Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
#1

Здравейте, някой да има таблета от заглавието? Ако може да сподели малко повече за него защото съм му хвърлил око да го взема. Ще бъда благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега! От една седмица имам въпросния таблет и съм доволен от него. Компактен е и удобен за ползване. Няма проблем със свързването с 4G, държи сигнала добре. Като база за сравнение използвам стария ми таблет Lenovo Yoga 10 HD+. Използвам едни и същи приложения и на двата таблета и Huawei се държи много по добре. Там където Lenovo-то лагва и се бави Huawei няма никакви проблеми. Единствения недостатък за мен по лошия звук на Huawei спрямо старото ми Lenovo. Камерата не е нищо особенно. Добро, бюджетно таблетче. Лично аз съм доволен.
Весели празници!

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#3

(2017-12-28, 12:58:26)gogo333 написа:  Здравей колега! От една седмица имам въпросния таблет и съм доволен от него. Компактен е и удобен за ползване. Няма проблем със свързването с 4G, държи сигнала добре. Като база за сравнение използвам стария ми таблет Lenovo Yoga 10 HD+. Използвам едни и същи приложения и на двата таблета и Huawei се държи много по добре. Там където Lenovo-то лагва и се бави Huawei няма никакви проблеми. Единствения недостатък за мен по лошия звук на Huawei спрямо старото ми Lenovo. Камерата не е нищо особенно. Добро, бюджетно таблетче. Лично аз съм доволен.
Весели празници!

 Здравей, как се провеждат телефонни разговори с таблета, защото сложих сим карта, контактите ми излезнаха, но като искам да набера някой ми изписва, че не може.
Дай съвет, помощ от публиката както се казва.
Цитирай
#4

Колега по принцип четох в руски форуми че може с точно този модел, но аз лично не съм пробвал, защото ми е адски неудобно. Ако в таблета си поставил сим карта,  която е само за мобилен интернет, то тогава няма как да провеждаш разговори. Трябва да е нормална сим карта.  Контактите ти излизат заради синхронизацията с гугълския ти акаунт. Ще пробвам и ще ти пиша.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#5

Много слаб таблет, като го сравнявам със T1 8.0. Бързо падаща батерия, често забива и се рестартира сам. Разочарован съм, купих го от Англия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)