Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малък подарък от Самсунг за притежатели на Ноут 8
#26

(2017-12-31, 18:53:52)GT написа:  Ето къде се намира при мен.

[Изображение: 19978153.jpg]
Въобще нямах такъв бутон аз, но явно е от щатската версия. Здраве да е.

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
Аксесоари
#27

От Щатската версия е Wink И аз като го инсталирах няма такъв бутон но и няма никакви новини или прочие. Като влезеш в настройките на приложението и там относно него не може въобще да се свърже със сървърите като тръгне да търси актуализация за него Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#28

(2018-01-02, 09:33:16)CuBG написа:  От Щатската версия е Wink И аз като го инсталирах няма такъв бутон но и няма никакви новини или прочие. Като влезеш в настройките на приложението и там относно него не може въобще да се свърже със сървърите като тръгне да търси актуализация за него Wink

Явно сме прецакани  Smile Но пък цените на които ги взимаме от тук са по-добри  Wink

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#29

Какви са цените там ако не е тайна?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#30

(2018-01-04, 10:43:32)GT написа:  Какви са цените там ако не е тайна?

Като цяло, могат да се намерят много изгодно в ибей понякога. Моят специално го взех от T-mobile. Имаха промоция два на цената на един - $820. След това като го продадеш единия и другия ти се връзва на половин цена някъде.

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#31

Да наистина това два на цената на един си е оферта. Тук най ниските цени може да се намерят при операторите за около 1250 лв. при излизането на ноута при преподпидсване на двугодишен договор.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#32

Офертата от Т-мобил купи 1 и втория безплатен е с включване на двугодишен договор също. Иначе на черния петък за бащата на мойта жена купих от амазон отключен чисто нов за $799.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#33

(2018-01-04, 11:04:34)CuBG написа:  Офертата от Т-мобил купи 1 и втория безплатен е с включване на двугодишен договор също. Иначе на черния петък за бащата на мойта жена купих от амазон отключен чисто нов за $799.

Да, така е, но аз съм си с тях с едната карта така или иначе, а другата можеш да я спреш след 45 дни. А и ти поемат Нетфликс таксата, което е пак нещо Smile

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#34

За съжаление вече не е наличен бонуса.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)