 07:42:53)BisVal написа:  @ nedelchev nikolai - Имаш ли регистрация в Samsung - иска се за да сваляш теми и икони.

Имам, да . Имам три смарт телевизора Самсунг и четири техни смартфона. Имам и регистрация, но неще явно не съм направил както трябва .
Редовно получавам имейли за новите им продукти, но....

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#14

Пробвай да си излезнеш от акаунта и отново да се логнеш аз имах същия проблем .
Цитирай
#15

Не става мам.....
Излизнах, пак се логнах. Нов акант направих и пак същото. Явно някъде по настройките нещо съм ограничил. Ама какво е въпроса Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#16

Сега преглеждам настройките , но никъде нищо съмнително не виждам, странна работа.....
Цитирай
#17

(2017-05-11, 08:53:59)martoo написа:  Сега преглеждам настройките , но никъде нищо съмнително не виждам, странна работа.....

Странно е найстина. Получавам известия от Самсунг за влизане в акаунта когато се логна, значи ме виждат в системата. Значи не е там проблема. 
Заради това си мисля, че е някаква настройка. Ама то много нови нещаSmile един бог знае какво съм натиснал и къде Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#18

(2017-05-05, 13:30:20)ValentinTrendafilov написа:  Здравейте
Днес ми изчезна хоум бутона при заключен екран , не съм включил енерго спестяваш режим.
Как мога да оправя този проблем? Званях на Самсунг съпорт но ми казаха да върна заводски настройки а на мен не ми се прави това, та ако има начин да оправим проблема споделете.
Благодаря предварително

Влез в настройките , после на дисплей, след това най ниско долу на always on display ,  и като влезеш там , първото от горе си избери кое да ти се показва на дисплея съдържание за покзване , имаш три опции, бутон за начало и часовник, часовник или информация, или само бутон за начало.
Цитирай
#19

Добър ден. Имам едно питане къо по запознатите с случая.
Защо това е така и ще се променили ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#20

Защото не е активно за нашия регион и едва ли скоро ще бъде.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#21

Някой има ли проблем с камерата? При запис на видео насича отвратително. Има го и при пусната камера при завъртане дори да не е на видео запис.
Цитирай
#22

(2017-05-17, 18:31:12)yasen87 написа:  Някой има ли проблем с камерата? При запис на видео насича отвратително. Има го и при пусната камера при завъртане дори да не е на видео запис.

Ако си сложил карта памет з 2 леа от магазина на ъгълана не очаквай нещо друго... а кой каза за дисплея??? Извит не извит падне ли ...аут... ето го Note 5 за 1500лв стои в шкафа умрял с пръснат дисплей

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#23

Карта с памет няма, а и мислиш ли че ще си купя такава за 2 лева точно за този телефон. Много е як визуално иначе, ама май е само това якото.
Цитирай
#24

Кой знае с кви лайна с говна си го натоварил. Инсталирай си всички ъпдейти и го занули до заводски.  И преди да сложиш приложенията ти пробвай видеото.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#25

Това е несериозно. Има инсталиран скайп, вайбър, олх, и базар. Това ако е натоварване.... инсталирани са всички ъпдейти, редовно премахвам отворените приложения и почиствам кеша. Показва ми 1.4 гб свободна рам. Май тоя телефон е говното не приложениято. Май ще отива в сервиз ако при никой друг не се наблюдава този проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)