Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

При хард рисет излиза с червено Failed to mount / preload (No such file or directory)
#1

Здравейте колеги,

Първо да кажа - аз съм от неразбиращите. Телефонът ми следователно не е пипан - един път му е правен хард рисет, когато го бях задръстил и исках да започна на чисто, така да се каже, но тогава всичко беше нормално. Затова и сега, тъй като телефонът започна за се забавя много, да се рестартира сам от време на време, да забива и аз смело тръгнах отново към хард рисета... НО греда.

Започвам с това, че плътно следвам следното видео в youtube - https://www.youtube.com/watch?v=D8xzjefPNUM

първо, още когато натисна трите копчета едновременно, вместо както на човека в youtube да се включи директно екрана за рисет, на мен ми се появява човечето на андроид и дава че парви system update. След това все пак излиза рисет екрана, давам да рисетне и вместо както е при него да попита дали да изтрие всичко, мен ме пита искам ли да рикавърне Andriod след рисета. Казвам ДА, тъй като май нищо не прави като кажа НЕ.
 След това започва да трие - излиза съответния надпис в червено - Failed to mount / preload (No such file or directory) и все пак отдолу изписва, че датата е изтрита.
След това телефонът се рестартира и всичко е уж точно, все едно рисета е минал добре, но отново леко забива, бави се и си мисля, че нищо не е станало, освен да ми изтрие датата...

ТА - някой може ли да ме ориентира какво да направя. Моля, ако имате желание да помогнете, обяснявайте като за неразбиращи... Благодаря предварително на всички отзовали се. Обичам си 4ката и хич не искам да я сменям...
Цитирай
Аксесоари
#2

Погледни тази тема и виж дали случая ти има нещо общо:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87363

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3
Big Grin 

Много благодаря... без да описвам, че ми дава downloading екрана, когато не може да стартира, но сте се сетили. Аз не бях обърнал внимание на този екран, тъй като само един път беше излизал, но напоследък доста честичко почна да излиза, започна много да забива, много повече отколкото преди хард рисета, и сам да се рестартира.... Така че всички симптоми си има телефончето...

Както и да е - купувам и инсталирам програмката, която сте препоръчали - иска 2,99 - дано го закрепи. Точно се бях изкушил за Note 8 - нали моят сдаде багажа точно преди Боксинг дей - викам, ето знак от съдбата, че трябва да си взема новата 8ца... Big Grin 

Но наистина съм си привързан към 4ката, да не говорим че това е последният Note май, на който може да се вади батерията и аз винаги си имам резервна и това ме е спасявало много пъти.

Както и да е - исках да кажа - благодаря и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ Smile Ще пиша проработила ли е магията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)