Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

(2018-10-21, 09:00:31)arrogant написа:  Колеги, имам следния проблем.
По принцип използвам Quick PIC, но реших да дам шанс на стоковата галерия. Когато обаче сваля някоя снимка от интернет или от облак тя не се появява в галерията. Трябва да рестартирам телефона, за да се появи.
Има ли решение на това или да я забравям за винаги тая галерия?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

При мен няма проблем

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
Аксесоари

Въпросът ми не беше кой няма проблем, а как да го реша ако знае.
И да уточня - като правя снимки или скрийншотове се показват веднага. Само при сваляне е проблема.

P.S. Всъщност проблемът го има само като свалям снимки от pcloud. Странно.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

arrogant Направи скрийншотове на настройки/приложения/ галерия! Там да видим всички настройки!

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Сещам се за триене на данни на приложението. Съответно може и да деинсталираш актуализациите на приложението.
Аз това бих направил.
Друг вариант - при ресет на телефона, ако направиш сега или при надстройване с андроид 9, да провериш пак галерията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

Здравейте,

Проблемът с по-слабия обхват на LTE беше дискотиран назад в темата, но не разбрах какво е решението.
От около месец сигналът ми на 4G почти навсякъде беше на 3 чертички, а ако обърна на 3G се запъляаше на макс. От преди седмица вече 4G-то е предимно на 2 черти, на 3G е на 3 черти и ако мина на 2G обхвата се запълва.
Не съм изтървал телефона. Може би е съвпадение, но проблемът съвпадна с обновяването от 1.09. Понякога и на 4G се запълва напълно, т.е. не винаги сигналът е под максимума. На A1 съм.
Цитирай

Спрях опцията и ми се изтри мрежата от често използвани. Сега по никакъв начин не мога да я добавя отново. Рестарти, пускане спиране на опции, мрежи нищо...[Изображение: 8ebf7341db424821b6ef7f6b0a17bacd.jpg]
Цитирай

Няколко пъти като се върже към нея, би трябвало да се появи. То си го и пише.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Мислиш ли че не го прецъквах 1000 пъти и отделно 100 пъти през деня като го ползвам. И на следващия ден пак отново. Е тва ако не е често използвана мрежа незнам.
Цитирай

Пробвай да я забави и да я добавиш отново (с паролата) - все едно е нова мрежа. След това имай търпение няколко дни Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

И това няма ефект...
Цитирай

CRJ5 кацна за Мтел.
Цитирай

Най накрая днес някакси ми се добави като предпочитана мрежа Wi-Fi -я в къщи. Като излезна навън не се спря сам, само се разкачи. Изключих го ръчно и вечерта като се прибрах се включи самостоятелно. Спрени са ми местоположение и мобилни данни.
Цитирай

При мен се случи абсолютно същото. Иначе улесняваща опция.
Цитирай

Здравейте колеги исках да попитам някой имал ли е проблеми с С8+ постоянно да вади pop-up за moisture detected понеже моя почна да го вади тоя Pop-up почти всеки път щом го извадя от зарядното и трябва рестарт а някога дори след рестарта да я няма грешката не иска да се зарежда и дори от уин-а не иска да се засече за да се прехвърлят файлове и мисля да го връщам във гаранция евентуално.
Цитирай

Пробвай с нещо да почистиш порта. Моя правеше така след като престоя 20 мин в басейн. 1 седмица ми излизаше грешката докато не почистих порта. Бъркаш с нещо тънко и що годе меко за да не го нараниш. Може да пробваш и на вулканизатор малко въздух да пръснеш вътре. 90% ще се оправи.
Разбира се ако не става го прати в сервиза. Ще го оправят , но дано не те оставят месец без телефон.
Цитирай

Ами аз най вероятно ще се сбогувам с него и ще го пратя в сервиз и ще се насоча към друг въпреки,че нямам идея какъв би могъл да е .Факт имаше боклуци в порта и го изчистих така,че да лъсне и спирт леко го изчистих и разликата е ,че поне след рестарт се зарежда а преди беше стигнал до такова положение,че след безброй рестарти разлика няма .След factory reset вече след почти всеки рестарт се зарежда,но си бие тая грешка постоянно и все още не се засича от уин-а за съжаление,
Надявам се да одобрят гаранцията понеже има леко олющено от кейс-а отстрани и отдолу и по екрана има микродраскотини на 1-2 места от ключета за съжаление та надявам се да не са голям проблем.
Цитирай

Супер много се дразня. Лесен режим се изключва сам. Тъпа работа. Вече не знам за кой път го активирам и след известно време пак ще спре..
Цитирай

От тук ли се самоизключва:

[Изображение: 24043510.jpg]

Или тук си е включено, но забравя, че мрежата е често използвана?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

На някой да му е излизало съобщение,че му е изтекъл лиценза на KNOX?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-11-05, 15:16:49)denko1 написа:  На някой да му е излизало съобщение,че му е изтекъл лиценза на KNOX?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Най вероятно ползваш нещо с knox developed key или каквото там беше - adhell, theme control.. На всеки 3 месеца лиценза изтича.

Изпратено от моят AGS-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Благодаря, да ползвам package disabler, не можах само да разбера това проблем ли е а изтичането?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли как мога да си направя bixby като ме събужда, да ми казва времето? Аз съм го направил и то го прави, но мисля че през ден ми казва времето. В другите дни, през ден някакви новини или нещо такова, май и то не знае какво ми казва :Big Grin

Или явно имам някакви известия и то се чуди какво да прави?
Цитирай

(2018-11-07, 21:02:29)galaxyhopper написа:  Някой знае ли как мога да си направя bixby като ме събужда, да ми казва времето? Аз съм го направил и то го прави, но мисля че през ден ми казва времето. В другите дни, през ден някакви новини или нещо такова, май и то не знае какво ми казва  :Big Grin

Или явно имам някакви известия и то се чуди какво да прави?

На мен алармата ми като ме събуди ми казва времето Big Grin

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Не съм се уточнил. Искам метереологичното време да ми казва само. Днес сънен успях да го разбера, че нямало новини и млъкна, след като ми каза часовото време. Малко изродче, почна да ме дразни. :Big Grin
Цитирай

Не знам,ама я кажете на Bixby - Can you rap for me?Баси лудия асистент Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)