Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+
#26

"Редовно премахвам отворените приложения" ... ти май наистина не знаеш как работи андроид.   Това не ти е уиндоус.  Всяка свободна там памет на андроида е един вид загубена рам. То май говното няма да е и телефона в случая.  Килвай му приложенията още и се чуди защо нещо не върви като хората Big Grin

А щом викаш че насича дори само докато гледаш без да си пуснал запис ...рова е друго вече.  Пробвай с wipe data/factory reset

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
Аксесоари
#27

Извинете за спама ама няма ли модератори да направят забележка на този горе, че във всеки пост говори за лайна и говна?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#28

А като направиш клипа и после го гледаш насичания има ли?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#29

Колега, не искам и да знам как работи андроида, но съм на андроид от доста години и това да имам проблем ми се случва за пръв път. Това ми е първи телефон Самсунг, може да не ме харесва нещо  Big Grin Преди него ползвах Сони z3 и не съм имал никакви грижи с него. А ползвам за служебен xperia arc s и той на видео няма проблеми, но ако не му килвам както казваш приложенията няколко дни става доста бавен. Явно при с8 е обратно, след като се прее*ба камерата от килване на приложенията Buga . Не съм загледал дали от начало е имало насичане на камерата, ползвам телефона почти 20 дни и сега чак ми направи впечатление. Каква е разликата между wipe data и това да върна заводските настройки?

Да както насича докато се прави клипа, така и докато го гледам. Едно и също е.
Цитирай
#30

yasen87, пробва ли да върнеш фабричните настройки ?
Цитирай
#31

На камерата да, на телефона не. Ще пробвам и ще пиша дали има ефект.

Пробвах и с връщане на фабричните настройки, пак същата работа. Някакви идеи ?
Цитирай
#32

Може и клипче да качиш за да видим и ние какво точно се случва, щом се проявява при плейване. А на PC пусна ли го да видиш дали се забелязва проблема?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#33

За първи път чувам за проблем с камерата. Днеска пробвах на двама приятели С8-ците нямат никакъв проблем със заснемането и гледането на видеото после. Моят също няма проблем и след връщането на фабрични пак ли го има проблема?
Цитирай
#34

Да и след връщане на фабричните настройки е така. Къде да кача клип, тук не ми дава - Типът файл, който прикачате не е разрешен
Цитирай
#35

youtube Big Grin
Цитирай
#36

https://youtu.be/5-BMytzRvbw
Цитирай
#37

Да ти кажа не виждам нищо не редно при това клатене на ляво на дясно. Ако си снимал на 30 fps де! Ако искаш по-мазно видео включи го да снима на 60 fps.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#38

И аз не виждам нищо нередно......ти го клатиш прекалено много телефона и оптичната стабилизация не може да помогне.
Цитирай
#39

За сега няма да предприемам нищо. На клипа не е толкова осезаемо, колкото като го гледаш на телефона. Ще пробвам и на друг телефон като си вземе някой познат или ще отида до Виваком. От там го купих.
Цитирай
#40

(2017-05-18, 11:29:05)yasen87 написа:  https://youtu.be/5-BMytzRvbw

И аз не виждам нередности. Както подсказа колегата вкл. 60fps и виж как е. При такъв тип движение може да дропва фреймове евентуално ....или ако движението е много бързо може би. Запиши по дълъг клип и на 60fps с вкл. стабилизации и т.н., че този краткия тъкмо да се загледаш и свършва. А и на 60 ще върви по гладко.

Може да каваш тук до 1гб.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#41

Направих нов клип на открито с вкл. стабилизация на 60 fps и е добре. Може би в стаята има прекалено много неща за фокусиране и от там се шашка. Мисля да изчакам по удобно време и място да направя повече клипове и тогава да го мисля. За момента ще е така.
Цитирай
#42

Ако стабилизацията е била изкл. може би е от това.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#43

Здравейте... имам следния проблем... когато гледам клипове в youtube звука ми е добре... но имам 3 телевизии - булсатком TV GO и N3 когато пусна една от тях звука тръгва добре за 1-2 секунди и след това намаля и е много тих... знае ли някой на какво се дължи тази промяна... nova play е по същият начин... много тих звук...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#44

Пробва ли с друг браузер?
Цитирай
#45

Аз съм със huawei и при мене е така звука явно е от самата програма
Цитирай
#46

Здравейте колеги, някой да има проблеми със сензора на натиск ? много често ми се случва или да е адски чувствителен ( сложил съм настройката на най-безчувствен ) или дори сам да се "натиска" и да отключва телефона ?

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#47

(2017-05-22, 11:20:45)luxlux написа:  Здравейте... имам следния проблем... когато гледам клипове в youtube звука ми е добре... но имам 3 телевизии - булсатком TV GO и N3 когато пусна една от тях звука тръгва добре за 1-2 секунди и след това намаля и е много тих... знае ли някой на какво се дължи тази промяна... nova play е  по същият начин... много тих звук...

И при мен се появи въпросният проблем,телевизии не ползвам,но го прави САМО на избрани клипове от тубата...
И веднъж направи ли го,спира ми звука и на музикалния плеър...нямам идея от какво е за сега ,но е адски дразнещо....

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#48

На Mate 9 имам 3 телевизии - Мтел ноу, булсатком и TV GO. Гледам с часове тенис по Мтелската телевизия и по булсатската. Няма никакви проблеми със звука. Същото нещо и в ютуб. Явно проблема не в моб приложения.
Много щеше да ми е интерсно да видя как излиза такава телевизия на С8. Разпъва ли се приложението на 100% на дисплея заедно с извитата част, или там го реже и слага черно.
Ама няма да разбера, шото моят така и не дойде.
Цитирай
#49

Някой знае ли как да сменя, с бутона на Биксби да се отваря друго,по мой избор?
Цитирай
#50

bxActions? Кажи ако върши работа, че нали пуснаха обновяване, което попречи на приложенията да работят.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)