Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наблюдения и въпроси за p10
#51

Да попитам как може да се направи папка във файловете с документи?
Цитирай
Аксесоари
#52
Wink 

(2018-01-16, 21:40:00)kalonchev написа:  Черен.Какви пари ще му търсиш?

850лв, но гледам в нета се предлагат предимно черни. Син не видях нов, както и златен.
Явно е от горния клас, след като има 3г гаранция - така ли е? 

Наистина ли е с  Leica оптика? Cool

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#53

Сестра ми има Нова, аз съм с Р10, и просто няма място за сравнение...
Цитирай
#54

(2018-01-18, 06:24:18)johny написа:  Сестра ми има Нова, аз съм с Р10, и просто няма място за сравнение...

Да, но колегата вероятно върти схеми за печелене на пари без да търка билети.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#55

(2018-01-18, 06:24:18)johny написа:  Сестра ми има Нова, аз съм с Р10, и просто няма място за сравнение...
 Може ли да конкретизираш? Сега е дошъл ъпдейт и казват че върви по-бързо, но още не съм се занимавал  да го адвам.
(2018-01-18, 22:27:21)bitmad написа:  Да, но колегата вероятно върти схеми за печелене на пари без да търка билети.

Телефона ми няма и година.
Плюс това преподписахме троен пакет и ни дават опция за апарат на много добра цена и реших да се възползвам...
ПП:: Още се колебая, проблема е че моя е с няколко подбивания по ъглите и едва ли ще му взема повече от 300лв, и ще трябва да додам почти още толкова за P10. Rolleyes
Виждам, че е с 1ГБ повече, двойна камера, която би следвало да е доста по-добра (на тъмно как е)?
Само на дължина е повече, но е с 0,1"+ отгоре Smile  реално колко се равнява с 5,0" екрана
 - иначе 5,2" вече ми големее (брат ми има Р9).
Поне този скенер за отпечатъци отпред - в отключен режим - действа ли като хардуерен бутон? Stolt
Бихте ли цитирали от книжката какви са нивата му на SAR ?

Другия вариант е да си остана така и тези пари да ги вложа по-натам в цифров апарат.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#56

Колеги дайте някое читаво приложение за времето,че пробвах 15 такива уж добри, а са пълна пародия.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

(2018-01-24, 16:40:22)vm.hadjiev написа:  Колеги дайте някое читаво приложение за времето,че пробвах 15 такива уж добри, а са пълна пародия.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Chronus, пробва ли?
Цитирай
#58

Кой точно chronus

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

(2018-01-24, 17:47:55)vm.hadjiev написа:  Кой точно chronus

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Този
Цитирай
#60

(2018-01-24, 16:40:22)vm.hadjiev написа:  Колеги дайте някое читаво приложение за времето,че пробвах 15 такива уж добри, а са пълна пародия.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather
Цитирай
#61

(2018-01-24, 18:46:05)alekros написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather

Приложението е наистина добро!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#62

(2018-01-24, 18:46:05)alekros написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather
Супер е тва, много благодаря

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

Аз ползвам това и съм доволен.
https://play.google.com/store/apps/detai...et.gcolour

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#64

скенера за отпечатъци - в отключен режим - действа ли като хардуерен бутон? Stolt
Видях че с плъзване се отварят - стартираните приложения...
Защо са махнали трите навигационни бутони от екрана? Ползвам си back, както и квадрата...естествено и home- бутона.
Диода за индикация има ли персонализация - цветово (повече от виолетов и зелен) в зависимост какво известие имаш (смс, пропуснато, ФБ, вайбър)?

Бихте ли цитирали от книжката какви са нивата му на SAR ? Прегледах бг ръководството от 190страници - няма данни за тези нива.

Има ли нещо като основен недостатък - батерията държи ли поне 24ч?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#65

(2018-01-25, 12:51:21)hakama написа:  скенера за отпечатъци - в отключен режим - действа ли като хардуерен бутон? Stolt
Видях че с плъзване се отварят - стартираните приложения...
Защо са махнали трите навигационни бутони от екрана? Ползвам си back, както и квадрата...естествено и home- бутона.
Диода за индикация има ли персонализация - цветово (повече от виолетов и зелен) в зависимост какво известие имаш (смс, пропуснато, ФБ, вайбър)?

Бихте ли цитирали от книжката какви са нивата му на SAR ? Прегледах бг ръководството от 190страници - няма данни за тези нива.

Има ли нещо като основен недостатък - батерията държи ли поне 24ч?

Ти пак може да си ползваш бутони на дисплея/пускаш го от настройките/,но тогава скенера ти е само за отключване с пръстов отпечатък.След това не е активен докато работиш с телефона.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#66

Здравейте!Случи се така,че си надрах корпуса,долу при решетката на високоговорителя.Някой да помогне със съвет как може да се заличи?Или ориентировъчна цена на нов панел със смяната?За P10 става въпрос.Благодаря.
Цитирай
#67

Зависи колко е надрано, но едва ли може да се заличи. За нов панел се обади в сервиза и питай. Другия вариант е да си намериш в Али и да търсиш сервиз след това
Цитирай
#68

На мен тези от сервиза ми искаха 170 лв за гръб + смяна. Трябва да слагаш същия иначе гаранцията на телефона отпада.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#69

В Aliexpress черен,сив и златен 27$,а син и зелен 41$.За P10 става въпрос.
Цитирай
#70

Най-вероятно ще ходи в сервиз.Благодаря ви за помощта.
Цитирай
#71

Момчета,

кажете ми моля защо не мога да си настроя мейл клиента към гмейл. На път съм да строша телефона и да приключа веднъж завинаги с тоя андроид.
ИМАП опцията ми е включена, бях го излъгал онзи ден, получавах мейли но не можех да пращам. Изтрих акаунта, сега стигам само до настройката за изходящия сървър. Дава постоянно грешка за потреб име или парола или че не ми е включена имап опцията, а тя си е включена... Angry

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#72

(2018-03-17, 07:27:21)patladjanko написа:  Момчета,

кажете ми моля защо не мога да си настроя мейл клиента към гмейл. На път съм да строша телефона и да приключа веднъж завинаги с тоя андроид.
ИМАП опцията ми е включена, бях го излъгал онзи ден, получавах мейли но не можех да пращам. Изтрих акаунта, сега стигам само до настройката за изходящия сървър. Дава постоянно грешка за потреб име или парола или че не ми е включена имап опцията, а тя си е включена... Angry
Със стоковия мейл клиент става трудно. Google го разпознава като потенциално опасен и не може да пращаш съобщения. Ако все пак искаш да го ползваш трябва да влезеш в настройките за сигурност на Google и да включиш опцията "по-малко сигурни приложения".

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#73

Здравейте, преди 2 дни взех huawei p10 и имам следните проблеми.
1.Веднага след като заключа телефона започва клип с рекламата на Huawei p10. Търсих навсякъде в настройките, но никъде не успях да намеря какво стартира дадебия клип. 
2.Батерията ми се до 75% и веднага спира зареждането след като достигне 75%.


Имате ли някакви идеи или да ходя да го връщам?
Цитирай
#74

(2018-03-18, 09:19:33)RosenDM написа:  Здравейте, преди 2 дни взех huawei p10 и имам следните проблеми.
1.Веднага след като заключа телефона започва клип с рекламата на Huawei p10. Търсих навсякъде в настройките, но никъде не успях да намеря какво стартира дадебия клип. 
2.Батерията ми се до 75% и веднага спира зареждането след като достигне 75%.


Имате ли някакви идеи или да ходя да го връщам?
Така както го описваш най-вероятно са ти продали демонстрационна бройка. Направо ходи да го връщаш.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

(2018-03-18, 14:31:12)zaharyg написа:  Така както го описваш най-вероятно са ти продали демонстрационна бройка. Направо ходи да го връщаш.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk

Аз имам същите съмнения. Благодаря за мнението. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)