Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малък подарък от Самсунг за притежатели на Ноут 8
#1

Колеги, в Самсунг Мембърс има подарък за притежателите на Ноут 8 на стойност 5 лева който може да се използва за купуване на теми от магазина.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
Аксесоари
#2

А аз защо нямам?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

Следвай упътването там. Аз току що ги взех.
Цитирай
#4

Благодаря, възползвах се.
Цитирай
#5

Току що и аз се възползвах от подаръка.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#6

Някак аз не успявам да я намеря тази промоция. Къде се влиза точно? Обърнах наопаки всички приложения на Самсунг за тази оферта.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#7

Имаш приложение Samsung Members,регистрираш се (ако не си го направил) и се вижда в екран "Ползи"

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#8

Трябва да се логнеш в приложението Samsung Members след това цъкаш на ползи след това ще ти се покаже отпред предложение за подаръка цъкаш на него след което натискаш долу в дясно където пише преглед ваучер и след това вече следваш инструкциите които са описани.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Споделете темата, която ще си вземете Smile

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай
#10

Мерси колега и аз се възползвах. Закупех тема Walk on mars Modern Black. Много красиво стои на телефона, доволен съм Smile

Samsung Galaxy S2 slimkat 4.4.4 build 9.0 official 8301, Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black 
Цитирай
#11

Явно не важи за всички Smile
На мен ми излиза че мога да ползвам услугите на Google Play MUSIC за 3 месеца и след това 9.99€ и без 5лв останах Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

На мен много добре ми изглежда Aire - Manner III - мнения?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#13

(2017-12-23, 21:25:27)Compare написа:  Явно не важи за всички Smile
На мен ми излиза че мога да ползвам услугите на Google Play MUSIC за 3 месеца и след това 9.99€ и без 5лв останах Sad

На тая глупост и аз се бях вързал и после си тегли сама програмата от картата, за всеки месец, без дори да те пита...

(2017-12-23, 21:59:50)rth написа:  На мен много добре ми изглежда Aire - Manner III - мнения?

И аз съм сложил тази и изглежда свежо и луксозно...
На мен ми харесва.


S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#14

(2017-12-24, 08:49:32)nedelchev nikolai написа:  На тая глупост и аз се бях вързал и после си тегли сама програмата от картата, за всеки месец, без дори да те пита...


Доста програми са направени така .За пример:MoneyWiz2 (сама по себе си страхотна програма) има опция сама да синхронизира с банката ти направените транзакции-108 лева за година.За малко бях в чужбина и не ми трябваше повече но изведнъж се оказа ,че ако не се откажеш се подновява автоматично и си ги взе отново .Писах на съпорта ,обясних се и хората ми върнаха парите.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#15

(2017-12-23, 18:40:58)scorceni написа:  Имаш приложение Samsung Members,регистрираш се (ако не си го направил) и се вижда в  екран "Ползи"

(2017-12-23, 18:41:35)GT написа:  Трябва да се логнеш в приложението Samsung Members след това цъкаш на ползи след това ще ти се покаже отпред предложение за подаръка цъкаш на него след което натискаш долу в дясно където пише преглед ваучер и след това вече следваш инструкциите които са описани.

Нямам такова приложение. Явно щатския вариант със снапДРАКОН се различава малко повечко от колкото си мислех.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#16

Да,явно се различава.Мисля си,дали в Galaxy Apps няма да го има като приложение да си го изтеглиш?Провери ли там?

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#17

(2017-12-23, 18:40:58)scorceni написа:  Имаш приложение Samsung Members,регистрираш се (ако не си го направил) и се вижда в  екран "Ползи"

Проверих ама не ми било писано Smile Да сме живи и здрави, ще вдигна едно наздраве за тези изгубени 5лв.  Tooth


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#18

Е,жалко.Не че е кой знае какво,но както се казваше в един виц:"дреболия но приятно".Честита Коледа и весели празници!

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#19

Може да си го дръпнеш от sammobile. Цък
Честита Коледа!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#20

Аз си взех Walk on Mars Modern Blue/3,50лв, странното е че не я намерих точно същата в сайта/ с ваучъра и съм доволен, доста тежко стои, само си смених иконите със старите, свикнал съм с тях и се виждат доста по-добре. Вероятно ако имах "синия" тел с тази тема щеше да е супер, ама съм с "черния", но и така е добре.
Цитирай
#21

Ако не е проблем, пуснете по 1 Screenshot да ги видим. Cool Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

   


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#23

   
Най накрая Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#24

(2017-12-25, 12:10:38)GT написа:  Може да си го дръпнеш от sammobile. Цък
Честита Коледа!

Дръпнах го колега и го инсталирах, но не виждам никъде "ползи". То аз съм и на инглиш де, ама пак...

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#25

Ето къде се намира при мен.

[Изображение: 19978153.jpg]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)