Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Да с нея... не съм слагал друга. Просто пренаредих и се оправи.
Цитирай
Аксесоари

Значи основния проблем е с нея,с клавиатурата на Самсунг,след ъпдейта тя губи английския и затова имате неволи с Влади.Ако аз бях така нямаше да имам грижи ,защото ползвам друга клавиатура(SwiftKey),но понеже ползвам опцията "Защитено стартиране" при мен след рестарт се задейства пак самсунгската(не другата) и пак проблем ,няма английски Smile  .Мисля,че този бъг е и при BGL(тоест глобален е),но тези ,които участват във форума и са ъпдейтнали,ползват друга клавиатура и не ползват опцията "Защитено стартиране" т.е няма проблеми при тях.Шерлок Холмс в действие Angel

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

С американската версия няма такива ядове Smile

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-06-05, 21:12:58)felipe написа:  Значи основния проблем е с нея,с клавиатурата на Самсунг,след ъпдейта тя губи английския и затова имате неволи с Влади.Ако аз бях така нямаше да имам грижи ,защото ползвам друга клавиатура(SwiftKey),но понеже ползвам опцията "Защитено стартиране" при мен след рестарт се задейства пак самсунгската(не другата) и пак проблем ,няма английски Smile  .Мисля,че този бъг е и при BGL(тоест глобален е),но тези ,които участват във форума и са ъпдейтнали,ползват друга клавиатура и не ползват опцията "Защитено стартиране" т.е няма проблеми при тях.Шерлок Холмс в действие Angel

Хм, аз не съм активирала "защитено стартиране". Убягва ми смисъла как помага  "в случай, че телефонът е загубен или откраднат" .... нали е заключен и след изключване/включване - пак ще е заключен.  Huh Пише, че някои приложения го изискват (при синхронизиране на мейл), ако приложение го изисква - ОК. Аз до сега не съм го и изключвала Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Колеги, при мен проблемът с накъсването на slow motion видеото така си и остана. Без значение дали записвам във вътрешната памет или картата, все има моменти, при които забива. При вас как е?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Аз не забелязвам да накъсва.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Много дразни, пуснаха хиляда ъпдейта с поправки за камерата и продължава да е зле slow motion-a, а това е едно от най-важните възможности на камерата на този телефон...

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Пуснах едно клипче от преди малко в др. тема. Не винаги насича, днес обаче - като, че ли да.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-08-12, 20:15:21)alexander_sirakov написа:  Много дразни, пуснаха хиляда ъпдейта с поправки за камерата и продължава да е зле slow motion-a, а това е едно от най-важните възможности на камерата на този телефон...

Сещам се преди и аз го имах тоя проблем, но с едното обновяване уж го изчистиха. Сега набързо пробвах .... май не е като преди засичането. Не е като преди на случаен принцип ами почти постоянно. Трябва да опитам на вън как ще изглежда. А това че видеото става доста затъмнено още не е оправено също.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Здравейте, след последния ъпдейт, когато получа ново известие не е в крайния ляв ъгъл, а едно празно и след него. Ако може някой да ми помогне с този малък проблем, ще му бъда благодарен.
Цитирай

Направи скрийншот.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Каква е тази лента до навигационните бутони? Защо я има и какво прави?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това прилича на Samsung Pay...при първо стартиране след ресет по принцип излиза тази лента за Samsung Pay.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-08-16, 08:01:09)divna написа:  Направи скрийншот.

Колежке, не знам каква ти е целта... в сайт за телефони да си слагаш разголени снимки, но ако това целиш... о'кей.
Напиши ми на лично телефонния си номер, да ти звънна и да излезем довечера или утре на питие Smile
Тамън ще тестваме и VoLTE-то на твоя телефон Smile

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

Малко плажно настроение, спокойно, не си застрашен ...и да продължаваме по темата Smile При мен VoLTE, не е активно. Предполагам, защото съм на корп. договор и ще се активира едва с преподписването му ... Така беше и с 4G ...хората отдавна го ползваха, а ние ... след преподписването на договора. Не ми беше залипсвал особено, но политиката им към големите клиентие ... е "специфична"  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-08-16, 11:37:51)divna написа:  Малко плажно настроение, спокойно, не си застрашен ...и да продължаваме по темата Smile При мен VoLTE, не е активно. Предполагам, защото съм на корп. договор и ще се активира едва с преподписването му ... Така беше и с 4G ...хората отдавна го ползваха, а ние ... след преподписването на договора. Не ми беше залипсвал особено, но политиката им към големите клиентие ... е "специфична"  Big Grin

Хубаво,щото гледам вдигаш настроението и на колегите.  Lol И да ти стане активно,не ти го препоръчвам,хаби ток излишно...поне при мен.На тоя етап ми е безполезно и иконката в статус бара ме дразни,както казах и ток ми хаби излишно,та съм го спрял.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Казват ,че VoLTE ще запази батерията,понеже го няма това превключване по време на разговор между 4 и 3 G
Цитирай

Аз също не усещам разлика повече от 2% на ден с включено /изключено VoLTE.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
[-] 1 потребител изказва благодарност на naskox за това мнение:
  • lost in
Цитирай

То зависи и колко говори човек. Аз говоря много малко и за кратко. Няма да усетя осезаема разлика Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • lost in, naskox
Цитирай

С двусимов 955FD съм от една година и все още нямам ъпдейт за 8... телефона ли е фалшив или двусимовите все още чакат...

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2018-08-20, 11:32:33)luxlux написа:  С двусимов 955FD съм от една година и все още нямам ъпдейт за 8... телефона ли е фалшив или двусимовите все още чакат...

CSC?

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

(2018-08-20, 12:16:02)bnn написа:  CSC?
Не знам какво е CSC[Изображение: 9b676d8cc2db3761172945ea39960924.jpg][Изображение: a2f38e79ccda144388536be6aa1ddaae.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2018-08-20, 11:32:33)luxlux написа:  С двусимов 955FD съм от една година и все още нямам ъпдейт за 8... телефона ли е фалшив или двусимовите все още чакат...

Двусимовите нищо не чакат, имат си ъпдейти регулярно.
На твое място бих процедирал по следния начин. Инсталирам от Гугъл маркета
 Antutu Benchmark и пускам да тества. Ако изкара около или над 200 000 точки, значи телефона е оригинален и може да се действа с ъпдейта. После влизам тук и свалям това:

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...GH/228407/
Инсталирам го с приложението Один и всичко си идва на мястото.
[-] 2 потребители изказват благодарност на hollyshit за това мнение:
  • divna, luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 12:33:41)hollyshit написа:  Двусимовите нищо не чакат, имат си ъпдейти регулярно.
На твое място бих процедирал по следния начин. Инсталирам от Гугъл маркета
 Antutu Benchmark и пускам да тества. Ако изкара около или над 200 000 точки, значи телефона е оригинален и може да се действа с ъпдейта. После влизам тук и свалям това:

https://www.sammobile.com/firmwares/gala...GH/228407/
Инсталирам го с приложението Один и всичко си идва на мястото.
Фалшив е... не изкара 200 000...[Изображение: 79b1ce66bcd7a90aa52dff04f01e1554.jpg][Изображение: 66a54410b20d286a3ac18dc05f88b60d.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Не бързай с изводите. Трябва да огледаш внимателно настройките, дали няма пуснати енергоспестяващи функции, режима. Изчисти кеша, затвори ръчно всички отворени приложения, рестартирай телефона и свържи само wi-fi. После, след 3 мин. пак пускаш бенчмарка и не пипаш нищо до края. После докладваш тука резултата. Давай!
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • luxlux
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)