Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

И да е добре истинал,процесора трябва да е спокоен преди теста.
П.с.И само да вметна,че ако е реплика повече от 60К не може да изкара.Един приятел има реплика и сме го тествали многократно.Даже забива по някога по време на теста
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
Аксесоари

(2018-08-20, 13:25:31)lost in написа:  И да е добре истинал,процесора трябва да е спокоен преди теста.
П.с.И само да вметна,че ако е реплика повече от 60К не може да изкара.Един приятел има реплика и сме го тествали многократно.Даже забива по някога по време на теста
Още по зле е... а и се оказа виетнамски...[Изображение: 387bb48f670c01ea5583959e9e7d2d18.jpg][Изображение: 23972b0308f1db46245ab97dd8e1d74e.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Преди време обсъждахме точно това. Като не се подготви добре телефона за бенчмарка изкарваше по спомени точно около 170 хил. точки. След подготовка около и над 200 хил. точки.
Точно за това ме навява на мисълта, че телефона на човека си е абсолютно оригинален. Ментаците, каквито и да са не могат да постигнат даже и близки до тези стойности от 170 и нагоре хил. точки.

(2018-08-20, 13:41:36)luxlux написа:  Още по зле е... а и се оказа виетнамски...

Всички оригинални телефони са правени във Виетнам. Не се плаши. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 13:42:11)hollyshit написа:  Преди време обсъждахме точно това. Като не се подготви добре телефона за бенчмарка изкарваше по спомени точно около 170 хил. точки. След подготовка около и над 200 хил. точки.
Точно за това ме навява на мисълта, че телефона на човека си е абсолютно оригинален. Ментаците, каквито и да са не могат да постигнат даже и близки до тези стойности от 170 и нагоре хил. точки.


Всички оригинални телефони са правени във Виетнам. Не се плаши. Wink
След като е оригинален защо нямам ъпдейт... имам един 7 edge преди месец се ъпдейтна но е едносимов...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

(2018-08-20, 13:47:45)luxlux написа:  След като е оригинален защо нямам ъпдейт... имам един 7 edge преди месец се ъпдейтна но е едносимов...

Случват се тези аномалии, особено на апарати купувани в Азия за разни далечни държави, а после вкарвани у нас по незнайни пътечки с цел избягване на мито.
Като им сложиш нашенска сим карта и регионалните номера (CSC) се побъркат отвсякъде. Съответно и ъпдейтите не тръгват. Носили са ми разни такива различни модели апарати на Самсунг, да ги борим и след ъпдейт с Один и връщане към заводски настройки всичко се оправя и започват да се ъпдейтват по въздуха през месец-два, както другите телефони, произведени за Европа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hollyshit за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 13:55:43)hollyshit написа:  Случват се тези аномалии, особено на апарати купувани в Азия за разни далечни държави, а после вкарвани у нас по незнайни пътечки с цел избягване на мито.
Като им сложиш нашенска сим карта и регионалните номера (CSC) се побъркат отвсякъде. Съответно и ъпдейтите не тръгват. Носили са ми разни такива различни модели апарати на Самсунг, да ги борим и след ъпдейт с Один и връщане към заводски настройки всичко се оправя и започват да се ъпдейтват по въздуха през месец-два, както другите произведени за Европа.
Ами ще го оставя така и ще си чакам Нота... Благодаря на всички...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Дишай спокойно Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 12:17:40)luxlux написа:  Не знам какво е CSC[Изображение: 9b676d8cc2db3761172945ea39960924.jpg][Изображение: a2f38e79ccda144388536be6aa1ddaae.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

BGL/BGL/BRI - Някой се е опитвал да сменя CSC-то на телефона и за това не получаваш ъпдейти.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bnn за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 15:46:33)bnn написа:  BGL/BGL/BRI - Някой се е опитвал да сменя CSC-то на телефона и за това не получаваш ъпдейти.
Беше ми вчупено стъклото и го сменяха но когато ми върнаха телефона беше в състоянието което им го дадох... а когато го купих аз си го разопаковах и първоначално беше на китайски...

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Ъпдейтни го с Один, не виждам да имаш реално проблем, аз никога не чакам ъпдейти по OTA.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

То добре но не знам как се ъпдейтва с один... сега се обадих на магазина от където го купих и отговора беше че е от китай и по бавно идвал ъпдейта... ще го чакам... не ми се рискува с нещо което не е в моята компетентност... проблема е че и на приятелката ми съм взел същият и тя мрънка че съм подарил реплика...
(2018-08-20, 16:31:58)alexander_sirakov написа:  Ъпдейтни го с Один, не виждам да имаш реално проблем, аз никога не чакам ъпдейти по OTA.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

Аз бих си стоял на Андроид 7,0. Особено ако не ми прави проблеми! По добре му направи един ресет нещо ако се е забавил и си в играта.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

Нямам никакви проблеми... самолет е... но жените искат новото... ще търся някой клип как се прави с один и поне нейния ще ъпдейтна... ако се справя и моя...
(2018-08-20, 16:53:35)pockobg написа:  Аз бих си стоял на Андроид 7,0. Особено ако не ми прави проблеми! По добре му направи един ресет нещо ако се е забавил и си в играта.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай

И аз. Не мога и не мога нещо да го харесам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • luxlux
Цитирай

(2018-08-20, 16:36:53)luxlux написа:  То добре но не знам как се ъпдейтва с один... сега се обадих на магазина от където го купих и отговора беше че е от китай и по бавно идвал ъпдейта... ще го чакам... не ми се рискува с нещо което не е в моята компетентност... проблема е че и на приятелката ми съм взел същият и тя мрънка че съм подарил реплика...
Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Форумът ни е много хубав и трябва само малко разглеждане на темите, за да си ОТГОВОРИШ на незнанието. Успех!

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Напоследък( 2-3 седмици) забелязвам някакво забавено реагиране на на дисплея. Конкретно в някой сайтове които са нужни примерно по финни докосвания отбелязване на отметки(натискане върху отметката), отбелязване на полета.

Или не реагира от първия път а чак от втория/третия опит другия вариант е трябва да увелича (с пръсти) екрана за да отбележа правилно отметката.

Преди не го правеше това, въпреки миниатюрните иконки/полета/отметки винаги е реагирало моментално и точно. А сега нз какво се случва?


Пробвах да го рестартирам, почистих го от ненужни файлове, приложения, показва,че работи идеално телефона.

Главно използвам CHROME за браузер ако има значение.

ДА ли е от някой последен ъпдейт или просто не си го обяснявам. Имах спомен за С4 имаше едно калибриране на дисплея или нещо подобно, служеше за подобряване на чувствителността на дисплея ако не се бъркам, някакви съвети?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Няма нужда от калиброване дисплея. Всичките ти ядове са от Хрома.
Цитирай

Или ако си с протектор. А ако ли не ...дисплея може да има някакъв проблем.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Нали имаше тест за участъци от дисплея които не са чувствителни, но не помня как ставаше, някой може да каже да пробва ако не е протектор. Виш и с друг браузър въпреки че аз нямам такъв проблем.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И на мен ми звучи, като проблем с протектора, ако има такъв. Ако няма - трябва да се види как е чувствителостта извън хром.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-08-21, 12:29:54)Marto.g написа:  Нали имаше тест за участъци от дисплея които не са чувствителни, но не помня как ставаше, някой може да каже да пробва ако не е протектор. Виш и с друг браузър въпреки че аз нямам такъв проблем.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Сервизното меню на Galaxy серията е *#0*# .Там може да си тестваш дисплея.
Същото важи и за проверка за оригиналност, ако не е Samsung Galaxy, при набиране на *#0*# няма да влезе в сервизното меню на Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Castroni за това мнение:
  • divna
Цитирай

(2018-08-21, 15:21:57)Castroni написа:  Същото важи и за проверка за оригиналност, ако не е Samsung Galaxy, при набиране на *#0*# няма да влезе в сервизното меню на Самсунг.

Аз съм виждал скъп ментак на S8, дето влиза с този код в сервизното меню, ама после имаше разлики.
Някои от сензорите ги пипваш и нищо не се случва.
Цитирай

След последният ъпдейт - Security patch-a за август (VVT), LED индикатора не работи. Някой с подобен проблем или решение?
Цитирай

(2018-08-23, 08:53:32)buci написа:  След последният ъпдейт - Security patch-a за август (VVT), LED индикатора не работи. Някой с подобен проблем или решение?

Виж дали не е изключен от настройките.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-08-23, 08:53:32)buci написа:  След последният ъпдейт - Security patch-a за август (VVT), LED индикатора не работи. Някой с подобен проблем или решение?

Моят се беше бъгнал при зареждане. Не показваше червена светлина.
Рестартирах телефона и се оправи. Не съм с вивателския, но с пача за август.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)