Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+
#51

(2017-05-26, 14:00:48)pockobg написа:  bxActions? Кажи ако върши работа, че нали пуснаха обновяване, което попречи на приложенията да работят.

Май не става нищо
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой да каже на кое приложение да изтрия кеша за да се оправи излизането на повикващия при използване на приложение на цял екран. Отметката е да не излиза на изкачащ прозорец при отворено приложение и въпреки това не излиза на цял екран. Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

(2017-05-26, 13:49:25)milenic написа:  Някой знае ли как да сменя, с бутона на Биксби да се отваря друго,по мой избор?

Ползвам Bixby Remapper и работи нормално след ъпдейтите.
Цитирай
#54

Да, всъщност офтопик за сравнение на флагмани от двете най-известни марки в света не е на-страшното нещоSmile

А моят проблем с смяната на темите си стои и ники не м8же да ми каже защо е така.
Не че е болка за умиране. Не че не мога да си поставя  какъвто искам тапет, но ме дразни, че немога да разбера защо м...му... Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#55

Много бързо ми пада батерията, все пак е още на втори заряд, но без да е пипан пада с 8% за 5 часа. Не е нормално, да не кажа че и 1% не трябва да падне? Има ли нещо което мога да направя за да подобрят това?[Изображение: 96015187c7ea493a19b39c3db8e13c31.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#56

Не е много голям дрейн. Нормално е за андроид ос Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#57

Изчакай още 2-3 цикъла и нещата ще се нормализират. От една страна батерията ще се "разработи", от друга - Андроида ще се напасне/оптимизира. За времето докато спя 7-8 часа батерията пада с 2%.
Цитирай
#58

@tsvetan24, спираш ли wifi,data,gps?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#59

От 11 вечерта до сутринта ми пада винаги с 2%, без да изключвам нищо . След 2-3 цикъла ще се нормализира батерията.
Цитирай
#60

Благодаря, успокоихте ме, че вече бях започнал да му се притеснявам😀

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#61

(2017-05-28, 08:54:25)falio написа:  @tsvetan24, спираш ли wifi,data,gps?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не спирам нищо, но съм настроил автоматично да ми се включва режим "Не безпокойте" от 22 до 6.30ч., както и АОД не е активен през този период.
Цитирай
#62

@tsvetan24, начи има малко напредък Smile едно време на с7 еджа за 7-8 часа с всичко спряно 5-8% изчезваха безследно ( с всичко спряно )
Цитирай
#63

Без проблеми от сутрин до вечер си изкарвам. Аз имам доста потребление, защото всичко ми е на телефон почти не пипам компютъра. На s7 ми изчезваха така както казваш.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Nougat се справя по-добре с оптимизацията на енерго потреблението, сравнен с Marshmallow. С рут можеше да се постигнат сходни резултати, но загубата на гаранцията си е фактор. Дискусията е по-скоро за другата тема Батерията на Galaxy S8 / S8+ - резултати, коментари, съвети.
Цитирай
#65

Здравейте! От вчера и аз станах собственик на черен S8+ от Теленор. След като си го персонализирах и прехвърлих приложенията, които ползвам, реших да го тествам с Antutu 6.2.7 дали ще направи обявените по сайтовете 175 000 точки. Ами не ги направи Sad От първия опит 111 000 точки, от втория 120 000. Рестартирах го, изключвах, включвах и след още няколко теста стигнах рекордните 130 000 точки. Че той предишния ми S7 edge правеше повече. Не мога да разбера какво не му е наред. Дали няма включена някоя опция за пестене на енергия и спъване на процесора?

Siemens C45 -> Nokia 6233 -> HTC HD2 -> iPhone 4 / 4s -> HTC One X -> Samsung Galaxy S5 / S7 edge / S8+
Цитирай
#66

Защо се занимаваш? И без това тия могат да си ги манипулират както им е кеф! Ако си работи нормално няма никакъв смисъл от това.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

Носи го на сервиз. Защо би си купил нов телефон ако не прави два пъти повече точки на Антуту?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#68

Оправих се. В Поддръжка на устройството - Режим производителност промених профила от Оптимизиран на Игра, и пуснах отново Antutu. Резултатът е вече 174 604 точки, което е напълно нормално вече Smile

Siemens C45 -> Nokia 6233 -> HTC HD2 -> iPhone 4 / 4s -> HTC One X -> Samsung Galaxy S5 / S7 edge / S8+
Цитирай
#69

Дишай спокойно.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70
Wink 

Здравейте и от мен. От 1 седмица съм собственик на С8 и съм много доволен. Нямам никакви забележки, но имам един въпрос относно работата с телефона- когато го натоваря с игри браузване и т.н температурата на процесора и батерията стига до 40 41 градуса. При вас получава ли се така?
Цитирай
#71

Ужас. Тръгвам да търся сервиз. Моят телефон е нещо болен.не може да достигне 175000 в Антуту. Най-високият му резултат до сега е бил 173000, ужас...

   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#72

знае ли някой как се премахват често използваните контакти... не искам да ми се показват... на хуавей могат да се трият а на този не мога да намеря подобна опция...

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#73

Задържаш си пръста върху всеки от тях, така се маркират. После горе в дясно има опция да се изтрият. Иначе опция изобщо да не се показват не намерих, май няма.
Цитирай
#74

(2017-06-04, 10:32:04)nedelchev nikolai написа:  Ужас. Тръгвам да търся сервиз. Моят телефон е нещо болен.не може да достигне 175000 в Антуту. Най-високият му резултат до сега е бил 173000, ужас...
Ако няма видим проблем не рискувай с сервиз , телефона никога няма да е същият на 100%.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#75

(2017-06-04, 12:58:19)foxhd написа:  Ако няма видим проблем не рискувай с сервиз , телефона никога няма да е същият на 100%.

Благодаря за съвета колега.
Просто се пошегувах Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)