Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+
#76

Два дразнещи бъга на ,които се натъкнах днес. Първият е с името на града в програмата за времето. Вторият е с Bixby. Когато го отворя прозорецът на YouTube никога не се актуализира и винаги стои една и съща песен, която сигурен съм е много стойностна , но не ми е по вкуса. Тъй като не ме бива в обясненията ще оставя снимките да говорят. [Изображение: 5908a7a5fe89e439a7a2c9703cac3f85.jpg][Изображение: 36d7cefea52e2953e1a1c6faf0c0c6ba.jpg][Изображение: 2a79acb76daad92db0e027acff8af967.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Да това с името на града е дразнещо наистина.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#78

Тази песен и при мен стои закачена най-горе

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

За името на града съм пуснал рипорт - има опция в менюто за докладване на грешки. Направете го и вие, та да станем повече недоволните. За песента в Биксби същото - вероятно е платена реклама, или нещо подобно...

HTC EVO 3D, ROM: стоковия , Андроид версия: официалната 4.0.3.
Asus Fonepad JB 4.1.2, Samsung Galaxy S4; Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S10
Цитирай
#80

Това с града предполагам е защото сте позволили сама програмата да ви определя местоположението. Спрете го и си задайте ръчно града, би трябвало проблема да изчезне. 
Аз съм на Комнет интернет доставчика и въпреки, че съм в София куп програми години наред ме показваха, че съм в Бургас. Явно ай пи-то засича, а то е на бургаски доставчик. 
А това за чалгата на екрана няма да го коментирам. Ще бъде много нецензурно и ще ме изгонят от форума.  Yikes
Цитирай
#81

Пише, че не можело без gps. Може би през gps си засича по тия станции.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#82

(2017-06-04, 21:13:45)Marto.g написа:  Пише, че не можело без gps. Може би през gps си засича по тия станции.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Не е само през GPS, функцията Място на Андроид ползва и ай пи адреса. 
Пробвай в къщи в апартамента, да видиш, че пак ще те засече къде си. А у вас в стаята няма GPS, освен ако не си до прозореца. Все пак, за да види сателитите му трябва широка видимост към небето.

Гледам на синята картинка, че отгоре пише Градове. Не може ли да се избере ръчно оттам град и да се запомни, като настоящ?
Цитирай
#83

(2017-06-04, 21:26:31)hollyshit написа:  Гледам на синята картинка, че отгоре пише Градове. Не може ли да се избере ръчно оттам град и да се запомни, като настоящ?

Това беше едно от първите неща, които пробвах. Колкото до другия проблем засега не намирам нищо подобно в търсачката и YouTube. Ако някой намери нещо нека да го сподели.[Изображение: 11a4fa8f53adc7dbbda25bc8488b4cc7.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

(2017-06-04, 21:10:43)hollyshit написа:  Това с града предполагам е защото сте позволили сама програмата да ви определя местоположението. Спрете го и си задайте ръчно града, би трябвало проблема да изчезне. 
Аз съм на Комнет интернет доставчика и въпреки, че съм в София куп програми години наред ме показваха, че съм в Бургас. Явно ай пи-то засича, а то е на бургаски доставчик. 
А това за чалгата на екрана няма да го коментирам. Ще бъде много нецензурно и ще ме изгонят от форума.  Yikes
Да но явно ти не излизаш от София. А аз често пътувам и искам да ми актуализира дестинацията.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#85

(2017-06-04, 23:04:14)Passenger8468 написа:  Това беше едно от първите неща, които пробвах. Колкото до другия проблем засега не намирам нищо подобно в търсачката и YouTube. Ако някой намери нещо нека да го сподели.[Изображение: 11a4fa8f53adc7dbbda25bc8488b4cc7.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Проблема беше решен ако може така да се каже, като смених widget-a с weather live. Сега остава другият дразнещ бъг с Bixby и YouTube



Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

@ Passenger8468 - пробвай да пишеш на латиница...
Цитирай
#87

@Passenger8468 Според мен проблема с времето е просто защото доставчика е The weather channel, а не Accuwеather (който беше в досегашните samsung-и ) или Weather underground (който лично аз предпочитам, понеже е супер точен и подробен и у нас и по света) .. The weather channel не ни бръснат много.. така да го кажа.. за България не се стараят..
Цитирай
#88

Напълно е възможно да си прав. Сега умувам в/у другия бъг Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Продължаваме напред. [Изображение: a119e3a847620f1dca79c4d0a86d017f.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

Снощи си резетнах телефона. До преди това като натиснеш средния бутон ми излизаше тази опция на Google която ми търси за определено думи и имена и после директно намираше информация за тях. След резет, ми се отваря само Google Now с този бутон и не мога да разбера как да върна статия вариант?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#90

Колеги, как се влиза в odin менюто да го вържа с компютъра на s8?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

(2017-06-06, 20:51:06)Marto.g написа:  Колеги, как се влиза в odin менюто да го вържа с компютъра на s8?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Значи, гасиш телефона. 
Държиш с едната ръка бутоните Bixby и Volume намаляването и не ги пускаш, с другата ръка натискаш бутончето за пускане на телефона и го държиш за кратко, докато извибрира и се пусне телефона. 
Пробвай, а ако не успееш го повтори, ще стане накрая. Ще ти напише Download mode.
Цитирай
#92

После пак ли веднъж волюм нагоре?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Благодаря колега.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

(2017-06-06, 21:09:20)Marto.g написа:  После пак ли веднъж волюм нагоре?

Не, доколкото помня се пипваше Volume долното, за да влезнеш в Download mode.
Цитирай
#94

Ясно. Като дойде ще се разправям. Благодаря.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

Въпреки че никой не отговаря на нов въпроси (явно са сложни), но аз продължавам с писането. Защо след резет на телефона и съответно си ми възстанови всичко снимки и видеа в галерията, сега видепклиповете не тръгват. Опитва се да изтегли нещо от Интернет и ми казва че Няма връзка, а то ако има?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#96

Аз вчера резетвах и възстанових със смарт суич и видеата вървят, явно има нещо специфично при теб, което едва ли някой ще знае какво е.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#97

(2017-06-06, 12:39:36)Passenger8468 написа:  Проблема беше решен ако може така да се каже, като смених widget-a с weather live. Сега остава другият дразнещ бъг с Bixby и YouTube



Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Това е ново приложение което си дръпнал ли ?

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#98

Да. Днес разговарях и със представител на Самсунг България. Това ,което обясниха беше, че реално проблемът не е в телефона ,а във въпросните приложения и, че са запознати. Просто трябва да се се изчака ъпдейт. Също така ми предложиха ако искам да ми направят дистанционна диагностика на телефона ,което е излишно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#99

Здравейте на всички,
Искам да напомня за моят проблем с изтеглянето на теми и тапети от приложението в телефона. Дълго време не можех да разбера как да го поправя и накрая реших да се свържа с Самсунг България. От там, чрез дистанционо свързване проблемът беше решен за около 5 минути от служител на име Благовест. Още веднъж му благодаря и препоръчвам на всички, които имат проблем да се свържат с Самсунг България.
Изключително отзивчиви хора с професионален подход !

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Как стана дистанционното свързване - чрез Samsung members ли?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)