Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наблюдения и въпроси за p10
#26

(2017-12-26, 19:16:24)pocko написа:  @maktub19, Всеки е свободен да вярва в квото си иска. Просто не заблуждавай хората.

@skiman, факт

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Този, които заблуждава хората със сигурност не съм аз! Всички разбрахме, че си предубеден към марката! Остани си със здраве, ползвай каквото ти е кеф, но не говори просто за спора! Смешно е;

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари
#27

Смешно е робуването към модел/марка. Тук стана като във форум на VW - който не го харесва и му изтъква кусурите - говори глупости. Живи и здрави.

Не ми отговаряй!

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#28

О. ще се прежаля да напиша още два-три реда! Защото ако написаното от теб бе обективно, а не просто обикновено цапане на форума, бих объъждал с удоволствие плюсове и минуси на модела! Но за съжаление имаме общи приказки и плюене за спорта! Надявам се модераторите да позчистят темата!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#29

При вас обновяват ли се гугъл приложенията? При мен от 15 декември не е имало нито един ъпдейт на каквото и да било ...
Пуснати са автоматичните обновявания .. Big Grin
Цитирай
#30

Рестартирай телефона Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#31

(2017-12-28, 12:44:30)Диан написа:  Рестартирай телефона Smile

Вече няколко пъти ии кеша съм изчистил и всякакви там глупости Big Grin
Цитирай
#32

(2017-12-28, 12:30:18)Роско написа:  При вас обновяват ли се гугъл приложенията?  При мен от 15 декември не е имало нито един ъпдейт на каквото и да било ...
Пуснати са автоматичните обновявания .. Big Grin

Аз имах подобен проблем с предишната версия на AdGuard, филтрираше нещо грешно, но като дадох изключение на на Store-a и се оправи. 

Само да добавя - мисля че или името на темата трябва да се смени, или да се поразчисти темата защото половината мнения нямат нищо общо с наблюдения и въпроси, по-скоро за и против въпросната машинка.
Цитирай
#33

След като ме предаде Z3C-то се реших и аз да се почерпя с п10.
Мойте впечатления:
батерия - 6/10 - 24ч ако си го човъркам, а при нормалната ми употреба 48ч и е на 12% ;
камера - 9/10 - много опции, голямо чудо е - изкефен съм;
бързина- 8/10 - опера ми забива понякога( само едно единствено приложение, но трябва да го спомена) ;
пръстовия сензор - 10/10 - перфектен е и за мен е повече от бърз;
размер/дизайн - 9/10 - много е удобен и ми харесва как е заоблен;
За мен на този етап в този ценови клас(850лв) просто е перфектен.

Селянин е духовно състояние.
Цитирай
#34

(2017-12-28, 12:30:18)Роско написа:  При вас обновяват ли се гугъл приложенията? При мен от 15 декември не е имало нито един ъпдейт на каквото и да било ...
Пуснати са автоматичните обновявания .. Big Grin
Да, обновяват се - редовно.

 
Цитирай
#35

Тема за Mate 10 Pro ще има ли?

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#36

(2017-12-31, 14:20:33)HardrockMan написа:  Тема за Mate 10 Pro ще има ли?

Има в "Други телефони Huawei".

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#37

Един бърз и тъп въпрос! Само при мен ли не мога да сложа снимка на контакт, и при повикване да се показва? Всичко правя, както съм правил и на много други телефони и нищо. Без значение входящо /изходящо повикване, снимка не излиза..
Цитирай
#38

(2017-12-31, 17:41:20)altanivan написа:  Един бърз и тъп въпрос! Само при мен ли не мога да сложа снимка на контакт, и при повикване да се показва? Всичко правя, както съм правил и на много други телефони и нищо. Без значение входящо /изходящо повикване, снимка не излиза..

Контактите трябва да са или в памета на телефона или в Гугълския акаунт. Ако са в сим картата няма да стане.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#39

Пак не става, където и да ги сложа - снимка не се показва. Има снимка в балонче до името на контакта, и до там. Пробвал съм в телефон, гмайл, сим и не става. Мисля, че това е някакъв бъг на P10, защото имам и p9 при, който няма проблем.
Цитирай
#40

Изтрий кеша на приложението за контакти и синхронизирай пак с акаунта в Гугъл, ако са ти контактите там.  Като отвориш Google контакти виждаш ли си контактите със снимка?
Тоя телефон има 1000 кусура, но няма проблеми с картинки на контактите, по скоро нещо се е сбозило със синхронизацията или програмата за контакти.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#41

(2018-01-02, 20:07:28)Mikk написа:  Изтрий кеша на приложението за контакти и синхронизирай пак с акаунта в Гугъл, ако са ти контактите там.  Като отвориш Google контакти виждаш ли си контактите със снимка?
Тоя телефон има 1000 кусура, но няма проблеми с картинки на контактите, по скоро нещо се е сбозило със синхронизацията или програмата за контакти.
Мдам! Естествено,че има 1000 кусура телефона! Всяко нещо, с което не можем да се справим е бъг!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#42

Мдам! Да не виждаш по далеч от носа си ...също е бъг.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#43

Нещо и аз от 2/3 седмици не съм получал на нито повече от 2-3 ъпдейта . А имам над 50+ приложения . За 3 седмици 2 ъпдейта съм получил и нищо друго ... Изчистих кеша на Плей Стора ама нищо ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#44

(2018-01-02, 20:07:28)Mikk написа:  Изтрий кеша на приложението за контакти и синхронизирай пак с акаунта в Гугъл, ако са ти контактите там.  Като отвориш Google контакти виждаш ли си контактите със снимка?
Тоя телефон има 1000 кусура, но няма проблеми с картинки на контактите, по скоро нещо се е сбозило със синхронизацията или програмата за контакти.

Пак не става, иначе в самия контакт си има снимка, но не се показва при никакво повикване.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#45

(2018-01-03, 18:56:04)altanivan написа:  Пак не става, иначе в самия контакт си има снимка, но не се показва при никакво повикване.

На Мейт 10 лайт го срещнах това и може би си със същият проблем. Докато не се махнаха контактите от СИМ картата не показваше снимките на тези които ги има и там запаметени. Не говоря само да се чекне опцията да не ги показва в контактите, а да се изтрият от картата.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#46

Много благодаря Smile Storstark След изтриване на контакти от сим картата, всичко се оправи!
Цитирай
#47

Това явно е от андроида, защото на ЛГ Г3 беше същото и полудях докато го установя

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#48

Добър ден на всички,

Вместо да правя нова тема за въпрос реших да пиша тук. Въпроса ми е относно Notification Light-a на P10-ката. Нормално ли е да е толкова слаб? Познавам собственици на предходните модели на Huawei като P9, P9 Lite и т.н. и на всичките LED-a е по-силен от моя телефон. На моменти при по-осветени ситуации почти не мога да го видя. Да не би да има някаква настройка, която не съм намерил? При вас как е?

EDIT: И още един въпрос - относно Do not disturb - има ли опция да изключа само звука за обажданията и да оставя вибрацията включена?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#49

Искам да попитам, кой цвят е най-вървежен, понеже ще взимам един такъв от мтел и вероятно ще го продам. Nova-та все още не ми е омръзнала, макар този много да ме подмамва с 0,1" по-големия екран и почти същите размери и двойната камера.
Има черен (моя е такъв), син, златен и сребро.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#50
Wink 

Черен.Какви пари ще му търсиш?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)